Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TOP 10 - herci

yozefb (684)|31.1.2006 16:09
a co Danzel Washington ?

inac je u mna 1. Al Pacino, trilogiu godfather som vydel uz asi 4 krat :-)
ai (2993)|31.1.2006 17:41
Danzel Washington mi nejak nesedi, jakoby se mi zdalo, ze to vse prehrava, ale jinym se jeho vykony libi...,podobne Al Pacino, zda se mi, ze to take prehrava, krome Godfather, tam se drzel zpatky byl vynikajici

myslim si, ze nejlepsi herec vsech dob je Robert de Niro, je neuveritelny, i co dela se spoluhercema, kdyz je na place tak to dostane neuveritelny riz,..., jeho: What did I tell you,.., what did I tell you ?, zdvojovani vet je jedinecne, zda se mi, ze to neumi nikdo napodobit...

jinak si myslim, ze to je naopak jak rika Stayman, myslim si, ze nejlepsi zazitky jsou s temi co hraji sami sebe (Niro, Newman, Hackman, Hofman i Eastwood) to je radost se na to divat :-)

p.s. Johny Depp v Pirates of Caribbean (nevim jestli je nazev presny) byl jedinecny :-), tam ovsem se mi zda byt dulezite originalni zneni aby to vse vyniklo, vubes jako vsechny filmy asi
a jeste Jack Nicholson samozrejme, jakykoliv fil s nim je neuveritelny zazitek,..., Honey, I'm home ......:-)
yozefb (684)|31.1.2006 17:52
mne osobne sa dost pozdava este Kevin Spacey
stayman (12393)|31.1.2006 18:02
[quote=ai]jinak si myslim, ze to je naopak jak rika Stayman, myslim si, ze nejlepsi zazitky jsou s temi co hraji sami sebe (Niro, Newman, Hackman, Hofman i Eastwood) to je radost se na to divat :-)[/quote]

Nie je to tak, praveze ked hra sam seba, tak to je vidno a nema to nic spolocne s postavou, ale s charakterom (a podla tvojho nazoru vzdy tym istym) samotneho jedinca (inak z casti to tak je, ved aj podla toho sa vybera kto na aku ulohu sa hodi...) a v pripade Estwooda je to tutovka..., Hackman je v pohode, ale je nevyrazny a ani nikdy nic vynimocne zo seba nevidal, sorry, neviem ake mas skusenosti, ale ja minimalne ano, hraval som sice len divadlo, ale neber to ako chvalu, aj velmi uspesne, no a moja učitelka-herecka :) mi raz povedala:

"Ak sa nevies vzit do postavy, hraj si radsej SVOJE divadielko nadalej v lavici." (pre nechapajucich, bolo to v skolskom veku :))))

Tod vsjo :-)
clee (6592)|31.1.2006 18:05
no, ale spousta roli je psana hercum primo na miru, treba john goodman v big lebowskim
stayman (12393)|31.1.2006 18:13
Ved som to pisal! No na druhej strane aj ten vyber sa moze kopnut, alebo si myslis, ze su postavení vzdy herci spravne??? Ja teda nie, takisto ked som si prechadzal vyberom na ten herecky post, musel vediet hodne improvizovat, ak som chcel dostat nejaku ulohu a navyse, dovolim si tvdit, ze na kazdom je to gesto vidno inac a v pripade Estwooda je to az smiesne, ked vidim ze uz prizmuruje oci, uz sa mi jezia chlpy, to tam mohli dat Spencera, ten ich ma prizmurene stale :-E :-E :-E :-E
stayman (12393)|31.1.2006 18:18
[quote=yozefb]mne osobne sa dost pozdava este Kevin Spacey[/quote]

To je spicka.
SS2CZ (874)|31.1.2006 18:31
Robert de Niro -Čas probuzení.
stayman (12393)|31.1.2006 18:37
Inak aby som vam trosku priblizil, co je vlastne "herecke umenie", tak konkretne na tomto panovi a hlavne na jednom vyroku (o nom, ale plati to vseobecne)

Ralph Fiennes

a ten vyrok: "Ralph je příliš dobrý herec, než aby se stal hvězdou." - prohlásil Steven Spielberg po natáčení Schindlerova seznamu.
ai (2993)|31.1.2006 20:38
StayMan by €RikŁ€

tak kdyz si uz to nacal, tak treba Hackman ve French connection 2, jak si odvykaval na tu zavislost na tech drogach, tam to zahral skvele,

je to vec kazdeho, ja nechci do filmu tahat zadne divadlo,..., to be or not to be, apod. ,podle me je nejlepsi je civilni projev a ten tril z toho ,

co treba Eastwood v Dirty Harry, kdyz konecne dostane toho uchylaka miri na nej a konecne si ulevi :
"You've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?' Well, do ya punk?"
:-D
stayman (12393)|31.1.2006 20:58
Jo , tak potom aj ty netahaj do hereckeho prejavu scenar a pokial nevies, tak zvacsa sa zacina prave v tom divadle :-)