Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s Pinnacle Studio

Deon (27)|1.4.2006 11:35
Čau už tejden zkouším v pinnacle uložit film kterej má 2 hodiny 17 min.Normálně si ho otevřu dám scény po 10 sekundách udělám si v něm pár svejch efektů atd,ale pak když to chci uložit do mpeg2 dám u videa 3500kb/s zkoušel jsem i 12000kb/s a uložím to napíše to že to chce třeba 20gb volnejh to sem ještě udělal ale pak když už je film uloženej má jenom třeba 1hodinu místo 2 hodin nebo se mi u toho sekne obraz a zvuk de dál..... to je můj problém s pinnacle už nevím co vyzkoušet.
strelec (39)|1.4.2006 13:15
Ahoj,

dlouho jsem se branil prejit z Pinacle Studia na jiny soft. Muzu Ti ale z vlastni zkusenosti poradit, ze se to vyplati. Konkretne jsem presel na Vegas. Studio je na prvni pohled velice uzivatelsky privetive, da se v nem udelat spousta veci, ale zvlaste pri zpracovavani vetsich souboru je to soft nanejvys nespolehlivy. Tech vetsich nebo mensich problemu je tam spousta a zda se ze se vyskytuji zcela nahodile, takze je tezko radit jak na ne.

Strelec
Deon (27)|1.4.2006 13:37
No vegas mám tak já to v něm zkusím jinak díky.
mrtvolkar (84)|1.4.2006 19:04
[quote=Deon]Čau už tejden zkouším v pinnacle uložit film kterej má 2 hodiny 17 min.Normálně si ho otevřu dám scény po 10 sekundách udělám si v něm pár svejch efektů atd,ale pak když to chci uložit do mpeg2 dám u videa 3500kb/s zkoušel jsem i 12000kb/s a uložím to napíše to že to chce třeba 20gb volnejh to sem ještě udělal ale pak když už je film uloženej má jenom třeba 1hodinu místo 2 hodin nebo se mi u toho sekne obraz a zvuk de dál..... to je můj problém s pinnacle už nevím co vyzkoušet.[/quote]


Ahoj, koukal jsme na to, a ten čas nechápu. To že se zkrátí čas skoro o jednu hodinu je díky tomu, že se film zrychlý, nebo že chybí scény. Jakej Pinnacle používáš :-?

Co se týká doporučení na změnu softu od Střelce, tak to je dobrá rada, protože když pročteš témata, tak zjistíš, že co se týká problému s tím, že něco někde nejde, tak vede Pinnacle.

Mrtvolkar
manixix (13)|9.4.2006 20:24
[quote=mrtvolkar][quote=Deon]Čau už tejden zkouším v pinnacle uložit film kterej má 2 hodiny 17 min.Normálně si ho otevřu dám scény po 10 sekundách udělám si v něm pár svejch efektů atd,ale pak když to chci uložit do mpeg2 dám u videa 3500kb/s zkoušel jsem i 12000kb/s a uložím to napíše to že to chce třeba 20gb volnejh to sem ještě udělal ale pak když už je film uloženej má jenom třeba 1hodinu místo 2 hodin nebo se mi u toho sekne obraz a zvuk de dál..... to je můj problém s pinnacle už nevím co vyzkoušet.[/quote]


Ahoj, koukal jsme na to, a ten čas nechápu. To že se zkrátí čas skoro o jednu hodinu je díky tomu, že se film zrychlý, nebo že chybí scény. Jakej Pinnacle používáš :-?

Co se týká doporučení na změnu softu od Střelce, tak to je dobrá rada, protože když pročteš témata, tak zjistíš, že co se týká problému s tím, že něco někde nejde, tak vede Pinnacle.

Mrtvolkar[/quote]

Souhlasím !
Deon (27)|9.4.2006 22:21
U toho pinnacle on se ten čas nezkrátí jenom obraz se sekne v asi 1hodině jinak zvuk de dál jakoby zamrznul
mrtvolkar (84)|13.4.2006 18:51
Jakou verzi používáš? Tehle problém se objevil u známého, který měl Pinnacle 9 plus a v počítači TV kartu Pinnacle. Po výměně to začalo makat. Také se projevovala chyba tím, že při spuštění Studio Pinnacle se automaticky spoštěla TV
mrtvolkar
Joe-Joe (593)|13.4.2006 21:26
Spravna otazka: aku verziu pouzivas. Napis aku verziu mas a potom mozeme riesit problem.