Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinFast DTV 1000 T

Ulja (28)|4.3.2006 18:01
dá se nějak zprovoznit teletext?
Kamil-os (62)|10.3.2006 20:21
karta je skvela - ja nemal zadny problem s instalaci. Za cenu 2000 mi vyhovuje ze to ma PIP atd mam to jako Barebone. Akorat si nevim rady co z nahravanim ! Kdyz se divam na zaznam tak podle toho kdyz nekdo mluvi tak zvuk je pomalejsi nez obraz - kdyz se poradne zadivam na rty tak to je pomalejsi tak asi o 2 sec. A komp nemam zadnou huidru, ale delo tak by to melo stihat ne ?
Kamil-os (62)|11.3.2006 13:19
Hm - to tak plati mozna u analogu a ne u digitalu. Zajimave , ze pri digitalu na dvb-s to nedela a u dvb-t to dela ? A navic u digitalu neni mozna znena fps.
Hm tak fakt to je blbost !!!!! Mel jsem naistalovane nejake kodeky pro WIN a ty sem odinst. a vse OK !
jago (41)|12.4.2006 09:24
Není možné, že by to zasekávání bylo způsobeno přehříváním nějakého čipu nebo polovodiče? Každý má jiné poměry v pc, někdo větrá líp, někdo míň, taky jsou rozptyly v napájecích napětích, mnohdy stačí pár desetin voltu. Chtělo by to vyzkoušet chladit kartu malým větráčkem. Vycházím ze zkušeností se Skystar2.
LukiX (1)|21.9.2006 16:37
Ahoj. Potreboval bych poradit. Mym zamerem je streamovat DVB-T do me domaci LAN site. Zhruba vim jak an to ale narazil jsem na problem hned ze startu, protoze do site streamuju jen modrou obrazovku. Pak me napadlo, overit jestli VLC spolupracuje s touto TV kartou. Spustil jsem VLC media player a zvolil jsem: File/Open File.../ zalozka DirectShow a zde jsem zvolil mou TV kartu. Ovsem pote jsem opet videl jsen modrou obrazovku.
Napadlo me zkusit poridit "Capture" ve VirtualDubu. Opet ta sama modra obrazovka. Prosim o radu. Ve WinFastu vse funguje jak ma. Dekuji.