Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Asus My Cinema U3000

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Dobrý den,

dostal jsem tneto tuner společně s NB a mám takový problém. Společně s W XP MCE to nejde rozchodit vůbec - byť to je doporučovaná varianta. Po instalaci CL Pwer Cinema to funguje, nicméně ten soft je hrozný. Hyeroglify na teletextu i Program Guide. Zachytávání bez možnosti cokoliv nastavit.... Po kladných ohlasech jsem zkusil FLY 2000 TV vč. rad na aktualizaci driverů ale nic. Program hlásí, že není k dispozici Philips saa 71xx a vůbec se nespustí. Nevíte, kde je problém?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele Milosbb
    Registrace
    Nov 2004

FLY 2000 TV nie je na DVB-T tunery, máš vôbec možnosť prijímať digitálne vysielanie?

---------------------

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Tak tím by se to vysvětlilo. Nicméně jsem se to dočetl na internetu a v uvedené oblasti jsem laik. Tuner s uvedeným Power cinema normálně používán s výše uvedenými výhradami k sw. Jsem z Ostravy a signál je poměrně dobrý. Poradíte mi nějaký rozumný ovládací sw?

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Zkus alternativní ovladače: DVB Viewer, Prog DVB. Tento tuner byl testován i na Computeru, a tam používají i test s výše uvedenou alternativou.

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Díky. K čemu je teda SW FLY200TV. V diskuzích jsem četl, že se používá jako alternativa orig. SW k pc TV kartám. To že ta moje je externí snad na věci nic neměmí.

Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od tmw123
    Díky. K čemu je teda SW FLY200TV. V diskuzích jsem četl, že se používá jako alternativa orig. SW k pc TV kartám. To že ta moje je externí snad na věci nic neměmí.
    Ano, FLY2000 se skutečně používá, jako alternativní software pro tv tunery s čipem Phillips, ale tunery pro analogový příjem, nikoli digitál (v tvém případě DVB-T).
    Kdyby to byl hybrid, tak lze použít i ten FLY2000, ale pouze pro jeho analogovou část (toho tuneru)

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Je vidět, že se vyznám Zdá se, že se dočasně budu muset smířit s dodaným SW. Ten fly za 24 euro mi přišel fajn. Dokonce to vypadá, že jsem ve špatné diskuzi. Je na tvfreaku forum, kde se probírají tyto věci?

Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od tmw123
    Je vidět, že se vyznám Zdá se, že se dočasně budu muset smířit s dodaným SW. Ten fly za 24 euro mi přišel fajn. Dokonce to vypadá, že jsem ve špatné diskuzi. Je na tvfreaku forum, kde se probírají tyto věci?
    Já tě tam, do sekce DVB-T přesunu.

Podobná témata

1. Zvuk ChrisTv + Asus U3000 hybrid
    Od Euronymous v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 23-07-2010, 19:14
  2. Asus my cinema U3000 hybrid
    Od richie.vagner v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 03-01-2010, 10:30
  3. Asus U3000 Hybrid USB - nejde vo Win7