Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: Editace AC3

Nováček
    Registrace
    Sep 2019

Dobrý den,

děkuji za odpověď. Z uvedených programů mi na vytažení stop fungoval program AviMuxGui. Zvukovou stopu mi ale vytáhl v souboru mka.
    Na netu jsem našel společnost Hoo Technologies která nabízí placený convertor, který umí převést mka na ac3. Sice MKVToolNix nevadí, že je zvuková stopa v tomto formátu. ale nedaří se mi zvuk načasovat s obrazem. V MKVToolNix nastavení zpoždění se po zadání času v milisekundách obraz nespustí, ale pokaždé se začátkem obrazu. Zkoušel jsem v EAC3toGUI druhou verzi dabinku co mám v ac3 a ta mi sedí. Jen je o minutu kratší, ale přijde mi že je méně kvalitní než ta první co je v mka.
    Chci se proto zeptat na convertor pro mka soubory. Jestli máte zkušenosti s nějakým konkrétním. Nabízený program od té společnosti stojí 19,95. Chtěl jsem se před jeho koupí proto zeptat na alternativu.
    Ještě bych chtěl poradit program do kterého se dá vložit obraz a pod ním je vidět zvuková osa. Na toto jsou zkoušel program na tvorbu titulků Subtitle Edit.

Předem děkuji za odpověď.
    Naposledy upraveno uživatelem Rokspier: 21-09-2019 v 10:36
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Uniká mi, z jakého důvodu není použit přímo MKVToolNix.

Vynechá se video a zvuk se uloží jako MKA, které mohu potom ve stejném programu dát do čehokoliv.
    Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: snap060.png 
Zobrazení: 11 
Velikost: 11.0 KB 
ID: 35104

---------- Doplněno v 09:52 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 09:48 ----------

MKA není formát, ale kontejner a pokud byl originální zvuk v AC3, tak bude přehráván jako AC3.

Na zvuk jsou tam 2 funkce
    1 Zpoždění, tím se jenom posune zvuk
    2. Roztažení - napasuje délku zvuku na délku obrazu.

Nováček
    Registrace
    Sep 2019

[QUOTE=Foolproof;538006]Uniká mi, z jakého důvodu není použit přímo MKVToolNix.

Když jsem u zadané zvukové stopy v tomto programu nastavil zpoždění. A při zapnutí videa s touto zvukovou stopou. pokaždé se mi spustila ze začátkem obrazu. a to jsem dával různé časy.
    když jsem v programu EAC3toGUI při konverzi na CA3 převedl se zpožděním tu druhou stopu a pak ji vložil do videa v MKVToolNix a dál ji neupravoval. Časování mi sedělo. Jen konec zvukové stopy je useknutý před titulky
    proto bych chtěl zkusit tu druhou stopu převést na CA3, abych ji mohl v EAC3toGUI nastavit zpoždění. Nevidí soubory s příponou mka.
    Zkoušel jsem tuto stopu vytáhnout z videa přes AoA Audio Extractor. Ale tím, že to video má českou a anglickou stopu, pokaždé mi vytáhlo jen tu anglickou

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Rokspier Zobrazit příspěvek
    Zvukovou stopu mi ale vytáhl v souboru mka.
    Robis niekde chybu. Zdrojovy subor pretiahnes cez drag&drop do horneho okna, nasledne kliknes na "generate data sourcess from files", nasledne sa dole zobrazia najdene tracky A+V, dole kliknes na konkretne AC3 audio a zvolis extract binary, hotovo.

[orientacny obrazok]

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: en_main_window.png 
Zobrazení: 11 
Velikost: 30.9 KB 
ID: 35105

Citace Původně odesláno od Rokspier Zobrazit příspěvek
    Jen konec zvukové stopy je useknutý před titulky
    To vobec neprekaza, video ide dalej do konca. Zrejme zavisi aj od samotneho playera, ale nikdy som s tym nemal problem, aj pri posune niekolko desiatok sekund pri zaciatku, ze by sa to "nechytilo" a neprehralo korektne.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Střih a editace AVI
    Od paveton v sekci Editace videa
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-12-2007, 11:32
  2. Editace DVD Video
    Od tzdenek v sekci Editace videa
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 27-12-2005, 19:08
  3. DVD střih a editace??