Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

FastCom TV+FM Ms-002 Philips SAA 7134 FM Pal .....

Thomas1313 (6)|25.12.2005 15:00
ahoj.....mám tuhle kartu s chipem saa7134....sem úplný nováček a nikdy jsem s tv akrtami nedělal takže budu rád za každou radu.....stáhnul jsem si do počítače program flytv 2000 nejnovější verzi a nainstaloval ovladače na kartu.....potom ve správci zařízení mám jakoby dvě karty....u jedné mám nainstalované ovladače a u druhé ne a háže mi to neznámé zařízení a ovladače mi to nebere.....jinak zatim fukčnost jsem nemohl vyzkoušet protože ještě nemám přístup k anténě....jestli by mi mohl někdo pomoct tak díky
Ivo Mašek (10205)|25.12.2005 15:19
Každý software tv karty si těsně po instalaci oťukává přijímaný signál. Chce po tobě, co budeš přijímat (antene, cable), bude po tobě chtít i normu, a automaticky si zavede databázi. Tím, že nemáš připojen žádný tv signál, tak proběhla nekorektní instalace, která je odsouzena k odinstalaci.
proč ji tam máš 2x, to nevím. Neprovedl jsi čistě náhodou dvojí instalaci?
Thomas1313 (6)|25.12.2005 15:24
neprovedl.....když byla bez ovladačů tak jsem ji tam měl jen jednou
a jinak by to mělo být správně co jsem udělal??
Ivo Mašek (10205)|25.12.2005 15:29
Zkus tu "druhou" odinstalovat (ale asi to nepůjde - sveze se s tím ta "první", protože budou vazby v registrech dat). V každém případě to musí stejně všechno pryč, přitáhnout k PC koax s tv signálem a všechno znovu zopakovat.
Thomas1313 (6)|25.12.2005 16:11
tak jsem odinstaloval neznámý zařízení a karta to neodnesla....tak sem odinstaloval i kartu a vyhledal změny a našlo mi to obojí zas.....ale až nainstaluju ovladače na kartu tak teprve teď se mi zobrazí neznámý zařízení.....dřív ne...tak už fakt nevim
Sally (142)|25.12.2005 19:06
...to je v pořádku že to tam vidíš dvakrát. Jedno jsou ovladače TV Tuneru a druhé WDM Capture - musíš nainstalovat ovladače na obě dvě zařízení. Kartu samozřejmě nainstaluješ i bez TV signálu (nenech se strašit :-D ), ten opravdu k instalaci nepotřebuješ. Mrkni na http://www.volny.cz/blizzardsweb/hardware-videowonder.htm a nastav si Fly2000TV podle návodu. Až si připojíš koax s anténím signálem, tak pak si ještě naladíš i TV, to té doby můžeš poslouchat třeba rádio :-D
Milosbb (889)|26.12.2005 00:03
Thomas1313
Presne ako píše Sally, budeš to mať v správci zariadení dvakrát a je to tak správne, mám takisto chip Philips SAA 7134 (Fly TV Prime 34 FM) a mám to tam takisto dvakrát, ako kartu Fly TV Prime 34 a ako WDM TV tuner. Ak chceš rady od Iva, kúp si Leadtek :-D.
Signál som k inštalácii nikdy nepotreboval, dokonca aj po reinstale Win a opätovnej inštalácii FLY2000TV som len nakopíroval súbor Chanels.ini do adresára s FLY a bolo vystaráno, teda žiadne opätovné ladenie a iné zbytočnosti.

------------------
Thomas1313 (6)|26.12.2005 00:18
Díky moc všem za rady...problém vyřešen....řešil jsem to s Sallym přes ICQ a moc mu děkuju...na netu našel instalační program pro tuhle kartu a poak to šlo v pohodě...takže šlape :-!!!
Ivo Mašek (10205)|26.12.2005 08:53
Signál som k inštalácii nikdy nepotreboval, dokonca aj po reinstale Win a opätovnej inštalácii FLY2000TV som len nakopíroval súbor Chanels.ini do adresára s FLY a bolo vystaráno, teda žiadne opätovné ladenie a iné zbytočnosti.
No vidíš. A se mnou se karta bez signálu nebavila. A u Jetwaye to samé. :-)
NopeFX (1)|25.11.2007 11:33
Ahoj mam presne tuhle kartu, fungovala v poho dva roky, jenze ted sem reinstaloval winy a zjistil sem ze na ni nemam ovladace, na netu je nemuzu najit. kdybyste je nekdo mel, byl bych moc rad kdybyste mi je poslali na mail nebo jinam. predem dik