Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pozor na RITEK G04 !!!!!!!!!

ohm (398)|18.2.2006 17:26
BARTHORY
hromady? to je široký pojem. (tak třeba víc než 10000 DVD?)
a navíc, tady si protiřečíš v jednom odstavci -

"s médii byl vždy problémů"
"na druhé straně brečí že mu chcípou média nemohu reagovat jinak"

Myslím že třeba příklad Multidisc - bylo jedno, na jaké vypalovačce jsi to
vypálil ne? a data stejně šly do kopru. Takže podíl na vypalovačce není tak razantní... Tím však neříkám že není, jsou dobré a špatné DVDRW.
Navíc v každém PC máš jiný HW takže to nemůžeš soudit zcela striktně.
Toť asi vše :BB:
ohm (398)|18.2.2006 17:28
mirekv
Myslím že vychvalováním RITEKů se neunáhlil. Ty mi zatím drží všechny (a málo jich není) zato MCC odešly už po kratší době... :-(
Ale jak je známo, čas ukáže \/
BARTHORY (22)|18.2.2006 17:57
IKC: Víc než 10000 DVD to rozhodně ne, to bych u toho musel i spát, ke všemu pálím hodně i audio. Co se týče disců Multidisc mám jeden který stále hraje, ty vadné várky se objevily až později. Jinak s tebou souhlasím.
Barto (317)|18.2.2006 18:23
ja mam tiez nejake riteky a stale v pohode :-)
Pitomec (10211)|18.2.2006 20:33
[quote=jopein]Měl jsem jich pár na půdě, ale sežraly mě je myši. :-E[/quote]
Když jim taky nedáš nic pořádnýho na jídlo, tak se nediv... :-E
jaromir9909 (269)|19.2.2006 01:08
[quote=BARTHORY]IKC: Já pálím teprve třetím rokem, vypálil jsem toho hromady, každá vypalovačka reagovala na každé médium jinak atd., s médii byl vždy problém. Mám spoustu kamarádů kteří měli různé vypalovačky a dávali jsme vždy hlavy dohromady a právě LG byla chválena jen pro podporu DVD-RAM, jinak celkem dost problémů a když čtu jak Stay Man vychvaluje na jedné straně LG a na druhé straně brečí že mu chcípou média nemohu reagovat jinak.[/quote]

Promiň, ale mám taky LG 4163b a setkal jsem se s Riteky, jak jsem psal výše. Pokud má někdo problém s jejich vypálením na LG 4163b, ať uvede i FirmWare, nezdá se mi, že by jeho změna způsobila takovou změnu jen u mne. Jinak, já pálím sotva rok, takže příspěvek ber jen jako námět k možnému problému s LG. Ta změna se neprojevila jen v pálení, ale i v rychlosti čtení při ověřování. Přesné údaje ale nemám.
stayman (12393)|19.2.2006 01:11
[quote=BARTHORY]IKC: Víc než 10000 DVD to rozhodně ne, to bych u toho musel i spát, ke všemu pálím hodně i audio. Co se týče disců Multidisc mám jeden který stále hraje, ty vadné várky se objevily až později. Jinak s tebou souhlasím.[/quote]

Ja tych 10000 medii mam za sebou najmenej 3x viac !!!!! a neviem ani kde som pisal, ze boli palene na LG, su palene rozne a odchadzaju tak ci tak, Sa trochu preber co tu blabolis nema obdoby :-E :-E :-E
Libor (526)|19.2.2006 12:05
nepochybně to nezáleží na mechanice a u Staymana si cením, že to tu zveřejnil, když ty média tu svého času velmi propagoval
stayman (12393)|19.2.2006 12:35
[quote=Libor]nepochybně to nezáleží na mechanice[/quote]

A ty si tiez na to odkial prisiel?
Libor (526)|19.2.2006 12:41
No přijde mi logické, že pokud jsou po vypálení data v pořádku a po nějakém čase se začnou ztrácet, tak je to chyba médií a ne mechaniky.
stayman (12393)|19.2.2006 12:43
Libor
Musim sa ti ospravedlnit, nevsimol som si tam ten zapor (ne), ale aj tak nejaky vplyv ma na to aj mechanika,pedsa nie kazda pali rovnako. (a nie kazde medium si testujem)