Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Direct Burn DVD

svedek (10)|8.1.2006 12:57
Dobrý den.Prosím o radu.Pokouším se nyní uložit si svoje videa z kamery( ne digitalni ale jenom Hi 8 ) a z videorekordéru do formátu DVD .Rozhodl jsem se použít u svého Tv 2000 XP funkci Direct burning DVD.Tedy přímo vypalovat.Celkem by to bylo v pohodě ale hlavní problém je rozhozený zvuk s obrazem při nahrávání z toho videa-Toshiba.Ten záznam je přeci vlastně Mpeg-2 ,a já myslel,že tohle se stává jenom při zachytávání a zpracování Divx nebu Xvid.Záznam z kamery je v pohodě. Zajímavé (alespoň pro mě ) je,že pokud dělám tímto způsobem zachytávání v režimu TV ,to jest jestliže nahrávám z Tv karty nějaký pořad a hned vypaluji,je zvuk v pořádku.Jako hlavní stream používám v nastavení AUDIO.Není snad můj problém způsoben nekvalitním signálem z videorekordéru a tudíž častým vypadáváním některých snímků??
Děkuji za radu.
Ivo Mašek (10205)|8.1.2006 13:13
Rozhodl jsem se použít u svého Tv 2000 XP funkci Direct burning DVD.
V sekci TV-karty je o tom psáno.
Použij aplikaci PVR_3.0.10.20 (nepoužívat PVR_3.0.10.55)
svedek (10)|9.1.2006 18:18
Díky za radu,v té sekci TV karty jsem to bohužel nenašel ale na tvou radu jsem přeinstaloval komplet ovladače i tu aplikaci..Bohužel ,výsledek je stejný.Z kamery je to v pořádku, z tv karty taky(nahrání tv) ale z toho videa je zvuk posunutý.Dodatečně jsem si všiml,že i kvalita obrazu je mnohem horší než ji vidím během záznamu.Obraz je místy dokonce mírně kostičkovaný.
Ivo Mašek (10205)|9.1.2006 19:01
[quote]Obraz je místy dokonce mírně kostičkovaný.[/quote]
Máš tam někde "brzdu". Není to plynulý.
Mrkni se ještě sem:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/6575-rozchazejici-zvuk-u-videa