jak jsem již psal kopil jsem si kartu TechniSat ModiTel1 na PCMCIA a jsem z ni dost zklamanej. V pondělí jsem ji donesl a zkousel jsem ji v Brně na Purkyňově 118. Karta odmitla zobrazit jakýkoliv obraz a to s jakymi koliv ovladaci (CD, Omko.cz, Technisat.de). Pri měření v labině jsem zjistil že citlivost karty je cca 55 dBuV což je dost málo. V příručce je psáno že má -75dBm (cca 34 dBuV). Kartu jsem reklamoval a ted cekam co bude dal. Ve stejném přimovám místě jsem zkoušel jeste Typhoon DVB-T Duo Digital/Analog TV, Video-in, CardBus jela celkem v pohodě ale nenašla Novu ( a také MSI Digi VOX, DVB-T externí TV+FM tuner,USB 2.0,RC ta jela zatím nejlépe. Jediná vada toho MSi je v tom že je nutno ji nažhavit cca 5 minut připojení a skenování kanálu 40 tak se zavěsí a již jede OK.
Zajímalo by mě jestli někdo nemáte s tím Technisatem stejný problém. Dále se mi nelíbí ten SW co k tomu je to je hrozné. Uvažuji že z nich dostanu peníze zpět (computershop.cz) a koupim si Yakumo TV tuner DVB-T Quickstick USB externí (dongle). Máte s ní v Brně někdo nějaké zkušenosti? A snad již poslední dotaz co znamená ten IEC connector jak je psano ze se k tomu dodává? Je to ten klaciský televizní konektor??? Diky za odpovědi.