Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Přerušení nahrávání ve FLY 2000 (jak avi, tak mpeg)

StingRay (12)|1.1.2006 12:11
Nazdar, já vím, že už se to tu řešilo asi několikrát. Při nahrávání jak z TV, tak z VHS se mě cca po 15 min nahrávání přeruší. Tváří se to, že to jede dál, ale nejede. Dělá to jak při nahrávání avi, tak mpeg. Už jsem z toho na mrtvici. Systém souborů NTFS mám, segment MB nastaven na max 4090 žádný limity, žádný dělení. Tohle mi dělá i např ve VirtualDubu, při přepočítávání. Asi se na to vys... a budu pěstovat kytky. sakra poradte někdo co s tím, velice díky!
Milosbb (889)|1.1.2006 14:06
Takto to máš nastavené ?

aleycon (152)|1.1.2006 15:24
[quote=StingRay]Nazdar, já vím, že už se to tu řešilo asi několikrát. Při nahrávání jak z TV, tak z VHS se mě cca po 15 min nahrávání přeruší. Tváří se to, že to jede dál, ale nejede. Dělá to jak při nahrávání avi, tak mpeg. Už jsem z toho na mrtvici. Systém souborů NTFS mám, segment MB nastaven na max 4090 žádný limity, žádný dělení. Tohle mi dělá i např ve VirtualDubu, při přepočítávání. Asi se na to vys... a budu pěstovat kytky. sakra poradte někdo co s tím, velice díky![/quote]
A obraz v okne ti bezi dal (po tom co se ti to prerusi) nebo zatuhne taky?
StingRay (12)|1.1.2006 17:49
Obraz normálně běží dál, i tlačítko s nahráváním je zmačknuté, ale klesne zatížení a tím zjistím, že to nenahrává. Ted jsem to nastavil podle obrázku.
app_add_tracks_130.jpg app_add_tracks_130.jpg
aleycon (152)|4.1.2006 12:49
StingRay: A ma cem to grabujes? Co je to za kartu?