Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Dá se ve Skylink Live TV zpětně pustit pořad v rozlišení 1080p?

Nováček
    Registrace
    Apr 2020

Dobrý den,
    potřeboval bych u Skylink Live TV zjistit, zda se dá spustit zpětně pořad v rozlišení 1080p v prohlížeči na počítači. Něco jako to umožňuje Kuki. Nahrávám si jeden animovaný seriál o indiánech a jde to na Slovákách o víkendu ráno. A dal by se někde najít promo kód na Skylink nebo by mi byl ochotný najít ve zdrojovém kódu playlist na to? V úterý mi má skončit promo kód na Kuki, nechce se mi už dávat k obrazu zvukové stopy které jsou zvlášť. Normálně používám na nahrávání streamservery daných IP adres na Skylink, neboť jsou tam 4 zvukové stopy a snadno se vyvaruju linku s rozlišením 720p. Děkuji.
    Aleš Fiala
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Skylink ma archiv len v 720p (max).

Nováček
    Registrace
    Apr 2020

Dobře, tak to má jenom Kuki. Už se podle zvučky pokusím trefit se zvukovými stopami aby nebyl posun. A tady mi začíná boj zda si vedle O2TV ponechat Kuki nebo Lepší.TV

---------- Doplněno v 22:48 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 22:48 ----------

Dobře, tak to má jenom Kuki. Už se podle zvučky pokusím trefit se zvukovými stopami aby nebyl posun. A tady mi začíná boj zda si vedle O2TV ponechat Kuki nebo Lepší.TV

Podobná témata

1. Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 11-11-2020, 19:09
  2. Rada s nakupom - TV box na Netflix, Skylink live a HBO Go
    Od mrbignos v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 07-09-2020, 12:31
  3. Nvidia Shield TV a Skylink Live TV
    Od zampognaro v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-03-2018, 20:12