Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVB-C a PC

Atkins (447)|9.9.2006 16:17
V pohode, v pohode, omlouvam se :-)
Mio_ (2)|30.11.2006 00:19
Zdravim, sem tu novej tak se omlouvam jestli to uz nekde padlo:

1. Delaj jsem pro Karneval, takze krome jineho vim ze karneval digitalne vysila v kvalite normy PAL, tedy 768x576, 25fps, Mpeg-2

2. Podle toho co jsem videl u zakazniku neni problem pouzit jiny set top box s kartou od Karnevalu, tudis nejspis nebude svazana s dodavanyn typem, dokonce na kazdem jinem to fungovalo lepe (netrvalo 5-35 minut nez to nacetlo kartu a zpristupnilo kodovane kanaly), ale nevim jak je na tom aktualni firmware

3. U karnevalu je vse zabezpecene blbe, kuprikladu neni probem si flashnout jiny firmware do modemu (viz. http://www.tcniso.net) a zmenit si libovolne rychlost internetu nactenim jine konfigurace. (limitem jsou jen frekvencni kapacity prenosu, dopredny pobliz 350 Mhz ~ cca 10 Mbit, zpetny 22,5 Mhz cca 600 kbit, viz rozhrani modemu na http://192.168.100.1)


Takze bych potreboval informaci jak je na tom ten Conax a ktery DVB-C/T tuner je nejlepsi pouzit, pokud vim na digitalni satelity bezici na linuxu byl softwarovy Conax modul krery dekodoval naprosto cokoliv, takze bych se divil kdyby nebylo mozne rozbehat neco podobneho na PC.

Jinak karta od karnevalu se aktualizuje vzdalene, takze do ni lze zapisovat, tudiz nejspis ji i zkopirovat.

Predem dekuji za uzitecne informace, neuzitecne ani nepiste :-)
petrsv (18)|30.11.2006 22:18
[quote=Mio_]Zdravim, sem tu novej tak se omlouvam jestli to uz nekde padlo:.... 2. Podle toho co jsem videl u zakazniku neni problem pouzit jiny set top box s kartou od Karnevalu, tudis nejspis nebude svazana s dodavanyn typem, dokonce na kazdem jinem to fungovalo lepe (netrvalo 5-35 minut nez to nacetlo kartu a zpristupnilo kodovane kanaly), ale nevim jak je na tom aktualni firmware [/quote]
Mysllm, že tě nepotěším. Kartu jsem zkoušel dát do CI modulu v PC kartě a funkční jsou programy v prvním balíku (kmitočet 410 MHz) vše ostatní nefunguje :(( .
koutas (9)|7.12.2006 09:51
[quote=Mio_]Zdravim, sem tu novej tak se omlouvam jestli to uz nekde padlo:

1. Delaj jsem pro Karneval, takze krome jineho vim ze karneval digitalne vysila v kvalite normy PAL, tedy 768x576, 25fps, Mpeg-2

2. Podle toho co jsem videl u zakazniku neni problem pouzit jiny set top box s kartou od Karnevalu, tudis nejspis nebude svazana s dodavanyn typem, dokonce na kazdem jinem to fungovalo lepe (netrvalo 5-35 minut nez to nacetlo kartu a zpristupnilo kodovane kanaly), ale nevim jak je na tom aktualni firmware

3. U karnevalu je vse zabezpecene blbe, kuprikladu neni probem si flashnout jiny firmware do modemu (viz. http://www.tcniso.net) a zmenit si libovolne rychlost internetu nactenim jine konfigurace. (limitem jsou jen frekvencni kapacity prenosu, dopredny pobliz 350 Mhz ~ cca 10 Mbit, zpetny 22,5 Mhz cca 600 kbit, viz rozhrani modemu na http://192.168.100.1)


Takze bych potreboval informaci jak je na tom ten Conax a ktery DVB-C/T tuner je nejlepsi pouzit, pokud vim na digitalni satelity bezici na linuxu byl softwarovy Conax modul krery dekodoval naprosto cokoliv, takze bych se divil kdyby nebylo mozne rozbehat neco podobneho na PC.

Jinak karta od karnevalu se aktualizuje vzdalene, takze do ni lze zapisovat, tudiz nejspis ji i zkopirovat.

Predem dekuji za uzitecne informace, neuzitecne ani nepiste :-)[/quote]

ad 1) kdyz se clovek spokoji s analogovym signalem(ktery zatim v sitich bezi) chyta vsechny kanaly,ale hold kluci jsou moc narocny :) Ja trebas chytam HBO, HBO2, sporty atd. Jen ne extreem, ktery sem si zaplatil a mam karneval STB i kartu a mam vsude dolarky. U nekterych kde mam dolarek(ocko napr) mi to jde :)

ad 3) pro me zajimava informace :) kdyz tak zasvecene hovorite o spatnem zaezpeceni karnevalu lze i nejak pokorit limity u FUPu, kdyz uz se clovek pusti do rychlejsiho Internetu? Popr. rozhovor na tohle tema bychom mogli rozvinou emailove, at nestrasime na TV konferenci :)

Dale by me zajimalo, jake mate zkusenosti se silou signalu. Popr. jak ho zesilit? :)
Ivo Mašek (10205)|7.12.2006 10:31
[quote]ad 1) kdyz se clovek spokoji s analogovym signalem(ktery zatim v sitich bezi) chyta vsechny kanaly,ale hold kluci jsou moc narocny :) Ja trebas chytam HBO, HBO2, sporty atd. Jen ne extreem, ktery sem si zaplatil a mam karneval STB i kartu a mam vsude dolarky. U nekterych kde mam dolarek(ocko napr) mi to jde :) [/quote]
Na Karnevalu chytám vše, mimo dvou XXX kanálů. Dohromady to čítá něco přes 50 programů (přesně jsem to nepočítal). Některé z nich jsou pouze digitální. Pokud nemáš příslušný STB, tak je nechytáš.
... a rozhodně nejde o náročnost. Jestliže chci vidět pěkné filmy, nebo premierové, tak přece nejsem zas tak náročný. A tak drahý to také zase není.

[quote]ad 3) pro me zajimava informace :) kdyz tak zasvecene hovorite o spatnem zaezpeceni karnevalu lze i nejak pokorit limity u FUPu, kdyz uz se clovek pusti do rychlejsiho Internetu? Popr. rozhovor na tohle tema bychom mogli rozvinou emailove, at nestrasime na TV konferenci :) [/quote]
Naopak, Karneval je velmi dobře zabezpečen. Zatím.

[quote]Dale by me zajimalo, jake mate zkusenosti se silou signalu. Popr. jak ho zesilit? :) [/quote]
Zhruba 65dB na zásuvce v bytě. Nemohu si stěžovat. Mám na kabel napíchlé 3 televizory, z toho jeden přes STB, a tuner v PC.
koutas (9)|7.12.2006 11:46
[quote=Ivo Mašek][quote]ad 1) kdyz se clovek spokoji s analogovym signalem(ktery zatim v sitich bezi) chyta vsechny kanaly,ale hold kluci jsou moc narocny :) Ja trebas chytam HBO, HBO2, sporty atd. Jen ne extreem, ktery sem si zaplatil a mam karneval STB i kartu a mam vsude dolarky. U nekterych kde mam dolarek(ocko napr) mi to jde :) [/quote]
Na Karnevalu chytám vše, mimo dvou XXX kanálů. Dohromady to čítá něco přes 50 programů (přesně jsem to nepočítal). Některé z nich jsou pouze digitální. Pokud nemáš příslušný STB, tak je nechytáš.
... a rozhodně nejde o náročnost. Jestliže chci vidět pěkné filmy, nebo premierové, tak přece nejsem zas tak náročný. A tak drahý to také zase není.

[quote]ad 3) pro me zajimava informace :) kdyz tak zasvecene hovorite o spatnem zaezpeceni karnevalu lze i nejak pokorit limity u FUPu, kdyz uz se clovek pusti do rychlejsiho Internetu? Popr. rozhovor na tohle tema bychom mogli rozvinou emailove, at nestrasime na TV konferenci :) [/quote]
Naopak, Karneval je velmi dobře zabezpečen. Zatím.

[quote]Dale by me zajimalo, jake mate zkusenosti se silou signalu. Popr. jak ho zesilit? :) [/quote]
Zhruba 65dB na zásuvce v bytě. Nemohu si stěžovat. Mám na kabel napíchlé 3 televizory, z toho jeden přes STB, a tuner v PC.[/quote]

Ad 1) prislusni STB nemam a vsechny kanaly chytam na TV kartu od Pinnacle co sem si poridil k notebooku. Stejne kanaly jsem chytal i na DVT2000 H od leadteku a stejne kanaly naladim i na televizi bez STB. A chytam je bez STB. A podle me to je z duvodu toho, ze nejsou vysilany v digitalu.

Ad zabezpeceni: jen jsme reagoval na prispevek kolegy, co u nich pracoval. A jsem zvedav jestli to jde jak pise, Vy ne? :)

Ad signal: asi budem porizovat nejaky zesilovac, ponevac to opravdu nejak blbne. Treba o patro vys uz mi televize pise karnevalovsky signal 10% coz nechapu, kde se ztratilo tech 90 :(
Ivo Mašek (10205)|7.12.2006 12:18
[quote]Ad 1) prislusni STB nemam a vsechny kanaly chytam na TV kartu od Pinnacle co sem si poridil k notebooku. Stejne kanaly jsem chytal i na DVT2000 H od leadteku a stejne kanaly naladim i na televizi bez STB. A chytam je bez STB. A podle me to je z duvodu toho, ze nejsou vysilany v digitalu. [/quote]
To nám tu chceš říci, že chytáš toto http://www.karneval.cz/storage/att/KAR_A4.pdf
všechno?? Ten tuner od Leadteka je hybrid, tudíž na něj chytáš i analog, což jsou nekodované programy. Předpokládám, že i ten Pinnacle je hybrid a tudíž z Karnevalu přijímáš pouze analog.

[quote]Ad zabezpeceni: jen jsme reagoval na prispevek kolegy, co u nich pracoval. A jsem zvedav jestli to jde jak pise, Vy ne? :) [/quote]
Samozřejmě, že jsem zvědavý, ale jsem realista. :-)
koutas (9)|7.12.2006 12:53
[quote=Ivo Mašek][quote]Ad 1) prislusni STB nemam a vsechny kanaly chytam na TV kartu od Pinnacle co sem si poridil k notebooku. Stejne kanaly jsem chytal i na DVT2000 H od leadteku a stejne kanaly naladim i na televizi bez STB. A chytam je bez STB. A podle me to je z duvodu toho, ze nejsou vysilany v digitalu. [/quote]
To nám tu chceš říci, že chytáš toto http://www.karneval.cz/storage/att/KAR_A4.pdf
všechno?? Ten tuner od Leadteka je hybrid, tudíž na něj chytáš i analog, což jsou nekodované programy. Předpokládám, že i ten Pinnacle je hybrid a tudíž z Karnevalu přijímáš pouze analog.

[quote]Ad zabezpeceni: jen jsme reagoval na prispevek kolegy, co u nich pracoval. A jsem zvedav jestli to jde jak pise, Vy ne? :) [/quote]
Samozřejmě, že jsem zvědavý, ale jsem realista. :-)[/quote]

Ano Ivo, tim Vam chci rict, ze chytam vsechny uvedene programy s vyjimkou nekterych sportovnich kanalu a erotickych kanalu a kanalu, ktere jsou sireny jen digitalne.
Me jedine vysvetleni pro tuto skutecnost je pouze to, ze Karneval vetsinu svych kanalu vysila jak digitalne tak analogove a ja chytam ty analogy / tedy nesifrovane. Jinak si nedovedu vysvetlit, proc mi HBO a HBO2 jede na normalni televizi bez STB(cca 40 kanalu). Hlasit to samozrejme nebudu, kdyz to jede:) jen me mrzi, ze nechytam kanaly jako extreem sport, ktery jsem si zaplatil, ale to po novem roce vyresim.
Ivo Mašek (10205)|7.12.2006 13:06
Tak teď už jsme doma.
Ano, některé programy, které jsou šířeny digitálně jsou dočasně převáděny i na analog. Např. HBO mělo z analogu vypadnout již v létě. Ale vzhledem k tomu, že v některých oblastech ještě není kabelová trasa uzpůsobena pro přenos digitálu, tak se některé pořady šíří i analogově. Po rekonstrukci tras zcela logicky všechny placené filmové kanály budou šířeny již jen digitálně.
To samozřejmě neplatí o programech, které přibyly po spuštění digitálního vysílání a jsou šířeny pouze digitálně. A rozhodně se nejedná jen o ty dva erotické kanály. těch programů je mnohem více.
koutas (9)|7.12.2006 13:17
[quote=Ivo Mašek]Tak teď už jsme doma.
Ano, některé programy, které jsou šířeny digitálně jsou dočasně převáděny i na analog. Např. HBO mělo z analogu vypadnout již v létě. Ale vzhledem k tomu, že v některých oblastech ještě není kabelová trasa uzpůsobena pro přenos digitálu, tak se některé pořady šíří i analogově. Po rekonstrukci tras zcela logicky všechny placené filmové kanály budou šířeny již jen digitálně.
To samozřejmě neplatí o programech, které přibyly po spuštění digitálního vysílání a jsou šířeny pouze digitálně. A rozhodně se nejedná jen o ty dva erotické kanály. těch programů je mnohem více.[/quote]

Jojo ja Vam, ale jiz na zacatku konverzace rikal, ze se jedna zrejme jen o analog kanaly. Nicmene proc a z jakeho duvodu nechytam zaplacene kanaly mi neni jasne. V STB pri kontrole platnosti kartu platnou mam, ale vsechny kanaly s dolarkem blokle :( asi chyba v karte? :(
Ivo Mašek (10205)|7.12.2006 13:26
[quote]V STB pri kontrole platnosti kartu platnou mam, ale vsechny kanaly s dolarkem blokle :( asi chyba v karte? :( [/quote]
Musíte jim zavolat na jejich telefonní linku. (a velmi se obrnit trpělivostí při nekonečném hraní LadyCarneval a čekání, až to vezme člověk, nikoli robot, který tam pořád žvaní nesmysly). Tam jim nahlásit požadavek a oni vám tu kartu "na dálku" odblokují. Jinak není ničím výjimečné, že přihlášení karty k Handanu trvá až 2 hodiny.
koutas (9)|8.12.2006 09:21
[quote=Ivo Mašek][quote]V STB pri kontrole platnosti kartu platnou mam, ale vsechny kanaly s dolarkem blokle :( asi chyba v karte? :( [/quote]
Musíte jim zavolat na jejich telefonní linku. (a velmi se obrnit trpělivostí při nekonečném hraní LadyCarneval a čekání, až to vezme člověk, nikoli robot, který tam pořád žvaní nesmysly). Tam jim nahlásit požadavek a oni vám tu kartu "na dálku" odblokují. Jinak není ničím výjimečné, že přihlášení karty k Handanu trvá až 2 hodiny.[/quote]

No tak jsme udelal casovy test, abych zjistil, zda-li se to prihlasi ci nikoli a opravdu jede jen nabidka MINI a ty kanaly, co jsme zakoupili tak nikoli. Jen Ocko, TopTV a promo, ktere mi ukazuje taky s klickem a jedou. ExtreemSport sport nikoli. Hold jak rikate, obalim se nervama a zkusim zakaznickou linku.
Karneval (2)|9.1.2007 15:21
To flashnutí fw u modemu je blbost, to fungovalo asi nekdy před 3mi lety a karty jsou opravdu parovane na STB. Staci se zeptat desitek klientu, kterym se doda jina karta k STB a jim kvuli tomu nejdou kodovane programy. Docela me zajimalo zda prijdete na zpusob jak dostat kodovany program do PC odemceny. Jsem zamestnancem UPC/Karnevalu a docela Vam fandim, ale fakt me znechucuji "zamestnanci", kteri tady placaji takove debility a akorat pletou vsechny ostatni.

Pokud Vám hrají pouze nekódovane programy mrknete do menu/podmineny pristup/conax/stav predplatneho a zkontrolujte si ten udaj datum - datum - kod, pokud se do daneho rozmezi dat nevejdete, volejte Karneval jinak Vam to fungovat nebude, jeste si muzete pripravit kvalitu a uroven signalu a hovor po spojeni bude trvat do 2 min. a do 20. min Vam bude fungovat Vase nabidka :)
Ivo Mašek (10205)|10.1.2007 09:35
[quote]a hovor po spojeni bude trvat do 2 min. a do 20. min Vam bude fungovat Vase nabidka [/quote]
Chápu, že dnes obvzláště platí: Koho chleba jíš - toho píseň zpívej.
Takže tu výše popsanou informaci uvedu trochu na pravou míru a použiji své praktické zkušenosti :-) :
Jsem jedním z prvních v Ústeckém kraji, který získal STB Handan od Karnevalu a mohl sledovat DVB-C vysílání kabelovky.
Po zasunutí dekodovací karty a seštelování STB jsem všude, vyjma asi 3 tv programů, měl emblem dolaru. Asi po 20 min. jsem zavolal na telefonní linku Karnevalu, což vůbec nebylo tak jednoduché, protože bylo stále obsazeno a já neustále do kola, proti mé vůli, jsem byl nucen poslouchat skladbu (znělku) LadyCarneval. Ta píseň se mi kdysi líbila, díky Karnevalu ji již nemůžu ani slyšet.
Jenom bych chtěl upozornit, že tf. linka Karnevalu není free, ale placená!! Jednodušeji řečeno, máte problém zaviněný kabelovkou, vy ale platíte telefonní spojení. (větší svinstvo vůči zákazníkům těžko někde jinde najdete)
Po dosti dlouhé době (opravdu dlouhé) se mi ozvala nějaká madam, která mi po mém vysvětlení mého problému oznámila, že "spojení" dekodovací karty s STB běžně trvá zhruba 2 hodiny. Ale protože jsem tedy zavolal, tak moji záležitost předá technikovi a ten "na dálku" se spojí s mým STB a bude to rychlejší. měl jsem tedy štěstí, trvalo to necelou 1 hodinu. (ovšem potom jsem šel do nejbližší trafiky, kde jsem si zakoupil dobíjecí kartu pro můj mobil, neboť ten mlel z posledního)
Tak takové já mám zkušenosti z mého připojení na digital od Karnevalu. Třeba se to změnilo - nevím. o tom by mohli povyprávět jiní, kteří se připojují dnes.
Karneval (2)|10.1.2007 15:05
:) no za situace kdy z Karnevalu z 30ti běžných operátorů 16 odchází nevím na kolik se tady jedná o zpívanou píseň chlebodárce.

K te cekaci dobe jsme psal 2 min. po spojeni tzn. az po ohlaseni te operatorky. :)
koutas (9)|23.1.2007 11:15
[quote=Karneval]To flashnutí fw u modemu je blbost, to fungovalo asi nekdy před 3mi lety a karty jsou opravdu parovane na STB. Staci se zeptat desitek klientu, kterym se doda jina karta k STB a jim kvuli tomu nejdou kodovane programy. Docela me zajimalo zda prijdete na zpusob jak dostat kodovany program do PC odemceny. Jsem zamestnancem UPC/Karnevalu a docela Vam fandim, ale fakt me znechucuji "zamestnanci", kteri tady placaji takove debility a akorat pletou vsechny ostatni.

Pokud Vám hrají pouze nekódovane programy mrknete do menu/podmineny pristup/conax/stav predplatneho a zkontrolujte si ten udaj datum - datum - kod, pokud se do daneho rozmezi dat nevejdete, volejte Karneval jinak Vam to fungovat nebude, jeste si muzete pripravit kvalitu a uroven signalu a hovor po spojeni bude trvat do 2 min. a do 20. min Vam bude fungovat Vase nabidka :)[/quote]

Zdravim,
jj nakonec sem to vyresil az s Karnevalem. Nebyla to ma chyba. Cosi zapomeli nejak obnovit nebo poslat nebo nejak. Rikali, ze to mam vypnout, ze poslou aktivaci, a uz to bezi jak ma.

Jinak co se tyce toho jak dostat ty kanaly do PC - jediny a trapny zpusob, ktery me napada je stahnout si kabel od televize, ale tam by dochazelo asi ke ztratam a k znekvalitneni programu? No uz mi bezi extreme sport tak sem spokojen :)
Martin-22 (1)|16.7.2007 22:40
Jsou nejake novinky ?

Preci jen nejaky cas uplynul od posledniho prispevku v tehle diskuzi tak bych mel par dotazu.

Napadlo me jestli by tu kartu neslo naklonovat, preci jen je to obycejna smart karta, napriklad tady jsem na klonovani karet neco nasel http://www.digital-laboratory.de/home.htm , pokud s tim ma nekdo zkusenosti dejte naky info ohledne toho klonovani nebo dejte vedet jestli uz se neudelali nejake pokroky s prijmem kodovanych programu na pc. Jedna se mi o UPC i kdyz to asi bude stejny jako u Karnevalu.

Diky
pravidelnycitatel (213)|15.1.2008 22:17
V brne je NETBOX ktery take nabizi dig. telivizi. Myslite ze u nich je mozne chytat kodovane programy v pc?
Pitomec (10211)|16.1.2008 09:03
To sotva, protože NetBox poskytuje IPTV (stejně jako O2), takže volba programů se uskutečňuje na ústředně operátora a nikoliv jako u běžné kabelovky, tj. že k tobě domů jde kompletní signál celé nabídky (z čehož plyne i podstatná výhoda možnosti příjmu na více TV nezávisle na sobě, což u IPTV nehrozí ani omylem).
pravidelnycitatel (213)|16.1.2008 19:16
Ok Diky za odpoved .Takze v jednu a tu chvili jde ke me pouze jeden program.... to je mi jasne. Ten ale preci mohu hnat pres PC ?
Pitomec (10211)|16.1.2008 21:39
To sotva, protože bys musel mít nějaký "komunikátor", který té ústředně sdělí, cože za program sis to právě vybral ke sledování - a to je naprosto nereálná věc.
Jinak samozřejmě analogový výstup z toho jejich boxu může připojit na nějaký analogový vstup v PC a sledovat. Tam není omezení žádné.
wanabe (2)|19.2.2008 14:54
Ahoj, omlouvám se jestli tady moje odpověď už někde je, ale nemám moc času to tady projít. Chci si objednat od UPC jejich digitální kabelovku Starter, a zjistil jsem že je to pře set-top-box. Jenže já mám doma jen TV kartu ASUS 7131H a žádnou televizi. Stačí mi jen odpověď jestli to jde propojit (set-top-box s TV kartou) nebo to jde jen přes SCART? Nebo jak to prostě funguje. Moje karta má S-Video vstup. Tak třeba nějak přes něj? Díky moc
gameguru (15)|19.2.2008 21:10
[QUOTE=wanabe;166340]Ahoj, omlouvám se jestli tady moje odpověď už někde je, ale nemám moc času to tady projít. Chci si objednat od UPC jejich digitální kabelovku Starter, a zjistil jsem že je to pře set-top-box. Jenže já mám doma jen TV kartu ASUS 7131H a žádnou televizi. Stačí mi jen odpověď jestli to jde propojit (set-top-box s TV kartou) nebo to jde jen přes SCART? Nebo jak to prostě funguje. Moje karta má S-Video vstup. Tak třeba nějak přes něj? Díky moc[/QUOTE]

Přes S-video a zvukovku v pohodě.

edit// Takže změna - dle manuálu sice možnost přepnutí výstupu na S-video je, nicméně z menu v STB "nějak" záhadně zmizelo.
wanabe (2)|20.2.2008 11:44
Super, tak to je dobrá zpráva. A jen tak pro jistotu. Hledal jsem něco čím bych to propojil a našel jsem tohle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=37867. Je to správný výběr? Teď nemyslím délku a výrobce, ale jde mi jen o ten druh kabelu.
Pitomec (10211)|20.2.2008 12:24
Nějak u toho Handanu nevidím S-Video výstup (jedině že by byl na SCARTu).
kuko61 (257)|17.3.2008 01:43
STB Handan CV-5000 CINX, ktory mam ja, S-video vystup nema. Ale nemal by byt problem pouzit redukciu scart -> S-video. Okrem scartu ma este 4 cinch vystupy - video, 2 x audio a S/PDIF. Myslim, ze s S-video vstupom na grafickej karte ho nebude problem prepojit.
Ja som ho s PC prepojil trochu inac, zo SCART vystupu do A/D prevodnika Canopus ADVC100 a z neho mi uz ide DV cez firewire do PC. Vysledna kvalita po prekodovani do MPEG2 je urcite lepsia, ako ked zachytavam na PC DVB-T karte priamo MPEG stream.

Co sa tyka tej redukcie, ja mam niekde doma taku krabicku, na jednej strane SCART a na druhej S-video a cinch, nieco taketo http://www.westech.sk/default.asp?cls=stoitem&stiid=14322
gameguru (15)|18.3.2008 08:33
Šmejd CV-5000 CINX S-video výstup nemá ani na SCART-u, jak píšu výše: byl ale už není.