Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ATI MMC + Catalyst + teletext

MikeMin (4)|20.6.2004 18:01
Kamarat ma problem roschodit ATI Multimedia Center s najnovsou verziou Catalystov. Pozna niekto sposob ako to MMC spojazdnit. Este by som rad vedel o nejakej utilitke pre teletext spolupracujucu s MMC. Dik.
mirekv (7169)|20.6.2004 20:33
No mám dojem, že s posledními Catalysty něco je, psali o tom na Atifanu, zkus starší, na http://www.ati.com by měly být. Teletext je součástí MMC od verze 8.8 (tuším, v každém případě 8.8 a novější ho má).
BROWN (40)|20.6.2004 21:06
Nejnovější verze CATALISTů je opravdu nějaká šáhlá. Já jsem jí zavrhl hned z toho důvodu, že mi nešel obraz na TV přes celou obrazovku. Vrátil jsem se k verzi 8-00-040322a. Jinak teletext je součástí každého MMC a v sestavě ATI AIW RADEON 8500 + MMC 9.0 + WIN XP Pro + DX 9.0a mi to jede bez problémů včetně teletextu (a to velmi rychlého) a obrazu na TV přes celou obrazovku bez černých okrajů. Za sebe mohu vřele doporučit. POZOR! s DX 9.0b o ani neškytne.
mirekv (7169)|20.6.2004 22:24
Možná stačilo zapnout "plné vykrytí obrazovky", ovšem tvůrci asi zapomněli aktivovat funkci "overscan", která se kdysi musela aktivovat v registrech.
BROWN (40)|20.6.2004 22:30
Nestačilo. Drbu se s těma ATInama už natolik dlouho, že tyto fígle mám dávno přečtený. Prostě tento ovladač mi nechodí.
mirekv (7169)|20.6.2004 22:37
Já to nechápu, co do těch softů furt drbou, např automatické stereo (PAL D/K) chodilo naposled u MMC 7.9, od té doby ani ťuk.
BROWN (40)|20.6.2004 23:11
Pravda pravda. Já jsem začínal ještě v době, kdy ATI neuměli udělat ani pořádný soft ani ovladače. S tím stereem je to pravda. Taky mi to někdy funguje, někdy ne. Já používám dálku REMOTE WONDER, takže několikrát zmáčknu "D", což cykluje STEREO, MONO a on se to chytne. Je to binec, nemělo by to být, ale na rozdíl od předchozích softů (a softů od výrobců jiných karet) to funguje zase celkem pěkně.
Vojto (55)|21.6.2004 15:50
Vazeni, dakujem vam za tento thread, v sucasnosti mam ovladace Catalyst 4.4 a chystal som sa skusit najnovsie 4.5 - po precitani vyssie uvedenych prispevkov ostanem pri sucasnych (ATinaci vedia, kolko prace si clovek usetri :-E :-E ). Pokial ide o detekciu stereo, tiez mi obcas ide a inokedy musim rightclicknut na ikonu zvuku a zvolit ho rucne. Ale v nasej kablovke su stereo aj tak iba tri stanice :-((( .
Este k prvemu prispevku - ak sa bude kamarat vracat k starsim Catalystom, nech nezabudne DOKLADNE vycistit aj registre (popri uplnej odinstalacii celeho ATI softu, samozrejme), inak si uzije...