Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

z PC na DVD-rekorder

imported_KISS (66)|20.3.2006 22:27
StayMan

hmm dik, potesil si ma, :-!!! uz len keby som vedel ako to mam urobit aby to islo aj mne :-?
imported_KISS (66)|23.3.2006 00:48
OK. uz mi to slape, nahral som na VHS z PC cez prevodnik co som potreboval... :-!!!
diiiik. :BB:
Batuchan (18)|16.4.2006 22:00
Myslim ,ze Pitomec ma v tomto pripade pravdu, nahravanie signalu z PC cez fireware do DVD recordera zalezi na firmware recordera. Podla mna recorder je usposobeny na ovladanie externej pripojenej DV kamery (start-stop) a pokial tieto data (prikazy) nie su obsiahnute tak to proste recorder nerozpozna(neviem presne ,ale niekde na NETe som uz pozeral zapojenie kabla smini DV zasuvkou 2 linky -DATA,2 linky-ovladanie). Ide o to, ze potom by boli asi zbytocne vsetky specialne hardware MPEG prevodniky pre PC.
MarsSnickers (139)|17.4.2006 18:05
[quote=Batuchan]Myslim ,ze Pitomec ma v tomto pripade pravdu, nahravanie signalu z PC cez fireware do DVD recordera zalezi na firmware recordera. Podla mna recorder je usposobeny na ovladanie externej pripojenej DV kamery (start-stop) a pokial tieto data (prikazy) nie su obsiahnute tak to proste recorder nerozpozna(neviem presne ,ale niekde na NETe som uz pozeral zapojenie kabla smini DV zasuvkou 2 linky -DATA,2 linky-ovladanie). Ide o to, ze potom by boli asi zbytocne vsetky specialne hardware MPEG prevodniky pre PC.[/quote]
Nezlob se na mě ale tlacháš nesmysly. Celé je to zablokované kvůli ochraně, abys nemohl tahat obraz v digitální kvalitě z pecka rovnou do rekordéru.S nějakým převodníkem to nemá co dělat, vždyť je v rekordéru integrovaný.
Batuchan (18)|17.4.2006 19:19
A o com som pisal? Ved ja viem,ze je to proti kopirovaniu,preto je to aj blokovane firmwarom recordera od vyrobcu a ako sam priznavas ten hardwerovy decoder do mpegu tam je...teda neviem, co som napisal zle.
Pitomec (10211)|17.4.2006 22:35
[quote=MarsSnickers]Celé je to zablokované kvůli ochraně, abys nemohl tahat obraz v digitální kvalitě z pecka rovnou do rekordéru.[/quote]
Ten důvod bude spíš v tom, že si výrobce nechce přidělávat starosti s případnou nekompatibilitou PC>>DVD rekordér, než v nějaké ochraně, aby někdo nemohl tahat cosi v digitální kvalitě (to může už teďka z kamery do DVD rekordéru).