Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 48

Téma: Šimon a Matouš a Šimon a Matouš jedou na riviéru

Je tu občas Avatar uživatele Taby
    Registrace
    Apr 2004

Přátelé, neuvěřitelné se stalo skutkem, ale dnes mě přišla VHS kazeta, kde jsou tyto dva filmy mého dětství v dabingu ČT (ne ta hrůza z novy). Není to dílo na oksara, ale pobavil jsem se.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

To ti blahopřeju, ale ten dabing mám někde taky

Je tu občas Avatar uživatele PcBuh
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od Taby
    Přátelé, neuvěřitelné se stalo skutkem, ale dnes mě přišla VHS kazeta, kde jsou tyto dva filmy mého dětství v dabingu ČT (ne ta hrůza z novy). Není to dílo na oksara, ale pobavil jsem se.
    Tak udělej AVI

Registrace
    Apr 2004

Řekni Pitomcovi , když to tu asi před rokem všichni sháněli, tak nikdo nic neměl. A teď je najednou slavnej. Ale po mohutné přestavbě mého stroje z toho udělám DVD .

Je tu pořád Avatar uživatele Krtek
    Registrace
    Mar 2004

Šimon a Matou jedou na Rivieru mám v ucházející kvalitě na DVD. Nevím jestli je víc dabingů...Já mám ten všeobecně známej. Včera jsem koukal na DVD Nástrahy velkoměsta. U toho jsem se pobavil víc.

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Taby
    Řekni Pitomcovi , když to tu asi před rokem všichni sháněli, tak nikdo nic neměl. A teď je najednou slavnej. Ale po mohutné přestavbě mého stroje z toho udělám DVD .
    Nevím kdo to tady nějak vehementně sháněl, ale řekl bych, že asi nikdo - spíš někdo mohl shánět originál DVD.

Registrace
    Mar 2004

Ta diskuze tu opravdu byla, že někdo sháněl DVD s těmito filmy. Nevím kolik lidí to shánělo, ale rozhodně se tu o tom psalo.

Registrace
    Mar 2004

Originál DVD ano, ale určitě ne CZ dabing nebo nějaký DVD udělaný z VHSky.

Registrace
    Apr 2004

Ta diskuze tu opravdu byla. Nikdo to neměl a dost lidí to shánělo. Byly tu i takový pokusy spoljit film, který někdo chtěl koupit u pumpy v itálii s českým dabingem z čt, protože naposledy to bylo na nově s jejich vlastním hrůzným dabingem. Takže jestli to tu teď všichni máte tím líp. Jen tak nezištně se zeptám, kdo to máte v nejlepší kvalitě? To já jen abych věděl...

Registrace
    Mar 2004

Taby:
    To já psal, že ten film je normálně k sehnání na každé druhé benzince v Itálii což je pravda, protože jsem ho měl v ruce. Stál 19,90 EUR, což je cena na Itálii velice příznivá, leč vzhledem k tomu že to samozřejmě nemělo žádnou CZ podporu, tak bych se jim na to vys*al.
    Nevím jestli ho někdo chtěl spojovat s CZ dabingem..To DVD nemělo vůbec nic. Ani žádný Eng titulky, jen 2.0 Italskej zvuk.
    Tam se ten film prodává jako totální béčko, stejně jako u nás levné DVD v novinových stáncích.

Registrace
    Apr 2004

Dobře. Byl by někdo tak moc laskav, jestli má tyto dva filmy v dabingu čt a v nějaké dobré kvalitě, a zasla mě je? Byl bych mu nadosmrti vděčen.

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Před rokem jsem to tady scháněl já.Ten original zvuk mě nezjištně poslal Pitomec, za což mu ještě jednou děkuji.Zkoušel jsem to napasovat na film,nagrabovaný z TV. Bohužel verzi filmu,kterou mám k dispozici je sestříhaná o cca 10 minut. Sice jsem to dokázal pospojovat,ale je to kompromis.Nicméně pokud by měl někdo origo DVD z Italie,klidně tam ten zvuk hodím.Byla by to paráda,protože tyto filmy jsou původně 16:9.To by bylo žrádlo.

Je tu občas Avatar uživatele aleycon
    Registrace
    Jun 2004

Taby: Jen otazecku - kde si tu kazetu sehnal? Nikde jsem ji nenasel. Diky

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Jedna dobrá duše tady z fora mě ji půjčila až ze Slovenska.Byla to originálka.

Je tu pravidelně Avatar uživatele kirk
    Registrace
    Mar 2004

Taby: nechápu tvoji radost. Spíše bych ocenil, kdyby se tyto filmy konečně objevily na DVD a byly běžně k sehnání na těchto médiích také v DVD půjčovnách

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední