Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Rušenie zo zdroja

Nováček Avatar uživatele walldemar
    Registrace
    Mar 2004

Zdravím a ďakujem za odkazy.
    Myslím , že obydva zdroje (od Fortron a Enermax) sú kvalitné. Iba Enermax to trochu prehnal s prúdmy a celkovým výkonom (každý si vie spočítať).
    Ak by som si mal medzi nimi vybrať asi by rozhodla cena, pretože ho chcem prerobiť na vodu a tým pádom stráca zmysel slovo záruka.
    Ešte by som vás poprosil, na margo vašej debaty kvalita kontra cena,
    aby ste si skúsili zapojiť rádio do tej istej fázi ako PC, zapnúť obydve a na rádiu prejsť FM a AM pásmo, či sa tam vyskytnú nejaké úseky rušenia. Rád by som to porovnal so svojimi skúsenosťami.

PS: potreboval by som ATX zdroj zapnúť bez pripojenej dosky, ktoré dva kontakty treba spojiť ? (niekedy to tu na starom fóre bolo, ale už sa tam nemôžem dostať).
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele kocourleo
    Registrace
    Dec 2007

Jednoduše spojíš pin 14 se zemí (libovolný černý).
    Zde je link, řiď se číslem pinu na konektoru a ne barvou, už jsem měl dva zdroje, kde tento vodič měl jinou barvu.
    http://www.hardwarebook.net/connecto.../atxpower.html
    Ale uvědom si, že se jedná o spínaný zdroj a ten by měl mít jistý minimální odběr, naprázdno mu to moc nesvědčí.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Ad aby ste si skúsili zapojiť rádio do tej istej fázi ako PC, zapnúť obydve a na rádiu prejsť FM a AM pásmo, či sa tam vyskytnú nejaké úseky rušenia.

Výsledek pokusu: 0 rušení jak radio AM/FM, tak TV, a to jak se současně připojenou antenou do TV karty v PC, tak i bez. Zdroj F. 350PN(PF). Servus!

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Rušenie zvuku u LifeView FlyDVB-T Duo Cardbus
    Od Laioner v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 15-01-2008, 18:58
  2. Poradte s vyberom zdroja na PC
    Od Machro v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 21-02-2005, 14:20