Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

S-Video kabel PC-TV

puami (35)|18.10.2005 15:08
chci propojit pocitac a TV S-Video kabelem 15 m dlouhym. Mate s tim nejake zkusenosti? Mam strach jestli to bude koukatelne. Chci kabel od Hamy - S-video vidlice - S-video vidlice kabel, pozlacené konektory, délka 15m
AleK (814)|18.10.2005 15:18
puami
už jsem to někde psal s délkou problém nebude měl jsem cca 18m a děláno na koleně a fungovalo to takže .. pohoda
puami (35)|18.10.2005 15:40
take si rikam, ze by to melo fungovat, kdyz takove kabely delaji, jinak by je snad nemohli prodavat, ne? ptam se proto,ze na nekterych diskuzich jsem cetl o cernobilem obrazu. Jeste se zeptam, je lepsi kabel s-video Bandridge nebo Hama?
mmmartin (187)|18.10.2005 16:54
Bandridge neznám, Hama není nic moc.

A k tomu černobílýmu obrazu: to není v 99 % případů způsobený nekvalitním kabelem, ale tím, že televize nemá s-video vstupní obvod. Pokud ho nemá (zjistíš nejlépe v návodu k TV), nepomůže ti ani redukce SCART - S-video.
Milosbb (889)|18.10.2005 17:15
mmmartin
Ale on ten vstup S-Video v TV má, nechce to pripojovať na SCART, takže tam by logicky nemal byť problém. A s tým ČB obrazom to býva spôsobené aj tým, že si niekto neprehodí na grafike normu na výstupe TV-out a teda to s TV-outu ide v NTSC.

---------------
puami (35)|18.10.2005 18:22
jo, v tv mam s-video vstup, chci propojit tv s pc abych se mohl kouknout na nejake divx, jiz mam dvd panasonic s-35 a ted premyslim jestli koupit kabely za 700, stehovat nabytek, vrtat zdi nebo koupit dvd prehravac za 2 000, jenom mam strach, ze dvd prehravac pry nemusi precist vsechny divx