Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

STB k TV a DVD R a nezavisle nahravani a sledovani poradu

clee (6592)|12.1.2006 22:05
ja myslel mpeg2 dekoder...
miksebik (8)|13.1.2006 00:07
Mno, je videt, ze to asi nebude az tak jednoduche :-) V jednom obchode me prodavac evidentne nepochopil a koukal na me zpusobem, jaky si platici zakaznik nezaslouzi..
Volal jsem kamaradovi co dela instalace hi-fi a domacich kin, dal mi kontakt na cloveka, ktery pro nej instaluje satelity.. Pripravi mi nabidku, presne pochopil o co jde a nerikal, ze to neni nemozne. Bude zapotrebi pristroj se dvema tunery, to je jedine co vim. Tak uvidime :-)
blueant (820)|13.1.2006 08:47
[quote=miksebik]Mno, je videt, ze to asi nebude az tak jednoduche :-) V jednom obchode me prodavac evidentne nepochopil a koukal na me zpusobem, jaky si platici zakaznik nezaslouzi..
Volal jsem kamaradovi co dela instalace hi-fi a domacich kin, dal mi kontakt na cloveka, ktery pro nej instaluje satelity.. Pripravi mi nabidku, presne pochopil o co jde a nerikal, ze to neni nemozne. Bude zapotrebi pristroj se dvema tunery, to je jedine co vim. Tak uvidime :-)[/quote]

Som zvedavy na vysledok ;-)

(vravim opytaj sa ho ale ci ten pristroj dokaze obsluzit dva kanaly UPC z tej jednej karty ! )

(a ci to nebude stat viac ako napr 2x IPBOX200 - medzi ktorymi by si si nazdielal kartu - coz je spolu cca 13000 SK)
Jeden by bol na pozeranie a druhy na nahravanie - pripadne aj zapnuty na inu TV.