Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

skubarna u power DVD

grigi (5)|26.5.2006 23:44
Ciao!

Nemuzete mi nekdo poradit co mam delat, kdyz mi Power DVD 7 pri prehravani DVD skube?.

Skubani vypada tak, ze prehraje plynule cca 0,5s a nasledne se pozastavi a zase prehraje a tak porad dokola. Dela to jak u DVD v mechanice (zkousel jsem jich vic), tak u dvd na disku. Je i jedno jestli spustim jenom VOB nebo cele DVD (nevim jestli je v tom pro prehravac nejaky rozdil:) )

Jiny prehravace jako win dvd a nero show time se neskubou.
Zkousel jsem reinstalaci ale prd.
Nejak by mi to ani netrapilo, kdyz to jde v jinech, ale to power DVD mam zakoupeny, tak bych rad aby me to fungovalo.

Kdyztak diky moc za radu jestli mate nekdo podobnou zkusenost.
PS: Vykonem to neni. Masina je silna az az a v grafu pri ctrlaltdel je CPU na 6%.

Arrivederci
carrot_tvf (1)|28.5.2006 17:04
Tak přesně to samý děla Power DVD 7 i mě...
Barto (317)|28.5.2006 19:07
no power dvd uz nemam ale skus nekde v nastaveni zapnut hw akceleraciu
grigi (5)|2.6.2006 20:29
Tak uz nevim. Zkousel jsem fakt vsechno vcetne HW podpory atd...
Ale treba vcera vecer jsem pustil DVD a ze zvyku v Power DVD a jelo paradne. Pres noc jsem neco tahal a rano uz to zase skobalo. Masina bla bez restartu -> proste asi si to ze me dela pr..el nebo nevim. :-(((
Fantas! (3016)|2.6.2006 20:37
grigi
a nezapinals rezim klonovani, nebo dualni rezim zobrzeni graficke karty?
grigi (5)|4.6.2006 20:58
Nic takvyho nedelam :(

Ani nemam paru co to je :)
Proste to jednou de a podruhy ne. Mezi tim akorat serfuju a njeakou hru si zaparim. Jinak nic. Mam tam radeon X700
weber (47)|22.6.2006 13:00
Já ho taky zkusil a druhý den šel "z bedny", strašně pomalý načítání a sem tam trhaný video. Stará dobrá 6. Asi tam mají nějakej bug. Za cenu toho softu máš levný DVD přehrávač s desetinovou spotřebou.