Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVB-T prestalo fungovať

Borko (4)|16.10.2005 10:01
Zdravím,

v piatok som sa stal majiteľom karty AVER 777. Nainštaloval som, zapojil na spoločnú anténu (PRAHA 5) a bez problémov som naladil TV aj radio programy.
Dnes som to zapol.... a už to nechodí. Nepomohla reinštalácia, ani rescan.
Nevie niekto, v čom by to mohlo byť? Vďaka.

Robo
Atkins (447)|16.10.2005 17:09
Karty "Aver" jsou nachylne na uplne "vsechno" - Zkus priblizit - HW,OS, IRQ, antena apod.
:-)
Borko (4)|17.10.2005 12:18
Mam WIN XP SP2 s automatic update, AMD 1,8 GHz, 512 RAM, antena z rozvodu v cinzaku, karta je v PCI a vstup z ext. zdroja mi fungoval. A v tom update je asi pes zakopany, lebo sa mi na druhy den po instalacii karty updatoval OS.... a vlastne potom to uz neslo.
Skusil som to este raz odisnstalovat.... a uz to nejde ani nainstalovat a hlasi to nieco ako system error 0xxxxxx (nejaka pamatova adresa, dufam ze to nie je kvoli tomu, ze karta odisla do vecnych lovist). Trapil som sa s tym par hodin, a je to stale dokola - tak idem asi po 1,5 roku windows reinstall a uvidim...
blueant (820)|17.10.2005 12:26
Skus odinstalovat drivery - a potom vymazat z registrov vsetko co sa tyka tej dvb-t karty.
Borko (4)|17.10.2005 13:31
Registre som cistil o 106, kartu som odinstaloval cez HW monitor, ale mozno ze driver zostal nakopirovany v systeme. Ale to by snad nemalo vadit.... ale u WIN je to mozne
Atkins (447)|17.10.2005 21:59
Pokus se o nesdilene IRQ - docasne povypinej vsechna vypnutelna zarizeni USB.FW,SOUND,COM,LPT,ETH - na vycisteni registru nepouzivej automaty - vycisti rucne - rovnez soubory ovladacu odstran rucne, chapu je to vopruz ale v nekterych pripadech neni jine cesty. Potom zkus znovu instalovat...
Borko (4)|18.10.2005 09:23
Vazeni, vsetkym vdaka za rady, povrtal som sa v tom este, ale prestalo ma bavit. Zalohujem data a idem reinstall OS. Nechcelo sa mi do toho, ale 1x za 1,5-2 roky to nie je na skodu
Potom dam info, ako som dopadol