Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

lifeview dvb-t trio pcmcia - problem

triniy9 (1)|28.7.2006 09:09
Dobry den,

mam takovy zvlastni problem s kartou lifeview dvb-t trio pcmcia. V prilozenem softwaru jde naladit pouze prima a ZDF (at jsme vybrali jakoukoliv zemi). Kdyz jsme to zkusili v televiznim pluginu pro Winamp tak jsme naladili jen ct1, ct2 novu a ard (tedy vsechny dalsi programy ktere jsou v miste bezne zachytitelne - uz to nenaslo primu a ZDF) a zvuk sel ovsem pouze u ard. Zkouseli jsme i ATV2000, ale ma prilis mnoho nastaveni (pokud nekdo vi jak to tam nastavit, byly bychom vdecni) takze to skoncilou s chybou - nejspis sme to spatne nastavili.

zkouseli jsme to ve winXP (bez SP1,2), BDA Driver 2.7 pro kartu ze stranek vyrobce a sigal chytame z klinovce.


Dekuji za kazdou radu ci informaci
Ivo Mašek (10205)|28.7.2006 09:21
Tento tuner není výlučně pro DVB-T, ale snad jako jediný výrobek na trhu, "funguje" pro DVB-T, DVB-S, a analog.
Pokud je mi známo, už z tohoto důvodu lze použít pouze originál software, a ten většinou nefunguje. Z toho, co ten tuner má umět, by byl menší zázrak, kdybu software fungoval. Výrobce již tento tuner nevyrábí, a sám ho uvádí v položce disconted.
Kdysi jsem sem na tento hybrid dával recenzi, a odrazoval jsem od koupě.
Co si tak matně pamatuji, už pro nový výrobek (v té době) se musel ze stránek stáhnout nějaký update na ovladače.