Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Program na porovnání kvality videí

14.12.2020 03:46
klacekzovyZdravím,
Chtěl bych poprosit, jaký program s grafickým rozhraním použít na porovnání dvou videí?

Mám zdrojové video upravené v Premiéře. Nastavil jsem nějaké hodnoty pro výstupní encoding a teď bych chtěl porovnat různé varianty. Našel jsem program ffmatrics. Zkouším ho nějak zprovoznit. Nedaří se mi. Můžete mi trochu prosím pomoci?

Mám Win7. Na této stránce je nějaké vysvětlení, ale vůbec nechápu, jak spustit program https://www.vegascreativesoftware.info/de/forum/ffmetrics-yet-another-program-for-quality-metrics-calculation--122246/
Více stránek, které by se programu věnovaly, jsem nenašel.

Nainstaloval jsem .NET Framework 4.7.2 Runtime.
Stáhnul jsem ffmatrics-master a dal do C:\Program files\ffmatrics\ a stáhnul jsem ffmpeg.win64.static.4.1.1.1. Ten jsem rozbalil, našel ffmpeg.exe a dal do složky C:\Program files\ffmatrics\ (alespoň takto jsem návod pochopil).
Jenže pak je v návodu "spustit program". Ale ve staženém ffmatrics-master je pouze readme.md, todo.md a složka "screenshots", kde je obrázek. Nic víc. Nechápu tedy, jak to spustit.

děkuji
14.12.2020 05:02
RoPoOdtud https://github.com/fifonik/FFMetrics/releases/tag/v0.8.7 jsi asi FFMetrics asi nestahoval... Tam je po rozbalení FFMetrics.exe v adresáři, který spustíš. Samozřejmě, že k němou nakopíruješ FFMPEG.EXE.
14.12.2020 05:25
klacekzovystahoval jsem to z toho místa, kde odkazoval návod... každopádně děkuji.
14.12.2020 05:49
RoPoJá jsem se taky díval na ten návod a je to to místo dle návodu. Návod odkazuje na projekt a tam je tato verze, na kterou jsem dal přímý link.