Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Grabování pomocí Pinnacle DC10+

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Při zachytávání videa pomocí karty Pinnacle DC10+ z VHS s méně kvalitním záznamem - méně kvalitní synchrosignál - dochází k masívním výpadkům snímků. S kvalitním a časově stabilním záznamem není problém - nevypadl ani jeden snímek. Z toho usuzuju, že problém v rychlosti hardu nebo procesoru není. V čem je tedy zakopaný pes? Používám program Pinnacle Studio 9.4.2
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Nevím, jestli by nepomohlo použití VCR s TBC, ale sám jsem už takto několik kazet S-VHS se starými nahrávkami (s "nahnilým" středem = tj. výpadky audio nebo video...) jako nekopírovatelné vyhodil. Ty streamy prostě musí být od začátku do konce kompletní, jinak se halt synchro jednoduše nedocílí. Pitomec ti k tomu určitě řekne své.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Díky za info... Použít VCR s "tuberákem" mě taky napadlo. Tady je potíž v tom, že záznam na tý kazetě až tak degradovaný není. Jediné, co je vidět je to, že je časově nestabilní. O výpadcích obrazu nbo zvuku nemůže být ani řeč. Na netu jsem se dočetl, že někdo vlastnící DC10+ měl problém tohodle rázu taky - stačil prý jen zvlněný okraj pásku. Jak se s tím dotyčný popral, jsem ale už nenašel. Vzhledem k tomu, že 90% lidí vastní VHS kazety se záznamem nic moc, domníval jsem se, že by mohl existovat nějaký zůsob, jak to grabování vyřešit - nějaký patch, atd... Ještě mě napadlo - neexistuje karta, která by si s tím poradila líp?

Podobná témata

1. Grabování z HV 40 pomocí HDVSplit
    Od versys v sekci DV/HDV
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 26-08-2010, 10:47
  2. Pinnacle DC10+ driver
    Od ludva10 v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 20-12-2009, 16:57
  3. Zachytávání pomocí Pinnacle PCTV 310i
    Od Tomy v sekci Zachytávání videa