Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 28 z 28

Téma: Dazzle Digital Video Creator II (DVD Master) legenda?

Je tu pořád Avatar uživatele Krtek
    Registrace
    Mar 2004

Něco jsem dopsal k tomu předešlému článku.

Jinak Karta Lite je úplně jiná než DV Now. Je to úplně jiný HW.
    Ten analog IN/OUT je až na verzi DV Now AV. Tím se liší od DV Now, která je pouze digitální. DV Now lite je úplně jiná karta.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Soft vynechme (každýmu vyhovuje něco jinýho), ale karty typu DV.now jsou dneska naprosto pasé. I ta verze lite byl ve skutečnosti obyčejný IEEE1394 řadič Texas Instrument, akorát k němu FAST dohodil svoje drivery (a do systému se nainstaloval FAST kodek) a toť vše. Tutéž službu mně dneska udělá libovolný řadič za pětikilo a freeware WinDV od Mourka.

A rozdíl mezi DV.now a DV.now lite je nula, protože v obou případech jde jenom o přenos dat kamera<>PC nebo DV rekordér<>PC, takže to nemá naprosto na nic vliv. Pokud ti tu DV.now střelili v GIU o 10t. dráž, než lite, tak ti dali pěkně do budky (u té verze lite akorát byla AP v LE verzi, ale karta jako taková naprosto identická)

http://www.twintek.nl/dvnow.pdf

http://www.twintek.nl/dvnowlite.pdf

Registrace
    Mar 2004

Co vím, tak poslední ceny byli:
    DV Now Lite + AP Le 5990 kč
    DV Now + AP 19990 kč
    DV Now AV + AP 24990kč

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Pracoval som s DV Now Le 3 roky a je to ten isty hardwer ako DV Now, len ochudobneny o plnohodntny soft, samozrejme ze DV Now lite pracuje v pohode a bez padania aj s AP65full, ale tato karta je vlastne FW radic ,ziadna akceleracia ani nic podobne som u nej nezistil,preto som ju dal prec ,navyse jej nekompatibilita s ostatnym softom pre strih ma o tom len presvedcila, to co ponuka DV Now AV som dosiahol prevodnikom kamery.

Registrace
    Mar 2004

Źádná akcelerace ???? To si děláš srandu. Já mám P3 750Mhz a to dělám 80% věcí v reálném čase. Myslíš že by to můj PC bez tý karty zvládl ??

Registrace
    Mar 2004

Ale, ale... - už vidím, jak děláš např. 5 překryvných stop v RT

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

nemyslim,viem ze urcite by ti to slo rovnako aj na FW, ja mam P4 a 3,2Ghz a nedovolim si tvrdit ze mi ide 80% RT s filtrami, asi mame rozdielne softy ,samozrejme zalezi s akymi filtrami sa porovnavas ,ziadna akceleracia oproti FW- to je fakt , odskusane, preto som isty cas pouzival DV Now Le ako radic,az kym som ho vyhodne nepredal,dv now av je to iste len s analogom, pracoval som aj na nom, Pitomec ma jednoznacne pravdu ze v sucastnosti je naj. riesenie radic s DV a analog. In/out,napr. acedvio.

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Pitomec
    Používám max. 3 stopy a bez problému. Jediný co dýl trvá jsou některý efekty z Xplode Pro a Fotoalbum. K výpočtu se používá jak karta, tak procesor a dokonce i grafika. Všechno dohromady. Bez tý karty bych to ani nerozjel a navíc znám lidi co stříhají v Premiere bez karty, takže vím jak jim to šlape..

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Krtek
    Citace Původně odesláno od Pitomec
    Používám max. 3 stopy a bez problému. Jediný co dýl trvá jsou některý efekty z Xplode Pro a Fotoalbum. K výpočtu se používá jak karta, tak procesor a dokonce i grafika. Všechno dohromady. Bez tý karty bych to ani nerozjel a navíc znám lidi co stříhají v Premiere bez karty, takže vím jak jim to šlape..
    Bavme se o RT v souvislosti s výstupem na FireWire a nikoliv na monitor. A tady nemáš šanci, pokud je CPU pod 3GHz nebo nemáš kartu za několik desítek tisíc (a karta nikoliv grafická - ta totiž nemá vliv vůbec na nic, kromě zobrazení, což je na pendrek).

Registrace
    Mar 2004

Většina softů od Canopusu vč. XplodePro který používám využívá k přepočtu mimojiné i grafickou kartu s Nvidia čipem. Takže procesor + střih. karta + grafika dohromady.

Registrace
    Mar 2004

Ano, ale já se bavím jenom o RT výstupu na FireWire, což má nějaký smysl (akcelerace při renderingu s ukládáním na HDD je v tuto chvíli nepodstatná). Ovšem teď mně došlo že DV.now něco takového vůbec nezná (takže to neznáš ani ty), což vysvětluje, že já o voze a ty o koze

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

Co používáte jako náhradu nebo ekvivalent za tuto "kartu"???

Po delší době bych se jí chtěl zbavit a potřeboval bych nějakou náhradu místo ní.

Registrace
    Mar 2004

Tak to je fakt mazec - 3,5 roku stará diskuze No já tu kartu prodal už před pár roky a přešel na SW encódování (teď aktuálně Canopus ProCoder 3), které je díky výkonnějším PC už rychlejší než realtime, takže DVD Master logicky ztratil význam.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-11-2009, 20:23
  2. Digital Video Recorder od UPC
    Od Gesor v sekci DVB-C
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-02-2008, 22:19
  3. Roxio Easy Media Creator 7.5: DivX-to-DVD Creator
    Od jabber v sekci Editace videa
    Reakcí: 1