Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PCTV Stereo

djman (21)|15.9.2004 19:03
No jo, ale co mam delat s kartou?
a ja se tak tesil na televizi...
marcello (61)|17.9.2004 14:50
Jak tu ctu, tak jsem dalsi v poradi, kdoma s Pinnaclem problemy (Studio jsem uz davno vyhodil... :-) ) ted mi pri zpusteni nabehla hlaska PCTV Vision Main program ....doslo k zavazne chybe.....a doslo k vypnuti a restartu.Nakonec jsem zjistil, ze problem je v koexistenci PCTV a Nera 6. Kdyz odinstaluji NERo, tak tuner bezi...Nema nekdo tento problem vyresen. Nechci prijit o NERo ani tuner 9-)
StD (8612)|17.9.2004 18:58
Už se to zde i u Pinnaclů na foru řešilo a vyřešilo. Jde o to, že to blbý Nero instaluje kodeky QuickTime s nesprávným (vysokým) Meritem. Stačí je odebrat nebo stáhnout u Aheadu patřičný Patch. Zdůrazňuji, že jde o problem pouze a jen u WinXP a Nero řady 6! :-G
djman (21)|18.9.2004 10:57
Ale mě to nefunguje ani bez NERA.
StD (8612)|18.9.2004 12:53
Jdi na forum Pinnacle (D) a je to tam popsáno. Po odinstalaci Nera tam ty kodeky/filtry DirectShow zůstanou... Jinak tam jde jako obvykle zase jen o pořadí instalací (XP SP, ovladače, Nero...). Najdeš tam, kterým lidem PCTV Stereo chodí a jak ho instalovali.
marcello (61)|20.9.2004 15:51
U Pinnaclu - ale kde? U Exacu? Muzes napsat odkaz? Pripadne o jaky Patch jde,prohledaval jsem stranky ahead.de a nic.... :-(((
djman (21)|20.9.2004 18:27
ja to zkoušel na čistým systému, kde nebyl NERO nikdy instalován, takže žádné kodeky tam ani být nemohly.
StD (8612)|21.9.2004 08:18
Marcello: ...znovu hledat ti to nemám čas a zaregistrovat se tam už musíš sám:
http://www.pinnaclesys.com/docsupport1.asp?division_id=1&langue_id=4&product_id=103&product_name=PCTVpro&page_id=88#
marcello (61)|21.9.2004 12:52
nakonec jsem tady ve foru nasel odkaz na smazani dvou souboru v NERU a vypada to, ze to funguje oboje (TV i NERO). Jdna se o soubory NeQTADEc.ax a NeQTVDEC.ax.
To STD: diky za odkaz, ani jsem te nechtel zatezovat vyhledavanim, jenom jsem potreboval upresneni kde hledat..dik
Jura_CZ (1)|26.9.2004 03:32
Mě se to stalo taky, z EXACu mě nepomohly, ale na oficiálním fóru jsem něco našel. Zkusím ti popsat postup, budeš ale muset reinstalovat XP

1) vypni počítač a [color=red]vytáhni[/color] PCTV Stereo z počítače
2) updatni BIOS desky (jestli nemáš aktuální)
3) zformatuj disk a nainstaluj XP
4) nainstaluj všechny ovladače (k desce, chipsetu, grafické kartě) a DirectX 9.0b(c)
5) po potřebných restartech nainstaluj ovladače k PCTV Stereo (v5.70)
6) po instalaci tě instalátor vyzve k restartu, ty ale [color=red]musíš PC vypnout[/color]
7) teď tam [color=red]strč zpět[/color] PCTV Stereo a nastartuj XP
8) teď by to mělo fungovat, teda mě to aspoň pomohlo

Jestli to nepomuže tak se ozvi na email [email]jiri.konstacky@email.cz[/email]
StD (8612)|29.9.2004 07:55
Pro majitele PCTV Stereo: Na níže uvedené adrese najdete Patch pro 5.80 s datem 15.09.2004 (soubor PCTVstereofix.zip, 287k). Tak tahejte!
ftp://ftp.pinnaclesys.de/driver/pc/pctv/PCTV%20Stereo/