Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Trhané přehrávání filmů

Diabolique (43)|23.8.2005 00:18
Super, na tu stranku se pak podivam, davam si ji do favorites ...

Kdyz kliknu do Filters, mam tam:
Default DirectSound Device
Video Renderer
Audio Switcher
ffdshow MPEG-4 Video Decoder

Mozna bych mel jeste dodat, ze krome toho ze se trha film jede uplne divne zvuk ...
vlada (3470)|23.8.2005 00:31
Vypadá to O.K., ale chybí mi tam dekoder zvuku. MPC má interní dekodery pro většinu zvukovych formátů, ale ten dekoder byse tam i když zašedivělej měl objevit. Ale zvukovej výstup DirectSound Device je aktivní, což je divný.
Co tedy ještě dál zkusit - v tom menu klikni na FFDShow a řekni mi, co Ti o videu píše (záložka Informace), hlavně FOURCC a Dekoder. Potom se podívej, jestli nemáš v FFDShow zaškrtnutnej Postprocessing.
Zajímavý info by taky bylo, na kolik je zatíženej procesor. Někde by si měl mít ve Woknech program "Sledování sytému" nebo tak nějak.
Předpokládam, že máš v MPC zvolenej jako render Overlay. Taky bych zkusil stáhnout nejnovější verzi FFDShow - http://www.free-codecs.com/download/FFDShow.htm.
Diabolique (43)|23.8.2005 00:46
[quote=vlada]Vypadá to O.K., ale chybí mi tam dekoder zvuku. MPC má interní dekodery pro většinu zvukovych formátů, ale ten dekoder byse tam i když zašedivělej měl objevit. Ale zvukovej výstup DirectSound Device je aktivní, což je divný.
Co tedy ještě dál zkusit - v tom menu klikni na FFDShow a řekni mi, co Ti o videu píše (záložka Informace), hlavně FOURCC a Dekoder. Potom se podívej, jestli nemáš v FFDShow zaškrtnutnej Postprocessing.
Zajímavý info by taky bylo, na kolik je zatíženej procesor. Někde by si měl mít ve Woknech program "Sledování sytému" nebo tak nějak.
Předpokládam, že máš v MPC zvolenej jako render Overlay. Taky bych zkusil stáhnout nejnovější verzi FFDShow - http://www.free-codecs.com/download/FFDShow.htm.[/quote]

Aha, tak v informace mi to pise:
Input Fourcc: XVID
Decoder: libavcodec mpeg4
vlada (3470)|23.8.2005 01:01
To se zdá být O.K., zkus to novější FFDShow. A co ten zvuk? Žádný dekoder tam opravdu neni napsaný?
Diabolique (43)|23.8.2005 01:08
Spis to cely jede zrychlene (a trhane) a v tech filtrech je napsany jen AC3 Audio Decoder ale je to sede jako ze to nejede ...
Diabolique (43)|23.8.2005 01:14
Jinak jsem dal nejnovejsi ffdshow a jede to uplne stejne ... tj prerusovane ...
vlada (3470)|23.8.2005 07:19
Diabolique
Ten dekoder je interní AC3 dekoder v MPC, měl by fungovat O.K. Ale je divný, že to pořád škube. Dělají to úplně všechny videa?
FFDShow má stejný dekodery jako VLC, takže je to fakt divný. Máš v MPC fakt nastavenej overlay render?
stayman (12393)|23.8.2005 13:29
Ja mam samostatne instalovane original kodeky , takze ziadne pochybne nahrady a este DivXG400 a nic sa mi nikdy netrhalo. \/
exTNT (1421)|23.8.2005 13:39
Fakt se docela těším na okamžik, až Diabolique zjistí, že má problém s pevným diskem, jak mu hned na začátku psal Rik. Ale do tý doby si totálně rozesere instalaceme kdejaký kraviny celej systém, takže si rovnou střihne i reinstalaci na XP.
jj, lenost je matkou pokroku, já to furt řikám... :-E
Diabolique (43)|23.8.2005 20:34
[quote=vlada]Diabolique
Ten dekoder je interní AC3 dekoder v MPC, měl by fungovat O.K. Ale je divný, že to pořád škube. Dělají to úplně všechny videa?
FFDShow má stejný dekodery jako VLC, takže je to fakt divný. Máš v MPC fakt nastavenej overlay render?[/quote]

Hmm, nemuzu v tom MPC najit kde nastavit ten overlay render ... muzes mne nasmerovat? Jo, delaj mi to prakticky vsechny videa (krome Bony a klid kteri jsou zrniti asi jeste v MPG1 ...). Kde nastavit overlay render?

--------------------------------------------------------------------------------

[quote=eXsemtex]Fakt se docela těším na okamžik, až Diabolique zjistí, že má problém s pevným diskem, jak mu hned na začátku psal Rik. Ale do tý doby si totálně rozesere instalaceme kdejaký kraviny celej systém, takže si rovnou střihne i reinstalaci na XP. [/quote]
No, vzhledem k tomu ze mi to v tom VLC slape bez problemu asi ty HD budou v poradku ... nemyslis? :-)
exTNT (1421)|23.8.2005 20:54
Diabolique
No, vzhledem k tomu, že když už cituješ něčí příspěvek, neumíš ani správně přečíst nebo napsat nick, nedivím se už vůbec ničemu.
Přeju Ti hodně štěstí a až budeš přeinstalovávat systém, tak si nezapomeň dát do mechaniky instalační CD.
Diabolique (43)|23.8.2005 21:02
[quote=exDynamit]Diabolique
No, vzhledem k tomu, že když už cituješ něčí příspěvek, neumíš ani správně přečíst nebo napsat nick, nedivím se už vůbec ničemu.
Přeju Ti hodně štěstí a až budeš přeinstalovávat systém, tak si nezapomeň dát do mechaniky instalační CD.[/quote]

Sakra, ty mas urcite pravdu, vzdyt ja jsem zapomnel dat CD do mechaniky a tim to urcite bude :-) Bez CD v mechanice vlastne zvukovka nemuze hrat, ze?
vlada (3470)|24.8.2005 17:23
Diabolique
Ještě mě napadla jedna věc - vyrob si ve VD/VDM pomocí direct stream copy AVI video bez zvuku. Škube taky?
Diabolique (43)|25.8.2005 01:33
[quote=vlada]Diabolique
Ještě mě napadla jedna věc - vyrob si ve VD/VDM pomocí direct stream copy AVI video bez zvuku. Škube taky?[/quote]
Super, zkusim zjistit co je VD/VDM a zkusim to ... mam nejak vnitrni pocit, ze to s tim zvukem bude cele nejak souviset ...
jojto (865)|25.8.2005 05:48
VD/VDM = VirtualDub alebo VirtualDubMod (mpeg-2)
http://www.virtualdub.org/
http://virtualdubmod.sourceforge.net/
Diabolique (43)|27.8.2005 00:11
Tak vytvorit se mi to v tom virtualdubu nepodarilo, ale v tom zvuku to bude ... ono totiz jak se to video trha, tak mnohem vic se u toho trha a skace a opakuje zvuk ...

Musi to nejak byt v tom zvuku ... Ale porad nechapu kde je reseni ...

- Kdyz pustim film ve VLC (Video Lan) Media Playeru, jede vse perfektne ...
- Kdyz pustim film v MPC (Media Playeru Classic), kazdej film se trha a prerusuje ... ALE kdyz vlezu do menu Filters / Audio Decoders a prepnu "Output sample format of the MPEG Audio, LPCM, AC3, DTS, AAC Decoders" z "PCM 16 bit" na "IEEE Float" (jine moznosti jsou PCM 24 bit, PCM 32 bit), jede to zase perfektne ...

Takze myslim ze to bude v tom audiu ... a v kombinaci / spolupraci / nespolupraci Soundstorma s Direct X 9 co se tyka zvuku ...

Takze kdybych snad nejak presne nastavil ty ffdshow audio decoder configuration tak by mohly jet vsechny prehravace, ne? Mate nekdo tip jakou konfiguraci zvolit?

Problem ktery se mi totiz vyskytl dnes je, ze jsem si nainstaloval Airstar2 DVB kartu a samozrejme i kdyz mam jen pustenou digitalni televizi, totalne to v tom skube ...
bArDa (274)|27.8.2005 10:07
Hryzou se ti jenom avi. ktery maj AC-3 zvuk nebo i ty, ktery maj zvuk v mp3
bArDa (274)|27.8.2005 10:09
Jo a hele mas to stopro jenom ty ffdshow anebo i naky jiny kodeky
Diabolique (43)|27.8.2005 11:12
[quote=bArDa]Hryzou se ti jenom avi. ktery maj AC-3 zvuk nebo i ty, ktery maj zvuk v mp3[/quote]

No vzhledem k tomu ze se mi kouse i samotny prehravani MP3 v tech playerech, tak myslim ze to jsou i filmy se zvukem v MP3 ...

Co se tyka tech kodeku, neinstaloval jsem jedinej jinej kodek nez ffdshow, ale instaloval jsem ten VLC player, BS player, Media Player Classic, dale drivery k video a zvukove karte a taky direct x ... jestli si nektery z techto programu nainstaloval nejakej svuj vlastni kodek, to nevim ...

Ale kdyz si spustim "dxdiag", jdu na zalozku music, mam tam ruzne "porty" jako vystupni zarizeni a muzu u nich udelat "Test Direct Music". Ta zarizeni jsou tahle:
- NVIDIA(R) Kernel Synthesizer
- NVIDIA(R) nForce(TM) Audio
- MIDI Mapper
- Microsoft GS Wavetable SW Synth
- NVidia(R) DLS Synthesizer
- Roland MPU-401
- Microsoft Synthesizer

Vsechny krome toho posledniho jedou na ten test dobre, kdyz ale pouziju "Microsoft Synthesizer", zvuk je sekanej, kousanej, prerusovanej asi tak jako u tech filmu ...
bArDa (274)|27.8.2005 17:15
Hmm a co, ze to mas vlastne za zvukovku
clee (6592)|27.8.2005 17:17
tohle vypada na integrovanou, na asus a7n8x mam neco podobnyho...
bArDa (274)|27.8.2005 17:21
Takze AC97.
Diabolique (43)|28.8.2005 00:36
[quote=bArDa]Hmm a co, ze to mas vlastne za zvukovku[/quote]
jj, integrovanou ... Soundstorm ... nejlepsi zvukovku v cene tak do 5 tisic pro digitalni vystup ...
bArDa (274)|28.8.2005 09:49
Tak pockej to sem nejak nepochopil. Jakej SoundStorm, co to je za znacku, jeste sem teda nevidel integrovanou zvukovku za 5000 Kc. Rekni mi co mas za zakladni desku
Diabolique (43)|28.8.2005 11:01
[quote=bArDa]Tak pockej to sem nejak nepochopil. Jakej SoundStorm, co to je za znacku, jeste sem teda nevidel integrovanou zvukovku za 5000 Kc. Rekni mi co mas za zakladni desku[/quote]

A7N8X DeLuxe ... je to nFoce2 deska a obsahuje integrovanou zvukovku ktera se jmenuje Soundstorm a obsahuje prevodnik do digitalniho signalu, kterej u zadnejch zvukovek do 5000 nesezenes (mozna ho sezenes tak u zvukovek nad 10000) - to znamena, ze kdyz pouzivas digitalni vystup do sestavy co umi rozkodovavat Dolby Digital, tak ta karta nikde nevytvari zadny analogovy signal, zadne nepresnosti, zadny sum, jen Ti vytvori digitalni signal, kterej posila v Dolby Digital formatu do reprosoustavy a ta si to rozkoduje ...
stayman (12393)|28.8.2005 12:08
A to jako ktora karta cez SPDIF vystup posiela, alebo ako ty vravis este niekde prevadza signal na, analog? :-? :-? :-?
Diabolique (43)|28.8.2005 13:05
[quote=StayMan by €RikŁ€]A to jako ktora karta cez SPDIF vystup posiela, alebo ako ty vravis este niekde prevadza signal na, analog? :-? :-? :-?[/quote]
No kazda karta ti vytvari muziku a zvuky na analog a to pak posila do reproduktoru ... a lisi se pak podle toho jaka ma jak kvalitni tvorbu toho analogovyho signalu ...

Pres SPDIF ti posila akorat nezpracovanej signal z DVD disku (pri pusteni DVD), kterej nezpracovava a posila ho rovnou dal do reprosoustavy, ktera ho pak zpracovava ... Tenhle vystup ale karta nezpracovava, ale nezpracovanej signal ti posila dal - v tomhle by snad mela mit stejnou kvalitu karta s SPDIF za 500 Kc i za 10000 Kc ...

Kdyz ale zvuky a hudbu vytvaris (to znamena ve hrach a programech), zalezi na kvalite toho jakej analogovej signal ti vytvori (kolik sumu, jaky charakteristiky, ...), kterej to posila pak do reprosoustavy.

Soundstorm ti tam neprida zadnej sum, protoze to vytvari rovnou digitalne v Dolby Digital a to zadna bezna karta neumi.

Ale tohle neresi moje problemy s trhanym prehravanim - vyznate se nekdo treba v preruseni? Muze se takhle chovat konflikt preruseni? Kdyz to ale v nekterejch prehravacich jede dobre, tak to s tim prerusenim asi nebude, ne? Muze to byt porad jeste hardwareovej problem nebo je jisty ze je problem na lince "ovladace - direct x - kodeky"? Nebo vzhledem k tomu ze pouzivam jen ffdshow, tak ze je problem na lince "ovladace - direct x"?
stayman (12393)|28.8.2005 13:10
Ja len ze karty posielaju digitalny signal (dokazu v akekolvek komprimacii) upraveny na nekomprimovany do SPDIF, resp. AC3, PCM a DTS ako neupraveny (tak ako je), takze ku ziadnemu analogu tam nedochadza. Co sa tyka reproduktorov pripojenych ku PC, tak ano, a co sa tyka kvality, tak ta je zvacsa umerna cene, ale princip je rovnaky \/
Diabolique (43)|28.8.2005 14:59
[quote=StayMan by €RikŁ€]Ja len ze karty posielaju digitalny signal (dokazu v akekolvek komprimacii) upraveny na nekomprimovany do SPDIF, resp. AC3, PCM a DTS ako neupraveny (tak ako je), takze ku ziadnemu analogu tam nedochadza. Co sa tyka reproduktorov pripojenych ku PC, tak ano, a co sa tyka kvality, tak ta je zvacsa umerna cene, ale princip je rovnaky \/[/quote]

No, jak jsem psal, karty umi vytvaret analogovy signal, digitalni vytvaret neumi, na to jsou pak specialni karty za hodne penez ktere ti umi v realnem case kodovat signal do Dolby Digital. Z normalnich karet co se prodavaji nekde v cenach do 5000 neumi kodovat do digitalniho signalu Dolby Digital nebo vyssiho zadna karta. Jedina ktera to umi je integrovana Soundstorm, ktera se vyskytuje na nekterych deskach nForce2 ... mozna ma nForce4 neco podobneho ale nepatral jsem o tom ...

Ja ovsem popisuju situaci asi tak pred rokem, takze do toho beru karty jako napr. Audigy 2, Fortissimo a podobne, ktere digitalni signal vytvaret do SPDIF neumi. Je mozne, ze existuje nejaka horka novinka (xFi?) ktera to uz umi ... ale nikde jsem o tom neslysel, takze myslim ze to umi pouze soundstorm ...

Ale to uz je OOT, spis bych potreboval radu kde hledat problem u meho zvuku ... nemuzu kvuli tomu ani poslouchat DVB televizi ...
stayman (12393)|28.8.2005 16:22
Diabolique
Mas tom asi nejasno a takmer ziadne znalosti, co vidno aj na tom, kolko sa uz trapis s tym trhanim, a za tyzden si ku nicomu nedospel :-( Karty nevytvaraju digitalny signal len kvoli tomu, ze ho rovno posielaju na vystup SPDIF tak ako je a jedna sa o komprimovany AC3 a DTS a nekomprimovany PCM (poznas podla koncovky WAV), a pri ostatnych (digitalnych!!!!) kompresiach napr. ako MP3 atd. ti ho preklopia v realnom case do nekomprimovaneho formatu PCM !!!! Proste na to si nepotrebujes kupovat zvukovku za radovo 10000, ale staci integrovana na doske s akymkolvek chipom \/ , ine je uz prevod z/do analogovych zariadeni, resp. velke plus, ale rarita u integr.zvukoviek je aj implementovany SPDIF in, co vsak zase nema nic spolocne s analogom 8-)
clee (6592)|28.8.2005 16:23
ffdshow umi v realnym case konvertovat cokoliv do ac3, kterej pak posila do spdifu
Diabolique (43)|28.8.2005 18:39
[quote=StayMan by €RikŁ€]Diabolique
Mas tom asi nejasno a takmer ziadne znalosti, co vidno aj na tom, kolko sa uz trapis s tym trhanim, a za tyzden si ku nicomu nedospel :-( Karty nevytvaraju digitalny signal len kvoli tomu, ze ho rovno posielaju na vystup SPDIF tak ako je a jedna sa o komprimovany AC3 a DTS a nekomprimovany PCM (poznas podla koncovky WAV), a pri ostatnych (digitalnych!!!!) kompresiach napr. ako MP3 atd. ti ho preklopia v realnom case do nekomprimovaneho formatu PCM !!!! Proste na to si nepotrebujes kupovat zvukovku za radovo 10000, ale staci integrovana na doske s akymkolvek chipom \/ , ine je uz prevod z/do analogovych zariadeni, resp. velke plus, ale rarita u integr.zvukoviek je aj implementovany SPDIF in, co vsak zase nema nic spolocne s analogom 8-)[/quote]

Ach jo, zase jen OOT ... kdybych si to umel vyresit sam, tak to sem nebudu psat, ale bohuzel se tu zatim krome Vlada nenasel nikdo kdo by mi pomohl se pohnout o kousek dal ... a ver mi ze kecy o tom jestli umi zvukovka generovat digitalni signal nebo neumi nijak ten problem neresi ... takze na tvuj prispevek reagovat nebudu a budu doufat, ze se tu ozve nekdo, kdo se v tom vyzna a nebude se z meho dotazu uz delat chat ...
Pitomec (10211)|28.8.2005 18:48
[quote=Diabolique]Bohuzel uz si fakt nevim rady, suzuje mne to uz asi par mesicu, nemuzu se divat vubec na zadne filmy, protoze pri pusteni jakehokoliv se mi to prerusovane zrychluje a zpomaluje - je to takove trhane prehravani filmu a neda se na to divat ...

Mam Athlon XP 2000+, 1 GB RAM, stary Radeon 9200 (5961, Rev 1), MB ASUS A7N8X DeLuxe, Win98 SE (casem preinstaluju na XP, ale ted to potrebuju na W98).

Driv jsem na tom stejnym PC s Duronem 1300 a jen 256 MB pameti poustel filmy v jinak stejne konfiguraci naprosto bez problemu, ale ted se neda koukat ani na 10 vterin jakehokoliv filmu ...

- Myslel jsem, ze to je tim ze mam rozhaseny Windows 98 SE - tak jsem je ted uplne nacisto s prazdnym HDD preinstaloval, nepomohlo to ...

- Myslel jsem, ze to je zapnutou nebo vypnutou hardwarovou akceleraci - tak jsem zkusil vypnutou i zapnutou, nepomohlo to ...

- Myslel jsem, ze to je spatnejma kodekama - tak jsem nainstaloval nejaky novy all in one ... nejelo to ... tady jsem si precetl ze nejlepsi je FFDSHOW, nainstaloval jsem tohle, nepomohlo to ...

- Myslel jsem, ze to muze byt prehravacem, zkousel jsem Windows Media Player, BS Player i MV2 Player a nepomohlo ani jedno ...

Myslim si, ze nekde je nejake nastaveni (ve Windows 98, v Direct X, v FFDShow, v MV2 Playeru nebo jinde), ktere kdyz zmenim, nebo nekde neco zaskrtnu, tak to treba hned bez problemu pojede, ale bohuzel se v nich nevyznam, zkusil jsem co kde slo a pripadalo mi rozumne a nic nepomohlo ...

Nesetkali jste se s tim nekdo uz? Kdyz jsem na internetu hledal podobne odkazy "prerusovane prehravani", jednalo se vzdy o neco jineho ...[/quote]
Mně to na jednom ze 3 PC, který vlastním, dělá taky - v soft DVD playeru zrychlující se a zpomalující se obraz, a ve WMP10 sice OK, ale zase je rozjetej obraz se zvukem. A dělá to jenom při přehrávání DVD-Video - žádný jiný formáty (AVI, QT, i MPEG) tyto problémy nemají.
No, abych to uzavřel - za tisícovku mám stolní šajzku MATSUI a tam je vše v pohodě, takže se po příčinách už ani nepídím.
stayman (12393)|28.8.2005 19:10
[quote=Diabolique]Ach jo, zase jen OOT ... kdybych si to umel vyresit sam, tak to sem nebudu psat, ale bohuzel se tu zatim krome Vlada nenasel nikdo kdo by mi pomohl se pohnout o kousek dal ... a ver mi ze kecy o tom jestli umi zvukovka generovat digitalni signal nebo neumi nijak ten problem neresi ... takze na tvuj prispevek reagovat nebudu a budu doufat, ze se tu ozve nekdo, kdo se v tom vyzna a nebude se z meho dotazu uz delat chat ...[/quote]

No s tym OT som ja nezacal, proste pises tu nezmysli, a sam tomu nerozumies, ziadny analog sa nepouziva pri vystupe do SPDIF a ked prevod,tak ten ide v RT, to je vsetko ku tej zvukovke!!!

Co sa tyka tvojho "trhania", pisal som ti aj na to odpovede a nie jednu, ale zrejme si si vsetkym nepresiel, pretoze uz by som to mal davno z krku, PC robim pomerne dost, a pri kazdom moze byt ina pricina, preto musis tu "chybu" detekovat sam. Jedine este co mozem povedat, kedze ti to v niektorych playeroch funguje, ze ási ti neostava nic ine, iba pouzivat tie, ale asi na tu chybu sam neprides :-(
vlada (3470)|29.8.2005 03:39
Diabolique
V nastavení audio dekoderu FFDShow (záložka output) je možnost nastavit různý výstupní samplování (třeba 24bit integer nebo 32bit float). Zkus si s tím pohrát.
Ještě mi z těch hádek se Staymanem neni jasný, jak to máš propojený - digitálně do reciveru? Nebo přes analog 5.1? Či snad obyčejný stereo?
Zvuk 5.1 nejde procpat nekomprimovaný přes S/PDIF. Proto má FFDShow tu funkci na realtime kompresi do AC3 (Dolby Digital). Umíto i některé zvukové karty, možná i ta Tvoje. A třeba tady může ten problém být.
stayman (12393)|29.8.2005 03:43
[quote=vlada]Zvuk 5.1 nejde procpat nekomprimovaný přes S/PDIF.[/quote]

To som nepochopil \/ Teda 5.1 ako AC3 a DTS je komprimacia.
vlada (3470)|29.8.2005 04:12
StayMan by €RikŁ€
No prostě pokud máš například zvuk v 5.1 PCM, AAC, WMA nebo OGG Vorbisu, tak to do reciveru digitálně nedostaneš. Musel by si to jedině překomprimovat do AC3 nebo DTS. Ten samej problém je třeba u her, kdy nejde prostorovej zvuk dostat z PC digitálně do reciveru. Proto umí některý zvukovky realtime kompresi do AC3, umí to i FFDShow a neoficiální AC3Filter (verze 1.0x). S/PDIF zřejmě nemá dostatečnou přenosovou kapacitu na PCM 5.1.
Alespoň tak jsem to vždycky slyšel. Sám nemam digit. reciver, tak to nemůžu ověřit.
stayman (12393)|29.8.2005 04:24
No ja som si na 100% isty, ze DVDAudio v 5.1 PCM (nekomprimovane) dostanem cez SPDIF, hry nehravam, tak neviem :-) Navyse on tu vravel nieco o DolbyDigital, co komprimacia v kazdom ohlade JE \/
vlada (3470)|29.8.2005 10:32
[quote=StayMan by €RikŁ€]No ja som si na 100% isty, ze DVDAudio v 5.1 PCM (nekomprimovane) dostanem cez SPDIF, hry nehravam, tak neviem :-) Navyse on tu vravel nieco o DolbyDigital, co komprimacia v kazdom ohlade JE \/[/quote]
Tak to je divný. Proč by se potom dělaly ty realtime AC3 encodery? Já tu informaci, že PCM 5.1 skrz S/PDIF neprojde slyšel z tolika různych důvěryhodnych zdrojů, že jsem ji bral jako skálopevnej fakt. Zkusim o tom ještě něco vypátrat, jak to je.
stayman (12393)|29.8.2005 12:19
...a inak dostanem vsetky zvuky na SPDIF (so starsou doskou som to mal tak priipojene permanentne) \/
bArDa (274)|29.8.2005 13:14
Diabolique
Hele moc se mi nezda, ze to co zvladne nejakej SoundStorm by nezvladla Audigy 2. No nic. Hele nainstaluj si AC-3 Filter 1.01. Pak si v nem nastav reprobedny presne jak je mas napr. 2+2 surround nebo jinak. PCM dej 16 bit v zalozce system dej Use AC-3 filtr pro AC-3 a DTS. A melo by to fachat
vlada (3470)|29.8.2005 17:53
bArDa
AC3Filter 1.0x občas zlobí. Podle mě je lepší FFDShow, který umí to samý plus ještě něco navíc. Ale pokud Ti AC3Filter funguje, tak proč ne.....

StayMan by €RikŁ€
Koukni třeba na tohle - http://forum.doom9.org/showthread.php?t=78028
stayman (12393)|29.8.2005 23:06
[quote=vlada]StayMan by €RikŁ€
Koukni třeba na tohle - http://forum.doom9.org/showthread.php?t=78028[/quote]

No ja SoundStorm nemam, ten moze mat problemy \/ :-D