Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: DVD/HDD recorder: Panasonic ci Pioneer?

mif mif je offline
    Nováček
    Registrace
    Oct 2005

V ramci obnovy strojoveho parku planuju koupi vyse zmineneho zarizeni. Zalibily se mi tyhle dva kousky:

1. PANASONIC DMR-EH65EP-S
    2. PIONEER DVR-540HX-S

Me priority: VPS a ShowView, strih a (vulgo)mastering s cestinou (diakritika), DivX/XVid s "plovoucimi" a ceskymi titulky, DVD-RAM "strihatelne" na PC. Ceske menu neni podminkou (speekuju).

Najde se zde stastny majitel (asi ne obou) k doporuceni ci zavrzeni jednoho/druheho? Predem diky za reakce...
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas Avatar uživatele Badis
    Registrace
    Apr 2004

Pokud Ti jde o to VPS doporučoval bych ten Panasonic.Sice mám "jen DMR-EH60EP-S" ale o moc se to lišit nebude. Panasonici mají vteřinový start při nahrávání (i časovém) . Sice "jen" na DVD-RAM a na HDD ale to nevadí. Ovšem je možné že u Pioneerů na tom také zapracovali.

mif mif je offline
    Nováček
    Registrace
    Oct 2005

2 Badis: jak je to u toho Panaka s DivX titulky? Vybira si to format (sub, srt, txt)? Musi se jmenovat jak film? Cestinu zobrazuje? Co QPEL?

Je tu občas Avatar uživatele Badis
    Registrace
    Apr 2004

Hm tak to ti neporadím Ten můj DivX nebere. Ale podle mě už je DivX, Xvid přežitek. DVDčko vládne světem

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od Badis
    Hm tak to ti neporadím Ten můj DivX nebere. Ale podle mě už je DivX, Xvid přežitek. DVDčko vládne světem
    Souhlas,ale i presto se najde nekdo kdo si rad na divku prohlidne film z DivX ci Xvid.

Podobná témata

1. recorder Panasonic
    Od basketbal v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 01-01-2011, 08:17
  2. HDD RECORDER PANASONIC nebo?
    Od Merihim v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 07-05-2010, 12:12
  3. DVD recorder Panasonic DMR-EX77
    Od vlado33 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray