Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

spojování souborů

Hubert (7)|10.1.2006 17:34
Předem se Vám všem omlouvám za pravděpodobnou prostotu své otázky. Ale nenašel jsem řešení, tak proto tento dotaz.
Já zpracovávám video pomocí VirtualDubu a enkoduju do DivX. Ovšem nedávno se mi dostalo do roky video v XviD a když jsem ho chtěl načíst do VirtualDubu, tak nic. Nešlo to. Kodek určitě v PC mám protože předtím jsem se na to video podíval ve WMP. Jenže jsem chtěl spojit několik souborů dohromady a to jsem chtěl udělat ve VD.
Při té příležitosti, když už tento dotaz kladu, tak jak to bylo při videu ve WMV ? Kde toto lze zpracovávat ? Spojovat, stříhat apod.
Díky . :BB:
Pears (1027)|10.1.2006 20:10
WMV = Movie Maker2....nebo tak nejak se "to" jmenuje, ale nikdy jsem to nemel otevreny v SP2.
Jinak to umi treba na 100% Vegas. V ostatnich softech (Premiere) jsem to neotviral takze nevim.
Ten VD ti musel hodit nejakou hlasku ne? Zkus to jeste ve VDModu. Zni to sice jako blbost, ale uz se mi ovedcilo to, ze kdyz nejde neco otevrit v jednom (VD) tak to slo v druhem (VDM).
stayman (12393)|11.1.2006 11:53
Pears
WMV je kodek (WindowsMediaVideo), ale WMM je ten program a v SP2 je verzia 2.1, inak je sucastou uz zakladnej instalacie WinXP \/
stanix (131)|11.1.2006 14:23
VirtualDub tuším vyžaduje stejný rozměr obrazu,jinak to nežere.
Pears (1027)|11.1.2006 20:42
[quote=StayMan by €RikŁ€]Pears
WMV je kodek (WindowsMediaVideo), ale WMM je ten program a v SP2 je verzia 2.1, inak je sucastou uz zakladnej instalacie WinXP \/[/quote]
Diky za upozorneni.
Vsak si rozumime ne? :-)- :BB:
stayman (12393)|11.1.2006 20:44
jasan 9-)