Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Canopus Procoder 1.5

duck (200)|7.11.2005 12:42
Nazdar lidicky, potreboval bych poradit s timto problemem:

-vlastnim Procoder 1.5 od Canopusu
-kdyz prevadim divX do Mpeg2, tak zda nastavim bitrate pro audio 224kbps(teda nenastavim ono s tim hnout nejde)
-a problem je v tom ze kdyz vysledne soubory importuju napr. do DVDlab, tak video je OK, ma takovy bitrate jaky jsem si zvolil ale u zvuku je to horsi, misto pozadovanych onech 224kbps to ma 1536kbps a tim padem i velikost pres 1,5GB (ve formatu PCM 48kHz).

Proč?

-muze to byt tim ze zvuk u divX ma v sobe neco jako 5.1zvuk? a procoder tech 224kbps pocita pro kazdou stopu zvlast? to je jediny co mi napadlo

Prosim poradte at jsem o neco chytrejsi, dik

Jo, a jeste se chci zeptat, jake jsou podstatne rozdily mezi Canopus Procoder 1.5 a 2.0

Predem diky vsem, Duck
imported_luky (147)|7.11.2005 16:17
Nekoduj audio, ale pouze video. Demultiplexni (odděl zvuk) ve VirtualDubu a převeď do PCM. DVD-lab už si to přebere a překonvertuje do kompatibilních formátu pro DVD. Případně použíj jiný soft Ulead, Sonic,Roxio, TMPGEnc, DivX To DVD, který to umí kompletně.
GaUnEr (5)|12.11.2005 12:42
No tak to ja mam zas opacny problem, pri konverzi videa nastavim bitrate na 3-600 1 pass a vysledek je se stejnym bitratem jako vstup kolem 1000 kb/s a nezalezi na kvalite zpracovani ktere zadam proste z toho leze stale stejne velky soubor a dokonce nepomaha ani nastavovani ruznych bitratu ani niceho jinyho.
Pokud by nekdo vedel, byl to nejakej znamej bug, hodte to sem pls. Diky