Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LeadTek WinFast DV2000 - hlasitost

Neeg (3)|26.12.2005 12:20
Ahoj, mám v komplu TV Tuner LeadTek WinFast DV2000 propojenej přes Line-In do Creative Sound Blaster Live! 1024 a zvuk u televize i rádia je dost potichu... :( (nastavení Line-In jsem kontroloval). Netuší někdo v čem je problém? Pomohla by koupě nové zvukovky? Např. Creative SoundBlaster AUDIGY 4, 7.1?

Dík P.
Ivo Mašek (10205)|26.12.2005 12:33
Uprav si to v této záložce:



a také se podívej na nastavení hlasitosti v mix. pultu po kliknutí na repráček v pravém dolním rohu monitoru, a možná bude potřeba něco ohledně hlasitosti nastavit přímo na zvukovce.
Neeg (3)|26.12.2005 12:38
[quote=Ivo Mašek]Uprav si to v této záložce:

a také se podívej na nastavení hlasitosti v mix. pultu po kliknutí na repráček v pravém dolním rohu monitoru, a možná bude potřeba něco ohledně hlasitosti nastavit přímo na zvukovce.[/quote]

V této záložce jsem hejbal se vším možným a v mixovacím pultu mám Line-In naplno (+ další věci). Nic. :-G
Ivo Mašek (10205)|26.12.2005 12:45
Tak to nevím. V každém případě to není chyba ve špatné zvukovce. Já měl interní a se zvukem jsem si ladil, jak chtěl a fungovalo to.
Neeg (3)|26.12.2005 13:21
[quote=Ivo Mašek]Tak to nevím. V každém případě to není chyba ve špatné zvukovce. Já měl interní a se zvukem jsem si ladil, jak chtěl a fungovalo to.[/quote]
Tak ono to hraje, ale při zvuku ve WinFastu na max to hraje dost potichu. Rozhodně to neřve. :-G