Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 87

Téma: Jakou hybridní TV kartu?

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od Milosbb
    Zdeny

že zmíněná karta funguje správně jen s určitými druhy zákl.desek

Myslím, že tento problém budeš mať asi zo všetkými hybrid kartami, pretože hybridy ak sa nemýlim potrebujú slot PCI 2.3 a na tom tvojom MoBo je len PCI 2.2.

--------------
    no a co miradíš??
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Zkus Leadtek DTV2000H. Mám potvrzeno od spousty uživatelů (... a mnozí chodí i na tvfreak), že tento hybrid používají na PCI_2.2, a nemají žádný problém. Ale protože výrobce doporučuje také PCI_2.3, tak to vyzkoušení jde na tvé triko.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek
    Zkus Leadtek DTV2000H. Mám potvrzeno od spousty uživatelů (... a mnozí chodí i na tvfreak), že tento hybrid používají na PCI_2.2, a nemají žádný problém. Ale protože výrobce doporučuje také PCI_2.3, tak to vyzkoušení jde na tvé triko.
    ten Pinnacle mi taky zezačátku jel bez problémů,až po cca půl roce používání,když jsem re-instaloval system se to nějak kouslo a už to PC nenašel a nešlo to ani nainstalovat
    dá se říct, že člověk kupuje zajíce v pytli, buď a nebo......
    K tomu Leadteku, má to stejné funkce jako ten PInnacle?chci nahráva v max. kvalitě z televize...

Registrace
    Apr 2004

Nové modely Pinnacle všechny vyžadují PCI_2.3. Pokud je mi známo, tak používání těchto Pinnacle na PCI_2.2 vypadá tak, že po několika vteřinách se "seká" obraz a po 20 min. se kousne celý systém.
    Leadtek to zatím v pohodě přežívá a funguje na PCI_2.2, i když výrobce uvádí PCI_2.3
    K tomu Leadteku, má to stejné funkce jako ten PInnacle?chci nahráva v max. kvalitě z televize...
    Dnes není rozdílu mezi tv tunery v tom, že něco neumí. Společnosti Hauppauge, Leadtek, Pinnacle (výrobcem už je někdo jiný) jsou vesměs na stejno. Pouze Pinnacle je tak nějak nenažranější. PC, které v pohodě vyhovuje parametrům Leadtek a Hauppauge, tak u Pinnacle je "zadýchané" - nestíhá.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Pouze Pinnacle je tak nějak nenažranější. PC, které v pohodě vyhovuje parametrům Leadtek a Hauppauge, tak u Pinnacle je "zadýchané" - nestíhá.[/quote]

Je pravda,že když jsem s tím nahrával, tak už se nedalo na PC dělat nic jiného, a někdy tomu bylo i u normálního sledování televize.
    Ještě jedna věc, chci časem propojit PC s televizí, myslím že tenkábl se jmenuje S-video,to ten Leadtek podporuje určitě tak,že?

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

...a vy se chlapci divíte, když si bere nějakých 300 až 400 MB RAM a plus k tomu swapuje...?! Pusťte si na něm alternativní SW (třeba K!TV nebo ATV2000 a je to "naprosto o něčem jiném")

Registrace
    Apr 2004

Ještě jedna věc, chci časem propojit PC s televizí, myslím že tenkábl se jmenuje S-video,to ten Leadtek podporuje určitě tak,že?
    Tak tento základ mají všechny tunery. Jinak bližší info najdeš po kliknutí na "obdelníček" WWW pod každým mým postem.
    Jinak grabovat a ještě cosi jiného dělat na PC se nedoporučuje vůbec. Hrozí ztráta snímků a v závěru pak máš posunutý zvuk vůči obrazu.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Zdravim zajimal by me nazor na tuto kartu LifeView FlyDVB-T trio PCI je v tom analog, DVB-T a DVB-S jako u vsech hybridu je vysrany soft a u tohohle i ovladace, ale zajimal by me tuner je v poho nebo shit?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj jsem přes hybridi laik. Ale asi koupím http://www.digisoft.cz/product.php?II=16624&cuid=4056 ale chtěl jsem se zeptat má tahle karta stejné funkce jako Leadtek WF TV2000XP Expert nebo je o něco lepší ???? je mi jasné že to je lepší o Digital.
    A hlevně moc mě zajímá mám Karneval TV a chci se zeptat že tahle TV karta http://www.digisoft.cz/product.php?II=16624&cuid=4056 může bez problému chytat všechny programy jak Digital i Analog já se ptám protože nevím že Karneval vysílá DTB-T signál nějak kodovaný.= u analogu šlo mít jednu zásuvku na TV a pomoci rozdělovače rozdělit do 2x TV přídlad 1 TV bude Nova 2 TV bude ČT 1 jde to i u Karnevalu když budem mít Digitalní příjem ?????? Děkuji moc za odpovědi

Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od koubi Zobrazit příspěvek
    Ahoj jsem přes hybridi laik. Ale asi koupím http://www.digisoft.cz/product.php?II=16624&cuid=4056 ale chtěl jsem se zeptat má tahle karta stejné funkce jako Leadtek WF TV2000XP Expert nebo je o něco lepší ???? je mi jasné že to je lepší o Digital.
    A hlevně moc mě zajímá mám Karneval TV a chci se zeptat že tahle TV karta http://www.digisoft.cz/product.php?II=16624&cuid=4056 může bez problému chytat všechny programy jak Digital i Analog já se ptám protože nevím že Karneval vysílá DTB-T signál nějak kodovaný.= u analogu šlo mít jednu zásuvku na TV a pomoci rozdělovače rozdělit do 2x TV přídlad 1 TV bude Nova 2 TV bude ČT 1 jde to i u Karnevalu když budem mít Digitalní příjem ?????? Děkuji moc za odpovědi
    Kabelová televize Karneval vysílá analog a digitál formou DVB-C. nelze použít tuner pto DVB-T. Jediný použitelný tuner pro kabelovku (digitální část) je tuner od TechniSat. Ovšem tam zase u kabelovky Karneval nepočítej, že uvidíš kodované programy.
    Navštiv na tomto foru sekci DVB-C. Dost se tam o tom píše. Dále můžeš navštívit můj web http://masek.ic.cz

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Takže vy říkáte že Hybrit je zbytečný a mám si koupit zatím analog ??? asi tu stejnou Leadtek WF TV2000XP Expert nebo je něco daleko lepšího za 1200kč a děkuji vám za tu rychlou odpověď teď mám aspoň 60% jasno

Registrace
    Apr 2004

Takže vy říkáte že Hybrit je zbytečný a mám si koupit zatím analog ??? asi tu stejnou Leadtek WF TV2000XP Expert nebo je něco daleko lepšího za 1200kč a děkuji vám za tu rychlou odpověď teď mám aspoň 60% jasno
    Pokud seženeš hybrid Analog / DVB-C (jestli se vůbec takový dělá), tak to by pro kabelovku Karneval byla nejlepší volba. Každopádně k dogotálním pořadům, které jsou kodované se dostaneš pouze přes jejich STB (set-top-box).
    Jinak doporučuji dvě karty. Jednu pro analog (např. od Leadtek) a jednu pro DVB-T. Potíž bývá s drivery - ne vždy si rozumí - nelze dopředu říci. No a na tu DVB-T kartu použít např. antenu k tuneru dodanou. S tím, že budeš chytat signál DVB-T.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Když jste vážně ten Exper a co píšete je na 100% pravda tak vám moc děkuji aspoň vím že nemám kupovat TV kartu Hybrit ( myšleno zatím ) takže si mám koupit TV2000XP Expert

Registrace
    Apr 2004

Když jste vážně ten Exper a co píšete je na 100% pravda tak vám moc děkuji aspoň vím že nemám kupovat TV kartu Hybrit ( myšleno zatím ) takže si mám koupit TV2000XP Expert
    Tak expert nejsem a celkově tv tunery - to je dost ošemetná věc. Ale s tím Leadtekem TV2000XP-expert nic nezkazíš. Je opravdu dobrý. A do jeho zdířky dát koax od kabelovky. No a na DVB-T jiný tuner (třeba také od Leadteku - tuším model T1000) a do jeho antenní zdířky dát extra koax od anteny pro signál DVB-T. A digitál od kabelovky přes STB.

Nováček Avatar uživatele pentium
    Registrace
    Dec 2005

nektera karta umi nahravat zaroven analog a digital takze treba CT1 analog NOVA digital jakou mate zkusenost ? Hlavne moznost timer narizeni ..

Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Hybridní kartu, nebo jenom dvb?
    Od mark-q v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2008, 05:33
  2. Ještě jednou: Jakou hybridní TV kartu PCI?
    Od dubak_oldd v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-07-2007, 18:07
  3. Jakou hybridní kartu?
    Od RaGeBbit v sekci DVB-T
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 17-11-2006, 22:50
  4. proc ne hybridni kartu?
    Od jdobry v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 25-10-2006, 09:28
  5. Jakou koupit levnou PCI Hybridni kartu?
    Od Praetorian v sekci DVB-T
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-01-2006, 22:05