Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

!!!anketa o nejlepší studio!!! prosím poraďte me i ostatním

Stano_tvf (504)|24.5.2007 13:41
Čo poviete na Ulead MediaStudio 8 Pro? Včera som ho skúšobne nainštaloval. Robíte s tým niekto?
Ale na Vegas 7d zrejme nemá.
maron (97)|24.5.2007 22:27
[QUOTE=Stano_tvf;142493]Čo poviete na Ulead MediaStudio 8 Pro? Včera som ho skúšobne nainštaloval. Robíte s tým niekto?
Ale na Vegas 7d zrejme nemá.[/QUOTE]

A to by mne zajímalo proč? Mohl by to tu někdo PROSÍM zobecnit?
Prosím o charakteristiku, či Váš názor na tyto softy:
1- Sony Vegas 7
2- Ulead Video Studio 10
3- Ulead Media Studio Pro 8
Ostatně, myslím, že to do tohoto vlákna patří a tak to nebude na škodu. Teda, pokud se to tu už nedávno někde neřešilo. V tom případě MOC PROSÍM o link.
mirekv (7169)|24.5.2007 23:21
maron: Tady se to nedozvíš, ony ty sw nejsou zrovna jednoduché, jakmile si někdo nějaký osvojí, tak k jinému nepřejde. Většinou se liší akorát ovládáním a některými funkcemi. Zvyk je železná košile.
Stano_tvf (504)|25.5.2007 08:27
Presne tak, vyskúšal som rôzne, Pinnacle studio sa mi vôbec nepačilo, z Ulead malo nejaké väčšie možnosti okrem základných funkcií iba Media Studio Pro (7), Vegas som skúsal v5, najviac sa mi zapáčil, základy som zvládol za večer. Ostal som pri Vegase, teraz 7d.
bobescl (31)|6.6.2007 10:54
Ulead media studio 8 jsem zkousel. Vyhovuje mi ale funguje mi jen v praci. Doma se mi seka a v chybove hlasce je: szAppName : veditor.dat szAppVer : 8.0.0.0 szModName : hungapp
szModVer : 0.0.0.0 offset : 00000000
Jinak donedavna jsem vse delal na verzi 6. Je to fakt zvyk, kazdy pouziva to co mu vyhovuje. Pro zpracovani amaterskych zaberu nekolikrat do roka ja fakt jedno co pouzivas, ale to uz tady nekdo napsal. Ta verze 8 Pro je uz o necem jinem nez 6 , ale potreboval bych poradit, proc se mi to doma seka. PC mam:Athlo 64 3000+ , 2 GB DDR znackove a parovane (Geil) HDD 200 a 160 GB, na GK asi nezalezi. Dik za jakoukoliv radu
PS: v praci mam to same PC jen ram je 1 GB
Aimod (2)|6.6.2007 19:40
PREMIERE RULLEZZZZ (at me)
video (68)|19.6.2007 12:09
V ulead media studio pro8 som strihal nesekalo mi to ale pri praci s timeline bolo vidieť pomalosť a niekedy seknutie.
Tiež som strihal v pinnacle, ulead video studio , vegas. Potom som zacal používať premiere 6. Priznám sa že začiatky boli veľmi ťažké.Ale ak sa to naučíte tak dokáže neskutočné veci.a to nehovorím v spojení z photoshopom.Teraz používam premiere 2.0.
Ale popravne najmenej náročný na hardware bol vegas, ale strihanie v nom sa mi zdá dosť nepochopiťeľne.
Hold zvyk je železná košeľa.
arkij (540)|10.7.2007 16:22
1- UleadDVDMovieFactory 5 - mastering a vypalování - na jednodušší věci dobrej, rychlej, můžeš dělat i slušný úpravy přednastavenejch šablon na rozdíl od předchozích verzí, na složitější to ale chce Ulead DVD Wokshop
2- Ulead video studio 10 - pro začátečníky a občasný střh domácího videa, moc zkušeností s ním ale nemám
3- UleadMediaStudio Pro 8 - v pohodě, střihneš v něm co potřebuješ, já jsem se ale zatím vrátil k verzi 7, protože osmička nemá A-B roll (nebo to neumím nastavit) a na sedmičce dělám už pár let, takže ji znám, je spolehlivá, přehledná a už mne ničím nepřekvapuje
dalizije (641)|8.1.2008 22:18
Vegas............
Final Cut Studio 2!!!
xsys (10)|9.1.2008 09:45
uprime panove [nevidim tu zadnou babu], kdo z vas si koupil domu na hrani jednou za rok soft za 50k? takze predpokladejme ze cena nehraje roli :)
takze poporade: na kopirovani dat z kazety do pc: pro miniDV = Scenalyzer, pro HDV = HDV_Split. kopiruji beze zmeny a rekomprese a rozdeli podle strihu.
strih: edius pro 4.5: bezi v pohode na ntb core2duo 2ghz, 1gb ram. realtime preview [na pc monitoru nebo pripojene tv nebo pripojene dv kamere], prace s sd i hd, nativni podpora HDV canon 25f, umi otevrit vse co jsem zkousel [mpeg2/vob, divx, xvid, wmv, titulky/grafiku v psd...], export do vsech beznych formatu, nejkvalitnejsi vystup v mpeg2 pro dvd co jsem zatim videl... podporuje = vyuzije 2 procesory, 2 jadra atd..., http://canopus.com/products/EDIUSPro/
driv jsem delal v premiere, ale od verze "pro" je dost tezkopadna a pomala a pro hdv silene pomala.
tvorba dvd: ulead dvd workshop: easy a umi vse co potrebuji. pouzivam jen k sestaveni grafiky a videa, ne k pocitani mpegu!
stayman (12393)|9.1.2008 12:04
Jo, Edius je dobra volba, ten mam myslim treti hned po dvoch Vegasoch.. A ten Mpeg2 pre DVD nerobi Edius, ale ProCoder, co je samostatny enkoder a ten moze vyuzit takmer kazdy strihovy soft, aj Premca..