Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problem se Siemens M740 AV ... :-((

dudljar (1)|24.10.2005 13:59
Ahoj,

mam dva dotazy:

1) snazil jsem se nahrat do pristroje nejnovejsi FW od Lemmiho (viz FTP). Cely update probehl (normalne posuvny ukazatel dojel na konec), ale pak mi to zahlasilo, ze soubor neobsahuje spravne informace. Co s tim ??? Je na to nejaky figl ???

2) jak je to s dualnim zvukem ? Pred ostrym spustenim na Nove to neslo regulovat - proste to mluvilo obema jazyky, ted po ostrem spusteni to jede uz jen cesky. Co s tim ??? Resi to novy FW ???

3) Vite nekdo, co resi FW 2.neco oproti 1.37.neco, ktery tam ted mam ??? Stoji to za upgrade ???

Diky vsem za pripadne odpovedi.

Slavek
Radeq (277)|27.10.2005 11:36
dudljar
Nejde o figl, ale je potreba udelat tvrdej reset. To se dela takhle (uz jsem to tu jednou psal, tak to jen kopiruju):

No jasne, to nejde, Siemensove patchnuty firmwary nepripoustej. Nastesti je tu jeste moznost tvrdyho resetu. To se dela tak, ze asi 4x po sobe pripojis sitovou snuru a zase ji odpojis, v intervalech asi 2 s (fakt to neni vtip). Kdyz zdroj nakonec definitivne pripojis, nabehne servisni menu, jehoz jednou volbou je natazeni novyho FW z disku. Odtud uz to vezme jakoukoli starsi verzi a mas klid.

Tak gudlak! :BB: