Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Odstranění složky.

Jarys (69)|20.11.2005 11:18
Jak píše Milosbb - me by tedy vadila, i kdyz misto nezabira. Jde o princip, nemá tam co dělat.
Fantas! (3016)|20.11.2005 11:22
wencaS
ha tys to taky napsal! :BB:
Milosbb (889)|20.11.2005 11:51
Fantas!

:BB: :-E

Jarys

V každom prípade keby som to nevedel odstrániť, tak by mi ani nemohla vadiť.

Tým Unlocker-om sa ti to nepodarilo odstrániť ?

Inak toto je asi najdlhšie vlákno o ničom - teda o 0 kB

------------------
stayman (12393)|20.11.2005 11:54
Restartni sa, daj tu zlozku vystrihnut na plochu trebars, restartni sa a potom ju zmaz :((
StD (8612)|20.11.2005 12:16
Lidem, co si neumějí přečíst ani manuál nebo alespoň Help, nemíním pomáhat. Ignoranci nesnáším.
mirekv (7169)|20.11.2005 12:43
StD
Stando, no tak! :-)
StD (8612)|20.11.2005 15:57
Klid, už mlčím... :((
Jarys (69)|20.11.2005 18:32
Tak Standovi už asi lezu na nervy nic méně i jemu děkuji za příspěvky :BB: . A pro vytrvalce "Restartni sa, daj tu zlozku vystrihnut na plochu trebars, restartni sa a potom ju zmaz". Kluci je třeba pochopit že když už jste tak hodní a ztrácíte se mnou čas a nervy tak aby se některé věci neomílali pořád dokola tak napsat ke každé radě i postup.Věci které jsou pro Vás automatické jsou pro mně nepřekonatelný problém a Stando jak jsi psal "Lidem, co si neumějí přečíst ani manuál nebo alespoň Help, nemíním pomáhat. Ignoranci nesnáším", tak k tomu jen to, že jsou tady opravdu machři a myslím že mezi ně patříš i Ty a stejně si neví rady - tak i kdybych četl "nějaký" manuál věděl bych stejně hovno (pardon). S tou ignorací s Tebou souhlasím, ale je rozdíl se něco ignoruje a nebo neumí. Nic méně :BB:
Jarys (69)|20.11.2005 18:40
[quote=StayMan by €RikŁ€]Restartni sa, daj tu zlozku vystrihnut na plochu t
rebars, restartni sa a potom ju zmaz :(([/quote]

CHYBA !!! Sobor nelze přesunout atd.....
Jinak v tom NOUZOVÉM REŽIMU taky nic " Zadaný soubor nelze nalést atd...
wizzard (447)|20.11.2005 19:19
Mam take neradostne tusenie, ze ak si to nedoriesil doteraz, asi to nebude take jednoduche a problem budes musiet delegovat inemu resp. sa k nemu vratit znove po nejakom case, ked budes mat novu inspiraciu.
Poslednu moznost Brutal force (Format C) a pod. si nechaj, ked budes mat zase aspon 2 dni cas to cele PC obnovit...

P.S.
Posun si tu zlozku na poloche niekde do kuta, alebo ju zakry nejakou inou ikonou, aby ta neiritovala a vykasli sa na to...Ked budes starsi, pochopis, ze nie vsetko sa da urobit okamzite a dokonale... :BB:
Jarys (69)|20.11.2005 19:57
Díky wizzard. :BB: Možná překvapím Tebe i ostatní ale věř mi, že je to tak. Je mi 40 let a už jsem pochopil, že opravdu nejde všechno udělat hned a dokonale takže ještě jednou všem na zdraví a za snahu :BB: Jarys
Jarys (69)|20.11.2005 20:07
Ale možná jsme společně udělali jednu s nejdelších debat na tomto fóru, které už před tím někdo označil jako " Debata o ničem " :-) Přesto ale jestli by někoho napadla nějaká myšlenka a nebo věděl o nějakém programu, tak budu rád.