Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

nejde mi přehrát DVD+RW na recorderu Panasonic DMR-ES 15 EP-

Rosi (39)|13.4.2006 19:06
Prosím o pomoc,mám vypáleny disk DVD+RW na PC a nejde mi přehrávat na výše uvedenem recorderu,píše mi to že ho mam naformátovat.Nějak se mi to nezda,přeci to musí nějak jít.
Post (2)|23.4.2006 23:00
Taky jsem to dnes zjistil,vypálil přes Nero a nechtělo mě to přehrát na Panasonicu DMR-ES15EP,asi to s tou kompatibilitou nebude až tak super.v denveru mě to normálně hraje,nenímnad něj.
Pitomec (10211)|23.4.2006 23:22
To je taky nápad cpát do Panasonicu DVD+RW (on je to teda vůbec "nápad" na to pálit, když existuje DVD-RW...) 9-)
Rosi (39)|24.4.2006 21:19
Pitomc ty jsi ale Chytrolín :-D
Pitomec (10211)|24.4.2006 23:32
Kdyby sis otevřel návod na obsluhu (to je taková ta brožurka, která byla v krabici), tak se dočteš, že:

Výrobce nepřebírá žádnou zodpovědnost a nenabízí žádné kompenzace za ztráty vzniklé záznamem nebo editací záznamu, které jsou způsobeny zařízením nebo diskem a nepřebírá žádnou zodpovědnost a nenabízí žádnou kompenzaci za následující škody, způsobené touto ztrátou.
Příklady způsobení takových ztrát:
· Disk, který byl nahrán a upraven na tomto zařízení je přehráván v DVD rekordéru nebo v počítači jiné značky.
· Disk je použit jako v předchozím bodě a potom je přehráván v tomto zařízení.
· Disk byl nahrán a upraven v DVD rekordéru nebo v počítači jiné značky a potom je přehráván v tomto zařízení.


Takže i primitiv s IQ nižším, než má číslo bot, pochopí, že máš holt smůlu (a že máš používat jenom věci stvořené ke svým účelům) :-E
Rosi (39)|25.4.2006 10:40
:-D
nous (50)|9.5.2006 22:14
- teda ja byl taky nasrany ze se nechytal na +RW, nastesti jsem si dnes poridil -RW a svete div se. Zamrzelo ze mp3,avi nebo jpg bere z prepisovatelnych medii jen CD-RW, ale budiz.

- s jpg ma dost problemy ( nektere fota nenacte vubec ), dale nechapu ze ten prehravac nema zadny bufer, porad hrka a hrka pro kazde foto :(

- jinak si teda ( zatim ) velice pochvaluju praci s RAM, to ma panasonic opravdu hodne dobre vychytane, uvidim jak budu mluvit koncem tydne, kdy bych mel konecne placky ramky strkat do pc.