Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVDSubEdit

stayman (12393)|3.1.2006 10:02
Mahony
Neviem ako to myslis, ale upravu DVD si mozes urobit, alebo nemusis, to je na tebe, takze to mozes mat zlozite alebo nemusis.
imported_Mahony (71)|3.1.2006 20:48
Myslím to Stayi tak, že jsem se naučil celkem jednoduše a s co nejmenším úsilím použít pro zavedení např dozvučeného filmu Remake, který mi zachová všechny komandy a nastavení z původního dvd ( podobně jako Vobblanker, ale nemění přitom cellsy, jak jsi vzpomínal ) a potom stačí dát pouze export a je to hotové. V podstatě Ti stačí vzít hotový dozvučený film a provést replace za původní se zachováním celé struktury a spřístupnit pouze doplněný zvuk. A to je práce na pár kliknutí a máš hotovo. Nemusíš proto složitě otvírat 2x PGCedit a překopírovávat komandy atd. I když věřím, že to ovládáš dobře a výsledek je také funkční.
stayman (12393)|3.1.2006 21:10
Nie je to nijak zlozite, aj kebyze tych commandov su miliony, pretoze ich treba skopcit iba do filmu a do firstplay, teda iba tam ak si na nic ine netrufas, co je otazka par sekund, pretoze PgcEdit nacita DVD takmer okamzite a pouzit ho aj tak musim aspon na to audio/titulky (teda nemusim konkretne PgcEdit, ale chcem, pretoze ine programy ako Remake su platene, casto chybove a neposkytuju taky vykon ako PgcEdit)
imported_Mahony (71)|3.1.2006 22:49
No v tom máš trochu pravdy, ale jinak to jde udělat velmi snadno jak jsem psal.
stayman (12393)|3.1.2006 22:51
Ved ale to je o inom, spravil som navod s PgcEditom a ty mozes psravit s Remake, o tom to je a nie o tom kto je lepsi :-)
imported_Mahony (71)|3.1.2006 23:33
Tak jsem to nemyslel. Rozhodně se nechci porovnávat, kdo je lepší. Každý umí něco velmi dobře a je tu dost věcí, co neumím. Ale chtěl jsem jenom upozornit na jednodušší cestu ( alespoň si to myslím ) :-) . Budu-li mít trochu času, tak zkusím taky napsat nějaký návod.
Spider (176)|4.1.2006 00:54
Mahony možeš pokytnúť tvoju úpravu pomocou DVDRemake. rád by som videl aj iný spôsob. Zatial som videl ten Staymanov a ešte pomocou DVD Decrypteru. Ak by si mal čas urob nejaké screeny postupu s popisom.
stayman (12393)|6.1.2006 12:15
Ten navod je dost specificky, tykajuci sa konkretneho DVD, jednoduchy a dost veci tam chyba co je mozne riesit s PgcEditom (napriklad vlozenie titulov, kontrola spatnych navigacii, nastavenie podmienok atd) a je adresovany osobne. Ale ak sa niekomu hodi, preco nie.
JaLoMe (47)|10.1.2006 22:11
vyšla nová verze DVDSubEdit Beta 0.73, dosti změn :-E
wencaS (853)|14.1.2006 20:21
DVDSubEdit Beta 0.75
zmeny:

[color=red]• The spu duration can now be changed.[/color] DVDSubEdit makes sure the subpics don't step on each others.
• Improved the display behavior when the input file is being scanned (no more flickering).
• Added code to pick the colors for the default Color LookUp Table. These are saved in the settings.
• The spu PTS (presentation) time is now displayed.
• Fixed a bug that caused the wrong transparency values to be displayed when several DCSQTs were present (thanks kumi!)
• Fixed a bug that caused the transparency for the background to be changed in some cases when it should not have been.
stayman (12393)|15.1.2006 01:50
Je to dobry program, sice pouzijes ho zriedka,no nema nahradu. ale nasiel som dlasi film (Zlodej zivotov myslim) kde treba tie force, no chyba mi tam prehravanie audia :-(((
stayman (12393)|19.1.2006 03:27
Na na to vypnutie tych "nevypnutelnych" FORCED tituliek co vyrobi tento skvelý soft je jednoducha finta, a to, ze staci prepnut iny stream a samoze nezapnut ho !!!! Takze pracuje to tak, ze ak chces titulky FORCED, tak musis nastavit ako vychodzi ten stream, z ktoreho sa maju zobrazovat !!!!

Dokonale :-!!! :-!!! :-!!! (a dufam ze uz budes wencaS spokojny 9-) )