Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dotazy na Pinnacle PCTV 110i, 310i

BADMOPAR (65)|16.5.2006 22:57
Čabik,
mám probloblem se starší PCTV 100i.Po výměně základní desky po uznané reklamaci mi při přehrávání zachycenýho videa z kabelovky problikává v obraze zelená barva.Zkoušel sem starší ovladače 2.02,i novější 3.40.U dřív zachycenýho videa ani při sledování TV to nedělá.Dík za rady
P4 3,0GHz,ASUS P4P800E DELUX,RAM-2X256MB DDR 400,GRAF. ASUS RADEON9600 128MB DDR,HDD-160GB SEAGATE SATA/150NCQ
StD (8612)|17.5.2006 11:55
Badmopar: Neruší ti to ten SATA HDD - Seagaty tím byly u analogového TVsignálu pověstné...
ditechi (2)|9.6.2006 17:29
Zdravím, mám Pinnacle PCTV 310i a nemôžem naladiť všetky kanály, ktoré normálne ladím (analog).
Keď dám lokalitu Slovensko, tak naladí slovenské kanály (okrem STV1) a české idú bez zvuku. Naopak keď dám Česko, tak slovenské kanály sú bez zvuku a to aj keď v Úpravy nastavím PAL B pre SVK resp. PAL D pre CZE (alebo naopak? teraz neviem) kanály, v tom náhľade tam to funguje, ale v MediaCenter nie. A nejak zlúčiť sa tieto kanály do Favorites nedá :-(. Neexistuje nejaký lepší software? Cyberlink PowerCinema nepomáha.

Fakt som už v koncoch.

Taktiež by som potreboval radu (aj keď to asi nebude možné) na nahrávanie TV programov, nemám najlepšiu zostavu (Athlon 2,2GHz, 256MB RAM) a keď chcem niečo nahrať tu, tak to seká a nedá sa na to dívať. Neexistuje niečo menej náročné?

Moc ďakujem za odpovede.
StD (8612)|9.6.2006 20:19
ditechi: Zkus TVCentral, viz jinde jsem na něj založil thread, ale předem varuji, je to také "moloch", ovšem oproti PMC 3.40 funkční a levnější.

BTW: Už se dodává i PMC 4, ale zatím jen s nejnovějšími kartami (např. s dvoutunerovou PCTV Sat).
ditechi (2)|9.6.2006 21:10
Skusim, lebo toto je naozaj hrôza.....čítal som návod (nie je tam skoro nič k problematike aj keď to má cez 160 strán), ale som stále z toho blbý....ja v Media Settings nájdem kanály, dám do obľúbených a v MediaCenter sú aj tak iné.....a teraz sledujem MS vo futbale, mal som to na STV2 -> musel som cez SLOVENSKO naladiť STV2, keď som chcel prepnúť na ČT2, musel som to vypnúť, dať Settings, cez CZECH REPUBLIC naladiť ČT2, zapnúť zase MediaCenter a ísť........

Odteraz už nedávam na rady obchodníkov, vravel mi, že je to to najlepšie čo môžem kúpiť, mal som to kupovať podľa seba ako všetko ostatné a bol by pokoj....

Ak máte ďalšie tipy na programy, tak píšte pls, s týmto sa nedá pracovať....
StD (8612)|10.6.2006 06:31
No vidíš, já PRG neřeším vůbec - mám je jednou naladěné na Sat-Receivru a přepínám je přes DO tam. TVkarta je připojená jen přes S-video a signál už nemá co ovlivnit... :-D
JulexY (2)|7.7.2006 17:08
Kúpil som TV kartu Pinnacle PCTV 310e, nakoľko mám VIA chipset (upozorňujú na to aj v readme dokumente) dodávaný soft nepracuje korektne (seká obraz, PC je neovládateľné - nereaguje a pod.) v mojom prípade je nepoužiteľný. Zvuk bol v poriadku. Pri použití iného softu ako je InterVideo Home Theater a TVR 2.0 obraz je perfektný ale nemôžem rozbehať zvuk. Prosím o radu ako sa s tým vysporiadať. Ďakujem
Wulfgar77 (1)|10.1.2007 10:33
Chtěl bych se zeptat, zda již někdo vyřešil, skvělý problém software Mediacenter 4.21 "nahrávej, kdy chceš"

Popisoval ho tu člověk s nickem Wu tady:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/7-tv-karty-pinnacle-pctv-modely-pro-stereo-rave-xe

problé nastává, když trochu zakolísá signál DVB-T... :-I
jinak karta funguje ok, ale software to je na :-k
Balik123_tvf (0)|16.1.2007 14:31
Zdravim,
potreboval byc poradit. Mam kartu 300i (bylo me sdeleno na podpore) a poslali me doakz na cele cd... kartu jsem nainstaloval (ve stratsim pocitaci) a normalne to hledalo kanaly. sice jsem nevykoumal ty normy jelikoz ten obraz byl hroznej alke jelo to.. a pak jsem to zkusil znova a nic.. napsalo to ze neni zadne tv zarizeni a pak neco o interni chybe ovladacu... Tak jsem zacal hledat a nasel ze to podporuje jen PCI 2.3 tak jsem to dal do meho noveho pocitace a ani tuk... Vubec to nehleda kanaly... TV mame od karnevalu... Zakladni deska ma PCI 2.3...

Nekde asi delam chybu ale kde?
Nemohl jsem ji treba na tom PCI 2.2 odpalit?

Mco diky za pomoc
StD (8612)|16.1.2007 14:32
Mohl.
stamby (1)|28.1.2007 17:49
Ahoj vsichni.. Prosim nemate nekdo zkusenosti s touto kartou (Pinnacle PCTV 310i) a kabelovou televizi od UPC? JDou vam bez problemu vsechny programy atd? Predem dekuji za vase odpovedi..
Ivo Mašek (10205)|29.1.2007 14:42
Některé tv tunery mají s kabelovkou UPC problémy, protože UPC nevynechává kanály, respektivě nevysílá ob kanál, ale "těsně" za sebou. Kdežto kabelovka od Karnevalu vždy jeden kanál vynechá.
UPC:
1,2,3,4,5,6,7,8, .....
Karneval:
1,3,5,7,9, .....
Některé tunery to neustojí a vynechají některé stanice. Záleží na citlivosti tuneru.
james007 (21)|22.11.2007 11:30
Ahoj lidi! mam na vas takovej malej dotaz... Mam tv kartu od Pinnacle 330e a nyni, kdyz chci stahnout neco z VHS do PC, tak obraz se mi ibcas skubne, ale blbne mi zvuk, ten je trhanej... Existuje nejaky jiny program (ne od Pinnaclu), kterym to pujde v pohode, nejaky, ktery neni moc narocny nebo to muze byt spatnou zvukovkou ci mam popripade preinstalovat PC?! Pocitac mam rekl bych jinak slusnej, tak nevim v cem je problem.. Mate s tim nekdo zkusenosti?! Diky vsem
foxiq (1)|6.1.2010 22:24
Nazdar lidi taky mám koupený pinnacle pctv 310i (hybrid pro pci).
Protože mám windows 7 (legální), musel jsem si stahnout TVCenter z internetových stránek na tomto fóru již uvedených. Vše jsem v pořádku nainstaloval naladil všechny kanály co přes kabel naladit jdou, v tom problem není.

PROBLÉM nastavá tehdy, když zapnu TVcenter a chvíli se dívám, tak po nějakém čase se začne opožďovat ZVUKOVÁ STOPA (na všech programech).
Nevím si s tím rady čím to může být jesli je to někde v nastavení a já jsem to nenašel nebo je nějaky jiny problem ? nwm.

Prosím vás proto o radu, jestli s tímto problémem už má někdo zkušenosti. Děkuji za názory.