Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Plynulost videa po převodu z DV do MPEG2

Pitomec (10211)|21.4.2006 12:16
[quote=Fantas!]Pitomec
no u kamery jo, ale co kdyz natocis neco pres TV kartu? :-)[/quote]
DV-AVI přes TV kartu? No koho toto napadne, tak tomu by ten ProCoder měl hned zkraje pořádně nakopat a ne mu ještě umožnit to převádět do MPEG-2 :-D
clee (6592)|21.4.2006 12:16
[quote=Pitomec][quote=clee]ale ty musis procoderu rict jakej field ma nacitat jako prvni, protoze sam si to v polovine pripadu nadetekuje blbe a to jen diky tomu ze avi nema tag co by rikal kterej field je prvni...[/quote]
U DV-AVI je to ale jednoznačná věc, takže tam s tím dělá ProCoder zbytečný opičky :-I[/quote]

ne nutne, co kdyz budu tocit do dv progresivne, tak to procoder nenastavi uz vubec \/
Pitomec (10211)|21.4.2006 12:17
[quote=mirekv]Pitomec
Tak u Procoderu to asi nějak nefunguje, evidentně to vstupní video nerozezná, musíš to nastavit podle pravdy.[/quote]
Až na to, že mně to rozezná všechno naprosto korektně a nikdy jsem tam nic měnit nemusel (možná je to tím, že tam necpu nějaký paskvily, ale jenom skutečný DV-AVI z kamery a stolního DV rekordéru) 8-)
Pitomec (10211)|21.4.2006 12:19
[quote=clee]ne nutne, co kdyz budu tocit do dv progresivne, tak to procoder nenastavi uz vubec \/[/quote]
To jsou právě ty experimenty, za který by měl ProCoder dávat permanently ban :-k
mirekv (7169)|21.4.2006 12:30
Pitomec
nj, dnes už to není problém, z karty nedělám už nic. A z kamery přes Vegas, a to jen do MainConceptu, takže jen Rebuilder, ale tam to jde samo.
clee (6592)|21.4.2006 12:32
u mpegu je to tak jako tak jasny, tam tag urcujici poradi snimku je...
Fantas! (3016)|21.4.2006 12:54
[quote=Pitomec][quote=Fantas!]Pitomec
no u kamery jo, ale co kdyz natocis neco pres TV kartu? :-)[/quote]
DV-AVI přes TV kartu? No koho toto napadne, tak tomu by ten ProCoder měl hned zkraje pořádně nakopat a ne mu ještě umožnit to převádět do MPEG-2 :-D[/quote]
no jo, co jineho jsi mohl rict, ze? :-E
vlada (3470)|21.4.2006 13:10
[quote=Pitomec][quote=clee]ne nutne, co kdyz budu tocit do dv progresivne, tak to procoder nenastavi uz vubec \/[/quote]
To jsou právě ty experimenty, za který by měl ProCoder dávat permanently ban :-k[/quote]

A co to nechat na lidech? Nějaká svobodná volba je koukam mnoha lidem na obtíž. 9-)
stayman (12393)|21.4.2006 13:15
vlada
Ze to ty zrovna hovoris... :OO :-E :-E :-E
Pitomec (10211)|21.4.2006 13:52
[quote=vlada]A co to nechat na lidech? Nějaká svobodná volba je koukam mnoha lidem na obtíž. 9-)[/quote]
Ta "svobodná volba" v reálu vypadá tak, že diskuzní fóra jsou plný nářků, že někomu něco nejde :-I
vlada (3470)|21.4.2006 14:34
[quote=StayMan by €RikŁ€]vlada
Ze to ty zrovna hovoris... :OO :-E :-E :-E[/quote]

Pokud vím, tak hlavní obhájce všech monopolů jsi tady Ty.
stayman (12393)|21.4.2006 16:33
[quote=vlada]Pokud vím, tak hlavní obhájce všech monopolů jsi tady Ty.[/quote]

Velmi malo veci chapes ako chapu iny, pretoze podsuvas stale len to svoje a preto musi byt niekto taky ako som ja a poukazal aj na ine riesenie, trebars aj na tie monopoly :-)
koblihson (4)|21.4.2006 22:43
Nestačím se divit, jakou diskusi můj nevinný dotaz způsobil! :-I Už jsem zjistil, v čem byl zakopaný pes! :-)-

Fantas!
Díky za nakopnutí. Pořád jsem si myslel, že vytvářím chybně MPEG2, ale po tvé radě jsem začal experimentovat i na straně přehrávače a BINGO! Používal jsem Power DVD 4. Nakonec jsem si nainstaloval verzi 6 a bylo po problému. Ta verze 4 nějak divně pracovala s prokládáním a nenašel jsem možnost, jak to ovlivnit. Ve verzi 6 to jede jako po másle. (ta hardwarová akcelerace však na to vliv neměla). Díky moc.
Fantas! (3016)|21.4.2006 23:28
koblihson
a povedla se ti vubec zapnout? Je to obrovsky rozdil co se plynuleho pohybu do stran tyce...