Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

neustalý pád DVBveveru do pauzy

Cvrcek (5)|22.2.2006 02:35
Mam problem s DVBVIEWERem, vzdy kdyz prepnu program (z jednoho kanalu na jiny) tak se me spusti "pauza" tzn. ze obraz se zastavi. Napis pauza se objevi i na obrazovce v pravem hornim rohu v okne pro sledovani TV. Opetovneho behu dosahnu bud klikem praveho tlačitka mysi nebo menu DVBviever/pauza. Je zajimave ze to se deje az po nove instalaci systemu. Drive se to objevilo taky ale ne casto, ted vzdycky. Jeto verze Pro. Verze na inst.CD funguje bez problemu. Nemate nekdo radu? Diky
ka1ra (120)|22.2.2006 14:04
Moc neporadim, jen potvrdim že jsem se s tim také potýkal. toplo se přehrávání obrazu, ale nahrávka běžela. Pomohlo nainstalovat jinou verzi DVBVieweru
Floydie (13)|23.2.2006 08:12
takhle se projevuje kradena verze DVBVieweru :)
Cvrcek (5)|23.2.2006 17:52
jo to jo, je to verze stazena z Internetu, tedy ne oficialni, ale jen me zarazi jak je mozny ze pred preinstalaci systemu (Win XP) bylo vsechno OK az asi na dva pripady kdy stacilo jen DVB VIEWER preinstalovat. Jinak vzdy vse OK.
GeorgePRG (26)|23.2.2006 18:33
[quote=Floydie]takhle se projevuje kradena verze DVBVieweru :)[/quote]

Neříká se kradená, ale zkopírovaná 9-) (no ale za 15 ojro snad nikdo nic krást nebude :-I )
titi (9)|27.2.2006 18:14
Mám podobný problém. K AS2 jsem si zaplatil přístup na stránky DVB viever. com a stáhl si Pro i GE verzi. Trochu jsem laboroval, přeinstaloval systém XP Sp2, odstranil přebytečné kodeky a provedl další doporučené úkony. GE se mi chová podivně, asi po 20 minutách se zasekne a musí se ukončit přes Správce úloh. Při instalaci se objevila ta-bulka stejná jako při přístupu na members oddíl DVB Viever.com. Když jsem zadal heslo, GE šel rozběhnout. Stále se však po 20 minutách zasekne. Takže jsem teď v situaci kdy mám TE pro poslech rádií, SkiViev pro sledování a zachytávání televize a GE a Pro pro parádu. Je mi jasné, že chyba je na mojí straně, alenevím kde. Myslel jsem si že je to tím, že mám přetaktovaný procesor, ale frekvence PCI a AGP jsou uzamčny a po návratu na původní FSB se nic nezměnilo. Disk mám 80G rozdělený na dva oddíly NTFS, Sempron 2500 na 400FSB, chipser VIA KT 880, 516 RAM.
SkiViev i TE fungují bez problémů. Plánuju koupit systémoný SATA disk.
Máte prosím někdo nějaké nápady jak stav řešit ? Nejde o život. Předem vám všem děkuji.
Nasty_tvf (568)|27.2.2006 19:51
Nevím, ale zkusil bych nastavit nějaký jiný dekodér pro zobrazení mpeg2 videa, (případně zvuku). S některými se mi to taky kousalo po čase.
titi (9)|28.2.2006 17:19
Děkuju Nastymu, jeho rada zatím funguje