Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Frameserver a BAT_10 Bit zmena skriptu?

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2016

Ahoj, (to AI)
    doba se vyvíjí, na trhu už skoro nejsou BD a DVD přehrávače, naopak skoro každá TV umí přehrávat soubory z HDD. Přestávám pálit BD a AVCHD a soubory chci exportovat, pokud možno v původní kvalitě na HDD.
    Avšak dosud jsem používal skripty a BAT soubory pro export přes frameserver od AI. Co musím upravit, aby výsledný soubor nebyl příliš veliký a odpovídal co nejvíce originálu?
    Nyní nově zároveň až dorazí nová Sony A7SIII budu mít zdrojové video 4.2.2 v 10 bit. a 4k 50p.
    Je 4.2.2 10 bit možné exportovat, nebo je to jen pro vstup pro střih. Myslím, že to Vegas neumí dostat ven.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

4.2.2 10 bit exportovat do H265/HEVC pro přehrávání. A k tomu ponechat původní zdroj, pokud je potřeba archivovat zdroj pro pozdější export do formátu, který bude poplatný dané době (v budoucnosti např. H266/VVC).
    Naposledy upraveno uživatelem RoPo: 08-09-2020 v 07:17
    Nesnáším bezohlednost a lidskou blbost. Nejlépe můj postoj vystihuje citát Jana Wericha: Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem.
    Něco k prodeji...dotazy pište sem

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2016

RoPo, díky. V čem provádíš render do H265 ? Možná bych uvítal nějaké hodnoty pro konverzi originálu do H265, nějaké nastavení, zatím jsem převáděl jen FHD materiál zase do FHD, nebo 4k do FHD. Nikdy 4K do 4K. Jinak ta archivace bude spousta dat, už teď jsem s 8T HDD na hraně.
    P.S. Někde jsem četl, že upřednostňují H264, údajně je stále kvalitnější i když má větší soubor na výstupu. Poznám rozdíl 4.0.0 8Bit proti 4.2.2 10 bit na výstupu?

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2016

Má někdo další zkušenosti 8 vs.10 bit, render, výstupy, nastavení apod. ??

Podobná témata

1. Sony Vegas 11 - import AVS skriptu
    Od LuSil v sekci Editace videa
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 08-04-2014, 14:54
  2. Frameserver je na..
    Od stayman v sekci Editace videa
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 22-06-2007, 13:30
  3. chyba skriptu IE
    Od pee.tr v sekci Problémy s PC (HW/SW)