Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: AC3 5.1 do DTS

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od kanalfekal Zobrazit příspěvek
    pro stayman:no napodlo mě že bude snad možné pak originál stopu zaměnit za CZ,když rozeberu 5.1 a somotné mono stopy s určením co jaké je a přidám místo centru ENG a předních kanálu,pokud se tak také bude prolínat originál stopa za CZ stopu,nebo je to nesmysl?KF
    Totalny !
    DVD ti umoznuje pouzivat viacero zvukovych stop (az 8) na jednom nosici a vsetko v 5.1, ale to co skusas si neviem ani predstavit, to je jak simultanny preklad
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

pro Staymanroč myslíš,pokud rozdělím 5.1 na samostetné mono kanály,tak by vše mělo zvukově odpovídat přislušnému rozdělení kanálů.L,P,C,LS,PS,SUB.Pokud jsem vypozoroval,tak veškěré dialogy jdou z centru nebo i s L,P kanálu,takže pokud to vyměnim za CZ stopu rozdělenou do L,P,C,pak bych řekl,že při zmixování ve Vegasu,to přece musí zase vše odpovídat plnohodnotnému 5.1,nebo v čem by byl problém?KF
    Naposledy upraveno uživatelem kanalfekal: 21-12-2007 v 11:32

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od kanalfekal Zobrazit příspěvek
    pro Staymanroč myslíš,pokud rozdělím 5.1 na samostetné mono kanály,tak by vše mělo zvukově odpovídat přislušnému rozdělení kanálů.L,P,C,LS,PS,SUB.Pokud jsem vypozoroval,tak veškěré dialogy jdou z centru nebo i s L,P kanálu,takže pokud to vyměnim za CZ stopu rozdělenou do L,P,C,pak bych řekl,že při zmixování ve Vegasu,to přece musí zase vše odpovídat plnohodnotnému 5.1,nebo v čem by byl problém?KF
    Jezis, sak si sprav tu stopu samostane, aj 10.1, ak to das na DVD a tu povodnu ENG nechaj tak !!!

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12