Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Zachtávání ve WinFast

Nováček Avatar uživatele xdavidx
    Registrace
    Jul 2005

Ahoj
    Pro zachtávání videa v realném čase používám program WinFast. Abych dosáhl co nejlepších výsledků mám v položek (Video quality a Target data rate) celkem vysoké hodnoty. Následkem toho dochází při nahrávání videa ke zpomalenému pohybu a při vypalení na DVD ke škubání obrazu.
    Chtěl bych vědět zda exisuje nějaký program, který ukládá průběžně do buferu a tím uzamezuje zpomalení při nahrávání.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Abych dosáhl co nejlepších výsledků mám v položek (Video quality a Target data rate) celkem vysoké hodnoty. Následkem toho dochází při nahrávání videa ke zpomalenému pohybu a při vypalení na DVD ke škubání obrazu.
    Noo, tady budeš muset jít na kompromis. Snížit ty vysoké hodnoty. Nic jiného ti asi nezbude. Dodatečná "úprava" zpravidla snímek nezlepší. - alespoň ne to, co dělá tobě.

Nováček Avatar uživatele xdavidx
    Registrace
    Jul 2005

já jsem nemyslel dodatečnou úpravu. Myslel jsem něco jako při vypalování DVD. Při nahrávání dochází k průběžnému ukládání do buferu a následně do souboru tím se vlastně nejedná o ukládání v realném čase.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Myslíš vypalování na DVD v přímém přenosu ? Jestli ano, tak to nedoporučuji (a nejenom já). S tím jsou problémy, i když to jde. Musíš mít vyladěnou mašinu, oproštěnou od různých "ptákovin", nic ti nesmí brzdit systém, a CPU alespoň 3,0 GHz.
    Mnohem lepší to máš, když to nahraješ na HDD (jiný, než na kterém máš OS). A pak vypálit.

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

xdavidx
    No jo, jenže u pálení je to trochu jinak, tam si výpalka bere data podle potřeby a bufer je jen na dorovnání nerovnoměrností. U zachytávání bys musel do buferu dodávat nekomprimovaná data a jelikož přísun dat je pořád stejný bufer by se nafukoval, až by byl plný a příchozí data by neměly kam jít, případně by došlo místo na disku, nekomprimované video je obrovské. Řešení spíš hledej v kodecích.

Podobná témata

1. Jak spustit Winfast PVR2 bez karty Winfast v PC?
    Od Fricoolinek2 v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-05-2012, 16:46
  2. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 11-12-2008, 17:37
  3. TV karta Winfast Leadtek WinFast DTV 2000H
    Od Sarka.Subertova v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-09-2008, 17:12
  4. Winfast VC 100 WDM
    Od mundo v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 3