Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nero Wave Editor-soubory bez přípony

Fucik (47)|7.9.2005 12:59
Zdravím vespolek. Nepotkal se někdo s tímto problémem : potřeboval jsem rozdělit větší audio soubor (*.wav) na několik menších. Jelikož mám v PC Nera, zkusil jsem použít WaveEditor (v.2.0.0.58). Všechno proběhlo O.K. až na to, že nově uložené soubory nemají žádnou příponu a to ať ukládám znovu v PCM (*.wav) nebo mp3 (*.mp3) nebo ACC (*.acc), prostě jakýkoliv typ - vždy je nový soubor bez přípony. A pokud provedu převod formátu pomocí Nera, anebo v jiné aplikaci (CDx, JetAudio, ...), je vždy výstupní soubor s tou správnou příponou. Takže problém je pouze u WaveEditoru. Ne že by mi na něm bůhví jak záleželo, ale rád bych zjistil, kde je zakopaný pes. Dík za rady
Miuvek (858)|7.9.2005 13:51
a zkoušel jsi ty vytvořené soubory přehrát? jestli odpovídá obsah? - ten je, na rozdíl od přípony, relevantní

třeba jde jen o bug tvé verze editoru
Fucik (47)|7.9.2005 14:24
Zkoušel, po přiřazení správné přípony hrají normálně a taky se prezentují odpovídajícími vlastnostmi. Navíc stejnou verzi (z téhož souboru) WaveEditoru mám na noťasu a tam je to O.K.
Fucik (47)|8.9.2005 08:15
Ještě jedno zajímavé (aspoň pro mne) zjištění : Pokud ty nově vytvářené soubory uložím na "C" (systémový disk), jsou v pořádku i s příponou!!! A je jedno odkud je načítám. Pokud však dám uložit na jiný než systémový (v mém případě jiný disk fyzicky - jak by se to chovalo při ukládání na jiný oddíl téhož disku nevím - nemám jak vyzkoušet), jsem tam kde na úvodu! Takže asi prkotina, jen bych rád znal příčinu, případně vysvětlení. Takže nápady se vítají!