Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle Studio9 nezachytává zvuk ale v náhledu ok (SAA7135)

riss (0)|19.3.2006 15:09
mám kartu ASUS TV/FM 7135 a chtěl bych přes kompozitní vstup nagrabovat nějaké video z analogu. ve FlyTV2000 mi to grabuje OK, ale tam bych to musel nahrávat v nekomprimovaném AVI a nemám tolik místa na disku. tak jsem chtěl použít pinnacle, ale i když v náhledu vidím i obraz i zvuk, tak při záznamu mi to nahraje pouze obraz. žádné parametery formátu ukládání zvuku nejdou nastavit.
Měl jsem pouze problém, že ze začátku to nebylo slyšet ani v náhledu (měl jsem zbuk připojený přes cinch do tv karty) a v pinnacle nebyla volba výběru vstupu zvuku taková, aby to fungovalo. tak jsem to přepojil do zvukovky přes redukci a třeba přes prográmek záznam zvuku normálně zvuk nahraju.
v čem by mohl být problém?
díky za jakoukoli radu.
jojto (865)|22.3.2006 16:45
Preco by si musel vo Fly2000TV grabovat nekomprimovane AVI?
Foolproof (2713)|22.3.2006 17:51
Přesně tak.

Fly2000TV je velmi dobrý, do AVI lze zachytávat s jakoukoliv komprimací, co snese PC, lze i do MPEG2 přes Intervideo nebo Honestech, oboje funguje velmi dobře.
riss (0)|23.3.2006 08:10
myslel jsem, že proto, aby mi to pak pinnacle určitě naimportoval a taky abych neztrácel kvalitu už před stříháním.
ale nechám si poradit - v podstatě s tím začínám.
ještě jeden poznatek ohledně toho zvuku:
to, že jsem uváděl, že v náhledu pinnacle zvučí asi není pravda, protože když jsem pustil na kameře přehrávání dřív, než jsem spustil pinnacle, tak to taky z repráků zvučelo (měl jsem zvuk připojený přímo do line-in).
jojto (865)|23.3.2006 13:08
Preco prave Pinnacle? Co grabujes, co je zdroj ? Kukni na moje stranky...