Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kamera Sony HDR-HC3 - JE TO DOBRÁ VOLBA ??? /dotaz/

Pitomec (10211)|18.6.2006 10:42
[quote=Fantas!]Pitomec
Vsechny tri jsou z HC3 printnute v PowerDVD. Muzu to dokazat, protoze mam samoze i to video, ze ktereho to je. Ale ty si stejne budes stale mlet svou i pres to, ze jsi nikdy HC3 v ruce nedrzel! :(( Proto bych Te poprosil, k HC3 se nevyjadruj, protoze TY o ni vuuuuubec nic nevis! :-R :-R :-R[/quote]
Takovou sračku bych v ruce držel akorát těch pár vteřin, než bych ji nadhodil a odkopl 50m od sebe :-E

A obraz je z ní samozřejmě takový, jaký byl uveřejněn na Grafice a ne nějaký podvrhy z digitálních foťáků 9-) A v šeru už myslím kromě tmy není na pásce vůbec nic 9-)

Mimochodem - tu kočku bych nakopl jako první :-E :-E :-E
Fantas! (3016)|18.6.2006 10:50
Pitomec
1) Ty s tvoji kondickou bys rozhodne 50m do dalky nedokopl, by ti praskla v takovem nasazeni plotenka, tak ze opet KECAS... :-E :-E :-E

2) Tve SAMOZREJME TVRZENI je pravdive asi tak, jako kdyz reknu ze Pitomec neni pitomec... 9-) :-E
Pitomec (10211)|18.6.2006 10:58
[quote=Fantas!]Pitomec
1) Ty s tvoji kondickou bys rozhodne 50m do dalky nedokopl, by ti praskla v takovem nasazeni plotenka, tak ze opet KECAS... :-E :-E :-E

2) Tve SAMOZREJME TVRZENI je pravdive asi tak, jako kdyz reknu ze Pitomec neni pitomec... 9-) :-E[/quote]

1) Můžeme to v září vyzkoušet - vem ji s sebou a uvidíš jak poletí :-E :-E :-E :-E :-E

2) Jelikož sám autor toho statického snímku je vášnivým fandou HDV, tak ho nepodezřívám, že by záměrně dával zprzněný obraz - právě naopak :-)-
Fantas! (3016)|18.6.2006 11:48
Pitomec
1) ok, pokud ji nedokopnes 50 m, tak mi ji zaplatis! Pokud si tak placneme, tak neni problem. Ale penize mi das predem... :-E O 33 klacku chudsi a jeste navic k tomu bonus noha, na kterou se nepostavis, fakt velice krasna predstava! Fakt se nemuzu dockat! :-E
2) Ty jako clovek, ktery nikdy neprizna, ze je v necem vedle, me uz vlastne podobnyma kecama neudivujes pitomce!
Pitomec (10211)|18.6.2006 12:04
[quote=Fantas!]Pitomec
1) ok, pokud ji nedokopnes 50 m, tak mi ji zaplatis! Pokud si tak placneme, tak neni problem. Ale penize mi das predem... :-E O 33 klacku chudsi a jeste navic k tomu bonus noha, na kterou se nepostavis, fakt velice krasna predstava! Fakt se nemuzu dockat! :-E
2) Ty jako clovek, ktery nikdy neprizna, ze je v necem vedle, me uz vlastne podobnyma kecama neudivujes pitomce![/quote]
1) Dopředu ti pochopitelně nedám nic a kamera poletí těch 50m :-)-

2) Jinak samozřejmě chápu, že je ti blbý přiznat, co z té sračko-kamery leze (když sis ji za těžce našpórovaný peníze koupil) - ale máš smůlu. Obrázky z Grafiky jsou pravý a bylo jich tam jich mnohem víc, než jenom ty dva. Takže se to nesnaž trapně zamluvit - máš prostě krám na ho*no 9-)
santo (46)|21.1.2007 20:13
Tak se rozhoduju mezi HC1 a HC3. Cenove prijatelnejsi mi prijde pochopitelne HC3. Je pravda, ze do ni nejde pripojit externi mikrak?
stayman (12393)|21.1.2007 20:16
Iba cez AiPaticu. Ale pockaj si na nove HC5, 7, tu mas porovnanie vsetky HD kamier

http://www.camcorder-test.com/
Krtek (1279)|21.1.2007 20:19
Pitomec:
Já myslel, že bydlíš v paneláku. Netušil jsem, že máte i zahrádku.. :-E
Pitomec (10211)|21.1.2007 21:28
Nikdy jsem v paneláku nebydlel. Navíc ty snímky ani nejsou moje, což jsem i uvedl 8-)
santo (46)|22.1.2007 17:16
StayMan: AiPatic - co to presne je? Kde se to da koupit a za kolik? :)

Ad HC5 - kdyby se u nas mela objevit a kolik by tak mohla stat?
Fantas! (3016)|22.1.2007 18:31
AI patice je inteligentni patice, ktera je primo soucastni HC1 i HC3.
Krtek (1279)|23.1.2007 23:59
[quote="StayMan by €RikŁ€"]Tak to som vobec nepochopil, ty si uz jak Krtek, ten tiez si mysli ze kamera si vyvolava zanam ako fotka :)))), a ty to myslis ako to s tym realnym casom ???? :-? :-? :-?

No skusal som nejake Panasonici za 100sk a potom za 380sk a na bezne oko nie je problem, ale zda sa mi ten obraz cistejsi z tych Professional, chcelo by to zmerat, no urcite na to vplyv ma kvalita pasky, predsalen ten zaznam je takmer 4x vyssi (nemyslim teraz lepsi, tam je asi 2x :)))) ako DV.


Nepiš o mě hlouposti. Nikdy jsem nic takového nepsal, navíc tu kameru ani nevlastním. Tady chválíš kazety Panasonic a ve vedlejším vlákně píšeš, že mají špatný plasty 9-)

Už jsem Ti to psal několikrát. Až budeš mít konečně nějaké praktické poznatky, tak teprve potom někomu raď. Prozatím to opravdu nemá význam, protože to co napíše výrobce někde na netu (což je Tvoje parketa) v praxi zpravidla jen horko těžko funguje.
stayman (12393)|24.1.2007 00:42
[quote=Krtek]Nepiš o mě hlouposti. Nikdy jsem nic takového nepsal, navíc tu kameru ani nevlastním. Tady chválíš kazety Panasonic a ve vedlejším vlákně píšeš, že mají špatný plasty 9-)

Už jsem Ti to psal několikrát. Až budeš mít konečně nějaké praktické poznatky, tak teprve potom někomu raď. Prozatím to opravdu nemá význam, protože to co napíše výrobce někde na netu (což je Tvoje parketa) v praxi zpravidla jen horko těžko funguje.[/quote]

Preboha Krtek, ja uz nepochybujem, ze nie si normalny, absolutne !!!! Ved ty sa tu uplne sam znemoznujes a klames. Ja ani netvrdim nic ine, ze by boli tieto



kazety spatne, [color=red]vravel som totiz o uplne inych!!!!!!!!!!!!!!!![/color]

Ta diskusia je tu
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=11547

a ak nevies kliknut, tak tu je daco, na co s i neodpovedal:

[quote][quote=Krtek]Stayman:

1. Přečti si pořádně co jsem psal a nepřevracej to. Já taky pořád neřeším to, že jsi mne nařkl zkrz něco, co jsem nenapsal, a ani jsi to nevysvětlil. Prostě jsi kecal což je u Tebe běžné a tím to pro mne skončilo.

2. Od 20 prosince točím už jen pro TV a nic jiného už téměř nedělám, mimo závazků z minulého roku. Mám svůj vlastní projekt, na základě kterého vznikl v TV nový pořad. Nepoučuj mne tedy co se kde nahrává. Nevíš o tom vůbec nic.

3. Psal jsem, že používám Fuji a Panasonic jen když jsem Fuji nesehnal. Jednu dobu byli hodně nedostatkové.
Setřel Tě tu Pitomec, Ladinek i Mirekv, tak se pořád neobhajuj. Nemá to význam, protože jsi opravdu jedinej, kdo má problémy, a to nejen s kazetama.

5. To by ses divil, co mám za kameru a s čím točím. Jak už jsem psal výše. Nevíš o tom vůbec nic.

za 6. a za poslední. Moje příspěvky končí v koši hlavně proto, že se s Tebou dohaduju. Ty jsi prostě nejlepší, a každej, kdo Ti začne něco vyvracet, nebo Ti oponovat v tom koši skončí také. Takže chyba bude nejspíš jinde...[/quote]

1. precital a je to este stale v kosi, tvrdis presne toto: Já Panasonic nepoužívám skoro vůbec a je to stale tu, mozes sa presvedcit sam https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t= a neskor tu v diskusii tvrdis zase toto: Dříve jsem používal Panasonic, takze je jasne, ze jedno z toho je klamstvo !!!

2. Aky je to program??? Noze prezrad, spytam sa na to a aj TV prezrad, mozno ju tu na Slovensku chytam, tak to pozriem. Takze ty vies, na co sa nahrava a ja zase, na co sa nenahrava, teda ak tam u vas v TV pouzivaju Panasonic AY-DVM60FE, tak o tom chcem nieco vediet, u nas v ziadnej TV zarucene nie :)))

3. Ano, presne to si pisal, takze mozes mi zase ofotit nejaku tu kazetu, kedze ti uz nemame ako verit??? Mna Pitomec, ani Ladinek a Mirekv uz toboz nesetreli, pretoze oni pouzivaju uplne ine kazety, o ktorych vravim ja a su to tieto


kdezto oni pouzivaju tieto


[color=red]ale ak sa ti zdaju rovnake, tak o com vlastne chces diskutovat ????????[/color]

4. tento bod si vynechal? Ten sa mal asi tykat tych 30s :)))))))

5. tak to teda neviem aku mas kameru a aj dost pochybujem, ze si si ju kupoval, ale ani ma to nezaujma, podla toho ako s tymi kazetami tebe je jedno, ci je to Hi8, alebo D8 akurat viem, ze kamery na rameno nepouzivas, ze kvoli tomu si predal VX9000 a kupil si spickovu digital8, co toci s nou tvoja pani

6. Nikto iny, ako ty a takí, co sa snazia klamat a nedrzia sa temy skoncia v kosi, bohuzial mozes si vraviet co chces, kebyze tvoje prispevky maju nejaku vypovedaciu hodnotu, tak ti ich moderator nezmaze a aby si tomu este viac rzumel, ty si tvrdil, ze moderatori su tvoji kamosi :))))))), ale je to presne naopak, aj v tomto pripade, ja som pisal o tych Panasonicoch preto, aby sa im ktokolvek vyvaroval, ostatne maju s nimi aj dalsi problemy, na co som ti postol dokazov dost a ty ani jeden !!!!, takze moje prispevky su vecne a hlavne netlacham a nemam stranku, kde nie je ani jedna ukazka prac.

B-)[/quote]


Takze nejake filozoficke tvoje uvahy o tom ako co funguje nechaj si prosim doma a vrav ich tomu, co ti take kecy zozerie a laskavo pis ku veci a nie ze sa tu budes snazit vytrhavat nieco z kontextu aby si ma nebodaj nachytal, tak ako ja hocikedy teba, to sa ti totiz nepodari, ja neklamem ako ty B-)
stayman (12393)|24.1.2007 01:12
[quote=StayMan by €RikŁ€]Tak to som vobec nepochopil, ty si uz jak Krtek, ten tiez si mysli ze kamera si vyvolava zanam ako fotka :)))), a ty to myslis ako to s tym realnym casom ???? :-? :-? :-? ...[/quote]

[quote=Krtek]
Nepiš o mě hlouposti. Nikdy jsem nic takového nepsal...[/quote]

Ze nie??? A toto


https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=8480

pisal kto? Nejaky iny Krtek ??? / Prestan, fakt prestan, si uplne smiesny a nevyhovaraj sa uz nikdy, ze ja ta zosmiesnujem. Ja ti za to nemozem, aky si ty !!!! B-)
santo (46)|24.1.2007 17:24
Ad mikrofon a AI patice - nechapu, co se presne mysli tou patici :) jakej je rozdil mezi zapojovanim externiho mikrofonu do kamery bez a nebo s tou AI patici? Kdyz budu mit HC3 a budu chtit do ni zapojit mikrak, tak ho akorat strcim nekam jinam nez na jinych kamerach? Jinak v pohode?
santo (46)|24.1.2007 17:43
A jeste jsem se chtel nekoho zeptat. Vsiml jsme si, ze HC3 ma snimac prvek system "progresivni". jaky to ma vyhody/nevyhody (oproti tomu prokladanymu, kterej je na HC1)?
Fantas! (3016)|24.1.2007 20:15
santo
1) HC3 ma prokladany zaznam stejne tak jako HC1!
2) AI patice je patice, ktera ma spoustu kontaktu. Je univerzalni a je pro svetlo, microfon,... a normalni microfon s jackem do HC3 nestrcis pokud si neudelas redukci...
clee (6592)|24.1.2007 20:23
jo, prokladani, to je hnuj :-k
santo (46)|24.1.2007 20:56
A kdyz chci s HC3 natacet v HDV rezimu, musim si k tomu koupit nejaky specialni HDV kazetky (nebo staci normalni DV kazetky)?
stayman (12393)|24.1.2007 21:44
[quote=Fantas!]santo
1) HC3 ma prokladany zaznam stejne tak jako HC1!
2) AI patice je patice, ktera ma spoustu kontaktu. Je univerzalni a je pro svetlo, microfon,... a normalni microfon s jackem do HC3 nestrcis pokud si neudelas redukci...[/quote]

On sa bavil ale o snimaci CMOS a nie o zazname \/ Tam je to tak, ako pise on :-D
clee (6592)|24.1.2007 21:57
santo
stacej obyc, ale delaj se i jakoby spesl, ale rozdil je akorat v cene a v tom ze maj mozna o neco kvalitnejsi zaznamovou vrstvu pac drop u hdv nadela daleko vetsi paseku
Fantas! (3016)|25.1.2007 09:38
santo
vubec to neres a kupuj obycejne miniDV napr FUJI.

StayMan by €RikŁ€ :-E
Fantas! (3016)|25.1.2007 16:52
StayMan by €RikŁ€
no vidis, jak sis to mohl koupit??? Jeste ze mam HC3! :-D
stayman (12393)|25.1.2007 17:01
Si blazon? To je vyhoda tak na fotky ale nie na prekladane video :-D
Fantas! (3016)|25.1.2007 18:07
StayMan by €RikŁ€
Dana elektronika jest naprosto stejna jen se lisi u par obvodu! Tedy never tomu, ze to vidis napsane nekde v tabulce! Fakt jsem si myslel, ze si jen delas srandu... \/
clee (6592)|25.1.2007 18:41
a proc tocit prokladane? no fuj, heges nechutnej :-k :-k :-k
M3maniac (1)|28.1.2007 13:13
Ahoj všichni,Chtěl bych si koupit tuto kamerku (HC3) můžete mi někdo poradit kde ji koupit co nejlépe? Díky,já ji našel za nejmíň tady:

http://www.sonystore.cz/default.aspx?server=1&shopcat=29&shopitem=1620
Modena (1706)|28.1.2007 14:18
Včera jsem viděl v DatArtu v Plzni HC-1 za 28 990,- . . . Zřejmě výběhovej model . . . :-E :-E :-E
stayman (12393)|29.1.2007 09:33
[quote=Modena]Včera jsem viděl v DatArtu v Plzni HC-1 za 28 990,- . . . Zřejmě výběhovej model . . . :-E :-E :-E[/quote]

Eeej, to by som asi bral, je vsak zaujmave, ze VOC je 35.000,- Kc bez DPH :OO :-E :-E :-E :-E
Modena (1706)|29.1.2007 11:13
[quote=StayMan by €RikŁ€][quote=Modena]Včera jsem viděl v DatArtu v Plzni HC-1 za 28 990,- . . . Zřejmě výběhovej model . . . :-E :-E :-E[/quote]

Eeej, to by som asi bral, je vsak zaujmave, ze VOC je 35.000,- Kc bez DPH :OO :-E :-E :-E :-E[/quote]
Je to tak :-R TESCO nahoře v Plzni, směrem na Prahu - jestli chceš, koupím ti jí ! 8-)
stayman (12393)|29.1.2007 11:46
Dik, ale asi pojdem rovno do tej V1, nebudem uz spekulovat, mam dve tie HC1 a ako "prispevkove" budu stacit... :-D
Modena (1706)|29.1.2007 11:53
Tak jsem tam teď volal a pro ty, kteří tu HC-1 opravdu chtějí za tuto celkem neuvěřitelnou cenu :
OD TESCO Rokycanská ul.Plzeň, DatArt tel. 378 023 145 - nechte si spojit oddělení elektroniky a cena je malinko jiná (pardon, je o 280,- víc :-E )
[color=red]29 280,- Kč ![/color]
stayman (12393)|30.1.2007 02:04
Tak co si vlastne videl? :-? :-E
PeLi (289)|30.1.2007 08:56
[quote=StayMan by €RikŁ€]Dik, ale asi pojdem rovno do tej V1, nebudem uz spekulovat, mam dve tie HC1 a ako "prispevkove" budu stacit... :-D[/quote]O nej rozmyslam aj ja. Pozeral som na GMP, ze tam maju HVR-V1E a HVR-V1P. Ale akosi neviem zistit , aky je medzi nimi rozdiel (teda okrem ceny). Uzivatelska prirucka na internete, je pre oba modely rovnaká.
stayman (12393)|30.1.2007 09:28
[quote=PeLi]O nej rozmyslam aj ja. Pozeral som na GMP, ze tam maju HVR-V1E a HVR-V1P. Ale akosi neviem zistit , aky je medzi nimi rozdiel (teda okrem ceny). Uzivatelska prirucka na internete, je pre oba modely rovnaká.[/quote]

http://www.humanvalues.net/hdv/#v1
Modena (1706)|30.1.2007 11:16
[quote=StayMan by €RikŁ€]Tak co si vlastne videl? :-? :-E[/quote]
No, já viděl HDV kameru, co je hluboko pod původní nákupkou a důvod k těmto krokům prodejce bývá jen jeden - nikdo to nekupuje, nikdo ji nechce ! Potřebuješ ještě něco vysvětlit, nebo tě to je teď jako "šťastnému" majiteli dvou těchto sqostů jenom líto ? Nebreč ! :-E :-E :-E
stayman (12393)|30.1.2007 11:29
[quote=Modena]No, já viděl HDV kameru, co je hluboko pod původní nákupkou a důvod k těmto krokům prodejce bývá jen jeden - nikdo to nekupuje, nikdo ji nechce ! Potřebuješ ještě něco vysvětlit, nebo tě to je teď jako "šťastnému" majiteli dvou těchto sqostů jenom líto ? Nebreč ! :-E :-E :-E[/quote]

No dovod je aj iny, kedze si videl cenu TY inu, ze ani nevedia, za co nakupili alebo TY, ze co si vlastne videl :-E :-E :-E zaujemcovia su, ta kamera sa vyraba takmer dva roky a nikde v bazarku ju nenajdes \/ a ja nebrecim, ked bude stat 10.000kc, tak ju zoberiem, ale praveze som stastny, ze mam aspon dve, i ked aj tretia by sa sikla, ale to bude uz ta V1 :-R 9-) 8-)

PS: inak toto je normalna cena HC1 a nakup takmer za VOC a u nas stoji u Sony a Nay 65.000,-sk a kupuje sa aj za tu cenu :-R

http://www.cybex.sk/Produkt.aspx?Type=S&Shortcut=SOF-HDRHC1E
Modena (1706)|30.1.2007 13:47
[quote=StayMan by €RikŁ€]Eeej, to by som asi bral, je vsak zaujmave, ze VOC je 35.000,- Kc bez DPH :OO :-E :-E :-E :-E[/quote]

[quote=StayMan by €RikŁ€]PS: inak toto je normalna cena HC1 a nakup takmer za VOC [/quote]

Tak si vyber - buď je nákupní cena 35tis a nebo je 29tis . Máš v tom asi malinko zmatek, viď ? 9-) :-)-

[quote=StayMan by €RikŁ€]u nas stoji u Sony a Nay 65.000,-sk a kupuje sa aj za tu cenu[/quote]

Jojo, slyšel jsem, že u vás životní úroveň roste Mečiarovými/mílovými kroky - mno zřejmě jste na Slovensku slušnej oddíl, co si to i za tu cenu může v klidu B-) dovolit ! 8-)

P.S. Nejsem ty, abych viděl jen na Internet a jestli pochybuješ, že tam ta kamera je za tu cenu, stačí jen zvednout telefon a ověřit si to, protože osočovat ze lži umí každej ! Předvolba do ČR z Orientu je +420 !
stayman (12393)|30.1.2007 14:19
[quote=Modena][quote=StayMan by €RikŁ€]Eeej, to by som asi bral, je vsak zaujmave, ze VOC je 35.000,- Kc bez DPH :OO :-E :-E :-E :-E[/quote]

[quote=StayMan by €RikŁ€]PS: inak toto je normalna cena HC1 a nakup takmer za VOC [/quote]

Tak si vyber - buď je nákupní cena 35tis a nebo je 29tis . Máš v tom asi malinko zmatek, viď ? 9-) :-)-

[quote=StayMan by €RikŁ€]u nas stoji u Sony a Nay 65.000,-sk a kupuje sa aj za tu cenu[/quote]

Jojo, slyšel jsem, že u vás životní úroveň roste Mečiarovými/mílovými kroky - mno zřejmě jste na Slovensku slušnej oddíl, co si to i za tu cenu může v klidu B-) dovolit ! 8-)

P.S. Nejsem ty, abych viděl jen na Internet a jestli pochybuješ, že tam ta kamera je za tu cenu, stačí jen zvednout telefon a ověřit si to, protože osočovat ze lži umí každej ! Předvolba do ČR z Orientu je +420 ![/quote]

No zamtek mas v tom asi ty a urcite si aj kvoli tomu volal, ja nemusim, ako vravim, ja ich mam dve a za velmi dobru cenu !!! B-) Jo, a Meciar je kto? :-?
Modena (1706)|30.1.2007 14:23
[quote=StayMan by €RikŁ€]Eeej, to by som asi bral, je vsak zaujmave, ze VOC je 35.000,- Kc bez DPH :OO :-E :-E :-E :-E[/quote]

[quote=StayMan by €RikŁ€]PS: inak toto je normalna cena HC1 a nakup takmer za VOC [/quote]

Tak si vyber - buď je nákupní cena 35tis a nebo je 29tis . Máš v tom asi malinko zmatek, viď ? 9-) :-)-

Dokud neodpovíš, inženýre, budu si myslet, že sis diplom koupil jen za pořadová cvičení ! :-R :-)-
stayman (12393)|30.1.2007 15:34
[quote=Modena][quote=StayMan by €RikŁ€]Eeej, to by som asi bral, je vsak zaujmave, ze VOC je 35.000,- Kc bez DPH :OO :-E :-E :-E :-E[/quote]

[quote=StayMan by €RikŁ€]PS: inak toto je normalna cena HC1 a nakup takmer za VOC [/quote]

Tak si vyber - buď je nákupní cena 35tis a nebo je 29tis . Máš v tom asi malinko zmatek, viď ? 9-) :-)-

Dokud neodpovíš, inženýre, budu si myslet, že sis diplom koupil jen za pořadová cvičení ! :-R :-)-[/quote]

Sak ty si pisal o 29000 a ja, ze naj cena je 35000 a vsetko u vas na cechach a bez DPH. Co mas len 9 ludovych ci co? :-? :-E :-E :-E