Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

CT1-Star Wars 1

radek_tvf (5)|26.7.2004 12:01
Dobry den
Chtel jsem se zeptat jestli jenom u me nebo i nekoho jineho Star Wars I vysilane na CT1 v sobotu bylo zvukove nejak zmrseny?
Dialogy byly strasne potichu oproti jinym zvukum. Porad jsem jen reguloval hlasitost na dalkovem ovladaci. A kdyz jsem se pak pokousel zpracovavat nahranej film do pocitace tak to byl des. Pomoci audacity jsem se tu hlasitost snazil srovnat, coz se docela povedlo ale v mistech s dialogama to samozrejme zesililo nejen dialogy ale i sum. Pokud se tedy ve filmu strida hlasita cast (strelba atd.) s mene hlasitou (dialogy) tak je to peknej hybrid. Ted vazne nevim co by s tim slo delat.
clee (6592)|26.7.2004 18:33
mno vysilali to v surroundu, mozna to bude tim
kirk (476)|26.7.2004 19:09
Radek: Podle tebe je velkej dynamickej rozsah zmršení?! :-? :OO :((
Byls vůbec někdy v kině? :-?
radek_tvf (5)|27.7.2004 08:07
kirk: Jo ale co je moc je moc.
kirk (476)|27.7.2004 12:43
Radek: Jestli je tohle moc, tak jsem čínskej bůh srandy! :-!!! Zajdi si laskavě do kina! \/ Nebo tu mám pro tebe další řešení: proč si sakra nenastavíš na svojí věži nebo AV-receiveru, zvuk u českýho dabingu Star Wars naplno?! :-?
Já být tebou tak se na filmy, které jsou v televizi zprzněné stylem "osekat co se dá, hlavně aby na televizi 4:3 nemusely být černý pruhy nahoře a dole:-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k ", zásadně nekoukám! Raději si počkám až to výjde na DVD v původní širokoúhlé verzi! A nekvalitní český dabing taky nemusím. :-k Pokud se nepletu, tak na podzim mají u nís vyjít na DVD krásně širokoúhlý Star Wars s krásně dynamickým 5.1 zvukem :-)