Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Aver tv pci aky typ karty a ake ovladace a soft

vaskez_tvf (8)|6.12.2005 10:09
Dobri den som velmi rad ze existuje taketo forum,ste fajn :BB: ,rad by som sa spital mam kartu aver ,ale neviem urcit tip karty ,chcel by som si stiahnut nove driveri a softver,ale je tam tolko druhov ze fakt neviem.K tej moje karte viem ze mam cip bt 878 je pci a nema fm radio.dasa sa snou nahravat z televiezie,na cd ku karte som mal len ovladace a soft avertv studio.Ovladace su stare tak ficim na systeme win xp a ovladace na karu mam na win 2000.Rad by som sa spital aj ci nieje niaky lepsi soft na moju aver tv kartu,a niake dobre ovladace,skusal som uz vselijake ,niake aj isli ale potom mi nefungovalo dialkove ovladanie :-((( ,Za pomov velmi pekne dakujem :-I ,este som zabudol ze som pozeral aj priamo na kartu aj do vim spravca systemu a vsade je len ze karta je aver tv
Ivo Mašek (10205)|6.12.2005 10:43
Mrkni se v této sekci do threadu "Než se zeptáte", dále:
http://www.averm.co.uk/avermedia/aver/products2.asp
http://masek.webzdarma.cz/party.html
Tam si musíš projít výrobce ovladačů, kde na jejich stránkách najdeš podporu pro tvůj čip (ne všichni podporují BT_8x8)
výborný software pro BT_8x8 vyrábí Honestech. Není ale zdarma.
...ATV2000 si zkoušel? Zde na Tvfreaku je pro ně plná podpora.
vaskez_tvf (8)|6.12.2005 10:58
[quote=Ivo Mašek]Mrkni se v této sekci do threadu "Než se zeptáte", dále:
http://www.averm.co.uk/avermedia/aver/products2.asp
http://masek.webzdarma.cz/party.html
Tam si musíš projít výrobce ovladačů, kde na jejich stránkách najdeš podporu pro tvůj čip (ne všichni podporují BT_8x8)
výborný software pro BT_8x8 vyrábí Honestech. Není ale zdarma.
...ATV2000 si zkoušel? Zde na Tvfreaku je pro ně plná podpora.[/quote]



kamo na tu aver stranku som pozeral no ale nic som tam nenasiel
Ivo Mašek (10205)|6.12.2005 11:26
Jsou tam odkazy na download. Momentálně nejdou otevřít, nevím jestli je to jev trvalý. Třeba zkusit později.
vaskez_tvf (8)|6.12.2005 12:46
[quote=Ivo Mašek]Jsou tam odkazy na download. Momentálně nejdou otevřít, nevím jestli je to jev trvalý. Třeba zkusit později.[/quote]




no vies ono je to vsetko pekne ,ale ked neviem aky typ karti to mam tak sa mozem ist akurat tak past co sa tyka ovladacov :-(((
Ivo Mašek (10205)|6.12.2005 12:53
Je tam jejich výrobní program a u jednotlivých modelů je i foto toho konkrétního modelu. Podle toho by se to mohlo zjistit.
Když tak si nainstaluj Sandru (stačí free verze) a ta by ti měla povědět něco bližšího. Stačila by i Aida_32 (mám na svých stránkách úplně vlevo dole).
vaskez_tvf (8)|6.12.2005 17:59
[quote=Ivo Mašek]Je tam jejich výrobní program a u jednotlivých modelů je i foto toho konkrétního modelu. Podle toho by se to mohlo zjistit.
Když tak si nainstaluj Sandru (stačí free verze) a ta by ti měla povědět něco bližšího. Stačila by i Aida_32 (mám na svých stránkách úplně vlevo dole).[/quote]



hosi opravujem som mrkol do tej aidi 32 a je tam ze je to aver tv series bt 787
Ivo Mašek (10205)|6.12.2005 18:48
Aha. Takže sehnat ovladač na čip BT_7x7.
Mrkni se na ty stránky, co jsem ti psal, respektivě ten odkaz na mojí stránku, a nebo na aktualizaci stránky na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Jakákoli změna ovladačů se provádí na vyčištěný OS. Jakmile budeš mít zbytky starého software v registrech - nepovede se.
vaskez_tvf (8)|7.12.2005 09:34
[quote=Ivo Mašek]Aha. Takže sehnat ovladač na čip BT_7x7.
Mrkni se na ty stránky, co jsem ti psal, respektivě ten odkaz na mojí stránku, a nebo na aktualizaci stránky na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Jakákoli změna ovladačů se provádí na vyčištěný OS. Jakmile budeš mít zbytky starého software v registrech - nepovede se.[/quote]




a kamo aky softver mi doporucujes k tej mojej karte ,ale abi my islo aj dialkove,dakujem za pomoc :BB:
Ivo Mašek (10205)|7.12.2005 11:05
Já ti nemůžu doporučit nic, protože nevím, jaký by byl nejlepší ovladač pro tvojí kartu (natož, když nevím, o jaký model se přesně jedná - znám pouze čipovou sadu)
pro začátek zkus DScaler - ten "pracuje" sám pro sebe - a můžeš laborovat i s ATV2000. Teoreticky by se mohl chytit ještě KT!V, ChrisTV.
...nezbude ti nic jiného, než laborovat.
vaskez_tvf (8)|7.12.2005 14:35
[quote=Ivo Mašek]Já ti nemůžu doporučit nic, protože nevím, jaký by byl nejlepší ovladač pro tvojí kartu (natož, když nevím, o jaký model se přesně jedná - znám pouze čipovou sadu)
pro začátek zkus DScaler - ten "pracuje" sám pro sebe - a můžeš laborovat i s ATV2000. Teoreticky by se mohl chytit ještě KT!V, ChrisTV.
...nezbude ti nic jiného, než laborovat.[/quote]



no tak dik ,a som tam kde som bol predtim,to my fakt nikdo nevie poradit :-((( :-?
title_crawl_app_200.jpg
Ivo Mašek (10205)|7.12.2005 17:44
Ty chceš "střelbu od boku". Já jsem ti vyjmenoval software, s kterým to zkus. Na první pokus se to zřejmě nepovede (ale třeba ano) - nic nenormálního, by ti mohli zdejší uživatelé vyprávět.
vaskez_tvf (8)|8.12.2005 09:17
[quote=Ivo Mašek]Jsou tam odkazy na download. Momentálně nejdou otevřít, nevím jestli je to jev trvalý. Třeba zkusit později.[/quote]



tak dakujem skusim to ,mozno sa podari tak ci tak sa este ozvem a poreferujem,dakujem ti nazdar,a kamo mam este otazku ,nepoznas niaky dobri soft na dekodovanie hbo cez kablovku upc co mame na slovensku,jeden mam tusim sa vola cdxx 32 alebo tak niak dasa cez neho pozerat ale neni to ono,dakujem za pripadnu rad :-(( B-)
Ivo Mašek (10205)|8.12.2005 10:28
UPC nemám, mám Karneval., a nemám vůbec tušení, na jakém rozsahu u vás vysílají. Dneska už se to dá těžko oblbnout - ze začátku vysílání to šlo.
vaskez_tvf (8)|8.12.2005 10:40
[quote=Ivo Mašek]UPC nemám, mám Karneval., a nemám vůbec tušení, na jakém rozsahu u vás vysílají. Dneska už se to dá těžko oblbnout - ze začátku vysílání to šlo.[/quote]



a mohol by som to skusit aspom cez ten karneval?niaky link keby si mi hodil by si ma potesil.dik
Ivo Mašek (10205)|8.12.2005 10:48
Já nic takového nemám. Já si to platím - celou nabídku. Ale něco by jsi mohl najít v levém sloupci v bastlírně. Tedy sehnat součástky a ten "odrušovač" si udělat (vyloženě software na to snad nikdy nebyl) Ale silně pochybuji, že to bude na dnešní poměry fungovat. Oni si na UPC i na Karnevalu svoje penízky dobře hlídají.