Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Konečná video sekvence

Farao (53)|4.6.2006 21:41
Ahoj - nejsem si jisty jestli to sem 100% patri, ale potreboval bych vase rady!
S kamosema mame natoceny nejaky kus videa a ja bych potreboval vedet jestli existuje program, ktery by dokazal vytvorit zaverecne titulky jako u normalniho filmu (vite co myslim: jak skonci film a pak tam jedou ty titulky kdo tam hral, kdo to reziroval atd.) - jestli existuje nejaky program kde bych si napsal co chci(kdo tam hral atd.) a on by z toho pak vytvoril pojizdecí video s rozlisenim treba 720x576. Urcite neco takoveho existuje a ja nechci delat obrazek po obrazku a tim vytvorit dojem posunu.
Fantas! (3016)|4.6.2006 21:47
Farao
snad vsechny strihove programy! (Vegas, Premiere, ... )
StD (8612)|5.6.2006 08:28
Pokud to video už máte v Mpeg2, tak jednoduše lze doplnit titulky ve Womble Mpeg Video Wizard.
Farao (53)|5.6.2006 10:39
to Fantas!: Diky moc. Mam Vegas 5! Jde to i v tehle verzi? Ja s vegasem neumim, tak bych chtel vedet jestli to tahle verze umi taky, abych nad tim netravil moc casu a bylo to naprd


to StD: tenhle program mam a pouzivam - tim prispevkem si myslel ze ty dve videa (mpeg2) mohu spojit, ze? A ne ze tam to zaverecné video vytvorim. Jestli si myslel pouze spojit - tak to si troufam rict uz dokazu, ale nejdriv ho musim nejak vytvorit
Fantas! (3016)|5.6.2006 11:39
Farao
Jo, hledej, jsou tam primo predvolby jedoucich titulku. Jen je pretahnes mysakem do timeline, editujes, dopises sve titulky a export do MPEGu!
StD (8612)|5.6.2006 11:43
To se ve Womble dělá v timeline titulků a v editoru titulků. Podklad lze použít buď video nebo extra-pozadí. Zrovna včera jsem si jedno takové dělal. Způsoby "najíždění" =jsou tam předdefinované vzory...
Farao (53)|5.6.2006 15:45
[quote=StD]To se ve Womble dělá v timeline titulků a v editoru titulků. Podklad lze použít buď video nebo extra-pozadí. Zrovna včera jsem si jedno takové dělal. Způsoby "najíždění" =jsou tam předdefinované vzory...[/quote]

Jo tak uz jsem na to prisel - zrovna jak si rikal - fakt bomba - diky moc - presne takhle jsem si to predstavoval
Farao (53)|6.6.2006 09:04
Jo - jeste bych se chtel zeptat - opravdu mi bude stacit odpoved ano/ne.
Kdyz mam video v mpeg2 v rozliseni 720x576, 25fps atd. Ja v tom womble mpeg video wizardu pouze neco vystrihnu a pak to dam ulozit a nastavim presne ty same hodnoty - dojde k nejakemu zhorseni kvality videa?
StD (8612)|6.6.2006 09:10
Před Exportem se podívej tlačítkem Detail na podrobnosti. Co bude modře, bude beze změny, co je červeně, tam provede rekompresi.

P.S. A osvoj si to, že řada věcí se tam dá velmi snadno dělat přes RightClick. Vyzkoušej si to a uvidíš. :-)
Farao (53)|6.6.2006 15:18
jo takhle - diky moc - fakt si mi strasne pomohl