Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Multiplex B nejde na AS2

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Dnes sem si prinesl AS2 domu vypojim starou analogovku (Ciste sla nova a CT2 jinak to trochu zrnilo) zapojim AS2 nainstaluju a zacnu ladin a najde mi to pouze multiplex A a multiplex B si ani neskrtne... a to bych mel byt podle mapy na rozhrani mezi venkovni prutovou antenou a normalni antenou na strese a ja jedu na tu na strese (bydlim v baraku). Nevim cim to je, ale mame na strese 2 anteny a kdyz jedu na tu 1 tak tam de akorat ten Multiplex A kdyz prehodim na tu druhou tak nejde ani multiplex A (a to sou ty anteny od sebe vzdaleny asi pul metru).
    Na mutliplexu A mam silu signalu 95-97% tak to B by mohlo mit alespon 70-80% ale kde nic tu nic... da se s tim neco delat, nebo mam zase zapojit analog (delal jsem to kvuli ocku a kvalitnejsi prime a nejde mi ani jedno a na TV sport se mi koukat nechce )
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

nepises kde bydlis

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

ahhh sorry ... Bydlim na Melniku

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

jo aha, no tak to muzes bejt klidne v nakym stinu, problemy s beckem maj i lidi po praze, jestli mas moznost laborovat s antenu, tak ti nic jinyho poradit nemuzu, zkus to jeste tady

http://www.digitalnitelevize.cz/foru...okryti-melnik/
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: chyba_162.jpg 
Zobrazení: 155 
Velikost: 40.0 KB 
ID: 866  

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Mam neco podobneho - Acko mi slo na 94% B a C vubec nenasel. Odstranit to slo 1: antenu sem pouzival i na televizi pres rozbocovat a zemni smycka to zarusila, takze mit na tom pouze pocitac, ci galvanicky oddelit...
    2: I tak to nic nenaslo, tak sem patral a nekdo na webu mel odkaz soubor s namapovanejma vsema kanalama, tak sem ho sproste zkopcil a hle DVB to po chvili laborovani zkousnul a ted ukazuje B na 89% C 80% - obcas vypadne

Takze zkus neco podobnyho. Bohuzel presnej postup ti nedam, opravdu sem laboroval, takze ho ani nevim.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Tak sem koupil novou antenu a nasmeroval na prahu a nahle multiplex B 95% tak nevim proc ta stare neslo.

Ale mam jinej dotaz, kdyz pustim analog a digital vedle sebe tak se mi zda, ze ten digi je takovej jakoby skubanejsi a BER mam na 0

Podobná témata

1. Multiplex 4
    Od Kolbis v sekci DVB-T
    Reakcí: 86
    Poslední příspěvek: 24-09-2013, 08:56
  2. Vypadky B multiplex
    Od blackdave v sekci DVB-T
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-09-2007, 08:43
  3. HVR-1100 - multiplex A + B
    Od Martincca v sekci DVB-T