Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 24

Téma: Winfast TV 2000 XP Expert - nejde zvuk

Rad Rad je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Ahoj všichni. Mám tuto kartu už dost dlouho, takže ji už docela znám, aspoň jsem si to myslel. V minulých dnech jsem musel přeinstalovat celý počítač a teď nemohu zprovoznit zvuk na mé televizi a rádiu. Už jsem měl tento problém kdysi, ale nakonec to začalo fungovat. Ale teď to nejde a nejde. Zdá se mi, že má vše dobře nastavené, ale televize stále mlčí. Obraz je perfektní. Už jsem dokonce uvažoval, že bych si koupil nějakou jinou -?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Nastav Line-In, nebo CD-In. To podle toho, kam máš zapojen audio kablík. Dole je adresa mého webu, kde je podrobný návod, mimo jiné i na ten zvuk.

Rad Rad je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Ahoj Ivo. Problém je v tom, že já to tak mám nastavené a přesto mi zvuk nejde. Ale před přeinstalováním počítače mi všechno fungovalo normálně. Jinak mi zvuk na počítači taky funguje normálně (Audio, DVD player, hry apod.). Zkusím kartu ještě z počítače vyjmout, odinstalovat drivery a program, restartovat počítač, pka znovu vypnout, kartu vložit a přeinstalovat. Už mě fakt nic nenapadá. Jinak mám SB Audigy 2. Bude to nějaká ptákovina, ale dost mě to štve, mám 43 stanic velmi dobré obrazové kvality ale momentálně všechny bez zvuku.

Registrace
    Apr 2004

Ještě se mrkni do systray ma repráček. Klikni na něho a v tabulce nastavení zvuků si všimni, zda nemáš něco vypnuto, nebo příliš ztlumeno.

Rad Rad je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Už jsem se díval a zkoušel prakticky všechno. Je to všechno OK, nic není vypnuté ani ztlumené.

Nováček Avatar uživatele hulme
    Registrace
    Apr 2004

Prosím o radu . Na výše uvedeném mi nereaguje ovládání hlasitosti nas ovládacím panelu. Nebo vůbec v tomto programu. Graficky se úrověň mění, ale ve skutečnosti ne. Moc předem děkuji!

Nováček Avatar uživatele hulme
    Registrace
    Apr 2004

Za pomoci technické podpory z Lead Techu (asi Taiwan - neuměli moc anglicky) se mi zvuk podařilo zprovoznit . Poslali pak mailem schéma toho jak mám postupovat, datailně krok po kroku, takže jsem se dostal v mém PC do míst, kam jsem si zdaleka netroufl, tedy se začínám zdokonalovat v PC problematice, takže ten problém měl i své výhody .
    Led Tech tedy u mě velmi bodoval, stará se i o ty zákazníky, kteří jsou odborníky v jiných oborech a PC jim slouží jen jako prostředek relaxace a zábavy.

Registrace
    Apr 2004

Ten návod na zapojení audio systému je i na mých web. stránkách. Tuším, že zrovna toto je v souboru *pdf. Stačilo se jen podívat.

Led Tech tedy u mě velmi bodoval, stará se i o ty zákazníky, kteří jsou odborníky v jiných oborech a PC jim slouží jen jako prostředek relaxace a zábavy.
    Ano, u Leadteka toto opravdu funguje.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Stejný problém!
    Před přeinstalováním nové verze stažené z internetu (i ovladačů) vše fungovalo, poté zvuk v TV nejde (v části FM jde!), ať zkouším všechno možné?!
    Ostatní podobné programy jdou bez problémů (DScaler, Fly 2000 TV, ......)

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Chtěl jsem se zeptat.
    Právě jsem si nainstaloval TV kartu a na mém MB jsem našel jen CD in.
    V tomto vstupu mám CD mechaniku.
    Znamená to, že pokud mám jen CD in a budu ho používat pro TV kartu tak nemohu přehrávat hudbu z CD?
    Díval jsem se i na popis zapojení, ale o možnosti použití jak CD mechaniky TV karty jen s CD in na MB jsem tam nic nenašel

Díky

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek

Nastav Line-In, nebo CD-In. To podle toho, kam máš zapojen audio kablík. Dole je adresa mého webu, kde je podrobný návod, mimo jiné i na ten zvuk.

Registrace
    Apr 2004

Já jsem to měl také tak (jinak to nejde), a problém s CD/DVD jsem neměl. Data se z CD "přesouvala" po IDE kabelu. (jinou možnost ta data ani neměla)

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Díky Ivo vyzkouším a dám vědět jestli se zadařilo.

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek
    Já jsem to měl také tak (jinak to nejde), a problém s CD/DVD jsem neměl. Data se z CD "přesouvala" po IDE kabelu. (jinou možnost ta data ani neměla)

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Tak zvuk už šlape, díky

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Ja mam jiny problem....funguje mi zvuk i ladeni jen se mi nepodarilo naladit zvuk u tri kanalu....CT1 CT2 a NOVA....skrci to jako kdyby to melo spatnej zvukovej kanal....mam to na B/D ale kdyz to prepnu tak se potentuje cely ladeni a nenajdu ty ostatni kanaly.... pls poradte

Registrace
    Apr 2004

Ten PAL_B/D (Czech PAL BD) je dobře. Nalaď si kanály, normálně všechno uzavři, tak, aby jsi mohl normálně provozovat tuner. A potom při přemačkavání jednotlivých tv pořadů, tam kde narazíš na ono šumění, tak tam zmáčkni na PC klávesnici "A". Hned by se ti měl objevit zvuk.
    ...a je to.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Winfast expert nejde zvuk
    Od Miran25 v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 15-11-2008, 11:06
  2. Winfast 2000 XP Expert a dualni zvuk
    Od umbro v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-04-2006, 15:00